Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Last of Us: garść artworków z zombie w roli głównej

8 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Jak odrażający mogą stać się ludzie dotknięci zarazą? Trzeba przyznać, że twórcy artworków popisali się pomysłowością. Te ohydne monstra czyhają w ciemności, pozostaje zatem tylko współczuć Joelowi i Ellie.

Przeczytaj cały tekst "The Last of Us: garść artworków z zombie w roli głównej" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się znakomicie (w takich momentach żałuję, że nie mam PS3), ale zakładając, że skupi się na relacjach pomiędzy dwójką bohaterów, pewnie nie zafunduje już graczom takiego kopa, jakiego twórcy by oczekiwali. Dlaczego? Ze względu na inną małą dziewczynkę. Clementine <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 00:13, LESZ3u napisał:

Gra zapowiada się znakomicie (w takich momentach żałuję, że nie mam PS3), ale zakładając,
że skupi się na relacjach pomiędzy dwójką bohaterów, pewnie nie zafunduje już graczom
takiego kopa, jakiego twórcy by oczekiwali. Dlaczego? Ze względu na inną małą dziewczynkę.
Clementine <3

Co do TWD:

Spoiler

Coś ta relacja jednostronna była. To Lee zrobił tą grę wielką, nie Clem.



Co do The Last of Us i tematu: Niestety dla mnie, liczyłem na coś bez nieumarłych. Coś bardziej - nie wiem, realistycznego i niesztampowego niż oklepane kreatury znane z licznych gier. Kiedy zauwazyłem na trailerze jak głowny bohater strzelał do jakiejś maszkary (jakiegoś innego potwora, nie undeada nawet) i na boki tryskała krew to mina mi trochę zrzedła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to w tym maja byc potworki ? omg... liczylem na mocna gre i przeciwnikow ludzi na granicy czlowieczenstwa, degeneratow bez kontroli, a tu jakies zombiaki ktore pewno bedziemy wykanczac setkami bez mrugniecia okiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to w tym maja byc potworki ? omg... liczylem na mocna gre i przeciwnikow ludzi na granicy
> czlowieczenstwa, degeneratow bez kontroli, a tu jakies zombiaki ktore pewno bedziemy
> wykanczac setkami bez mrugniecia okiem...
Spokojnie, będzie jedno i drugie. I wydaje mi się raczej, że walki z zombie lepiej będzie unikać zamiast się na nie pchać. Pociski są na wagę, a złota, a ty chcesz ich wykańczać setkami? Czym, scyzorykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 01:30, EmperorKaligula napisał:

a tu jakies zombiaki ktore pewno bedziemy
wykanczac setkami bez mrugniecia okiem...

Tak, przy pomocy RPG i miniguna. Gra ma być survivalem. Zapasy amunicji będą mocno ograniczone, a walki lepiej będzie unikać. To nie będzie produkcja w stylu nowego Resident Evil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować