Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Last of Us - już graliśmy

60 postów w tym temacie

Super się zapowiada. Szkoda, że tylko na PS3 :/ Cóż posiadacze japońskiej zabawki dostaną na samej końcówce tej generacji kapitalną grę - z tego co kojarzę to Naughty Dog nigdy nie zawodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 09:32, maAtis9988 napisał:

Słabo to wygląda.

Rozdwojenie jaźni? Trzeba się udać z tym do lekarza.

Twój post w tym samym temacie z wczoraj, godzina 12:19 zakończony słowami "A TLoU wygląda świetnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 10:00, maAtis9988 napisał:

Zmieniłem zdanie.

Nie. Jesteś po prostu trollem. Jak widać marnym, bo nie kontrolującym tego, co i gdzie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 19:31, Triderus napisał:

Ach ,znów oklepany motyw z infekcją i człowieka z zasadami który bierze pod opiekę młodą
dziewczynę.
Ile już było takich filmów czy gier ,w skrócie znowu to samo.
W skrócie gra dla panienek które lubią uronić łzę nad losem bohaterów.

Osobiście nie żałuje że nie mam na własnośc ps3,bo tak naprawdę żadna gra z konsoli Japończyków
mnie ciągnię ,no jedynie HR był w miarę fajny (ale to raczej interaktywny film niż gra).

Osobiście w tym roku czekam tylko na nowego GoW.Bo jednak Gearsy to tytuł tylko dla twardych
graczy.




Witam.
Nie będę polemizował, bo każdy ma prawo do swojego zdania, jednak dla znających język angielski polecam zajrzeć na gametrailers.com
Tam jest kawałek dema z komentarzem od twórców i redaktora.

Jeżeli piszesz o opiekowaniu się małą biedną dziewczynką to chyba nie do końca poznałeś sylwetki bohaterów.
Z opisów twórców wynika, że ta "mała bezbronna dziewczynka" będzie z nami współpracować i zachowywać się zgodnie z naszym stylem gry.
Tzn. w skrócie, jak ty przechodzisz grę skradając się, to ona też cię nie wyda.
Jeżeli postanowiłeś powalczyć to ona ci pomoże i odwróci uwagę przeciwników, albo ich zaatakuje. itp.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy ta gra jest liniowa jak Uncharted, czy są bardziej otwarte lokacje?
> Ta gra to sandbox? Czy liniowa?

Przeczytaj tekst. Gra nie jest jak Uncharted mimo typowo filmowej liniowości narracyjnej. Lokacje mają oferować sporą swobodę eksploracji i taktyki zamiast kolejnych tuneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 10:05, maAtis9988 napisał:

Z fanboyami nie rozmawiam.


Na twoim gramsajcie jest ankieta nt. "serii halo"...

ANKIETA
Co sądzisz o serii Halo?
- Zajebista
- Niezła
- "Laserki-blasterki" są głupie=jestem upośledzony
- Nie grałem, bo mnie nie stać na takie luksusy

Rzeczywiście z ciebie "nie-fanboy" inteligencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie? Czy ty czasem nie próbujesz usprawiedliwić swojego zakupu X360? Bo tak to właśnie wygląda. Jakbyś żałował, że masz tą konsolę bo w każdym temacie gdy ktoś wypowiada się przychylnie o konkurencji to wyskakujesz ze swoimi bzdurami i próbujesz nawracać niewiernych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Tak jak pisałem, Ellie zachowuje się bardzo mądrze, nie przeszkadza, a nawet ma pomagać. Jak trzeba będzie, to wbije przeciwnikowi nóż w plecy ;) I raczej nie trzeba będzie jej ciągle ratować.

A co do postapo – w tym demie nie było ludzi, bo pokazywano ich na E3. Teraz walczyłem z zainfekowanymi. Ale to ludzie wydają mi się największym zagrożeniem.

Joel człowiekiem z zasadami? Może tak, a może nas zaskoczy. Kto go wie. Grający go Troy Baker powiedział, że jeszcze nic nie widzieliśmy. Dalej w grze robi się podobno mocno hardcore’owo.

Co do liniowości – to powiedziałbym, że wygląda to trochę jak w Crysis 2, może trochę więcej swobody jest w radzeniu sobie z przeciwnikami, ale poza walką mamy liniowy poziom, czyli idziemy po jakiejś tam wyznaczonej ścieżce. Szukając oczywiście, gdzie jest przejście, bo wcale nie widać go tak od razu.

Aha, absolutnie nie jestem rozczarowany. Wręcz przeciwnie! Strasznie mi się ta gra podoba. Inna sprawa, że nie lubię skradanek i średnio survival horrory, więc to tylko świadczy o tym, że TLoU bardzo mi się podobało.

I jeszcze jedno. Chyba jednak się pomyliłem. Wygląda na to, że dechą da się rozwalić łeb Clickerowi. Tylko trzeba go dobrze trafić, a może najpierw ogłuszyć. Ale gdy dochodzi do szarpaniny, to nie da się wyrwać.

Gdyby jeszcze były jakieś pytania, to chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michał Mielcarek, czy fragment w który grałeś będzie prawdopodobnie demem dostępnym dla kupujących nowego god of wara, czy na razie nie wiadomo jakie będzie demo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 22:25, Damiand92 napisał:

Michał Mielcarek, czy fragment w który grałeś będzie prawdopodobnie demem dostępnym dla
kupujących nowego god of wara, czy na razie nie wiadomo jakie będzie demo?


Nie mam pojęcia. Podejrzewam, że tak, bo nikt nie ma czasu przygotowywać specjalnie nowego dema (tak na logikę). A daje ono świetny pogląd na to czym jest gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, gdyby kogoś interesowało, to jest szybkie obracanie się jak w Resident Evil. Dół/tył na analogu i jednocześnie X. Taka tam ciekawostka. Nikt o tym nie mówił do tej pory. Bardzo przydatne, gdy trzeba zwiewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować