Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 na okładce GameInformera! Znamy szczegóły na temat The Witcher 3: Wild Hunt!

328 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

|AKTUALIZACJA 6| Tematem najnowszego wydania Game Informera jest „RPG nowej generacji”, czyli Wiedźmin 3: Dziki Gon (ang. The Witcher 3: Wild Hunt). Nasz stary, poczciwy Geralt zapuszcza brodę...

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin 3: Dziki Gon na okładce GameInformera! Znamy szczegóły na temat The Witcher 3: Wild Hunt!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do każdej odkrytej lokacji będzie można się błyskawicznie przemieścić dzięki systemowi szybkiej podróży - dzięki Angry Joe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę że wiedźmin 3 idzie w ślady skyrim i eliminuje moim zdaniem jego największą wadę czyli lv scaling teraz tylko czekać na jakieś filmiki z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to atak Nilfgaardu? Będziemy cofać się w czasie czy też będzie on przedstawiony jako retrospekcja? Dobrze wiemy że pierwsza i druga część miały miejsce po 5 części sagi o wiedzminie stąd też nie uzyskał merytorycznego poparcia Sapkowskiego Jak też wiemy podczas ataku wojsk południa za Jaruge Geralt wcale na wyspach Skellige nie był nie mówiąc już o Novigradzie przez który tylko przemkmnął z tego co pamiętam niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę. Wszystko wspaniale się czyta jeśli chodzi o tę nowinki ale jeśli będą takie nieścisłości w fabule o ile dobrze zrozumiałem to dziękuję postoję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 08:46, MisioKGB napisał:

Jak to atak Nilfgaardu? Będziemy cofać się w czasie czy też będzie on przedstawiony jako
retrospekcja? Dobrze wiemy że pierwsza i druga część miały miejsce po 5 części sagi o
wiedzminie stąd też nie uzyskał merytorycznego poparcia Sapkowskiego Jak też wiemy podczas
ataku wojsk południa za Jaruge Geralt wcale na wyspach Skellige nie był nie mówiąc już
o Novigradzie przez który tylko przemkmnął z tego co pamiętam niech mnie ktoś poprawi
jeśli się mylę. Wszystko wspaniale się czyta jeśli chodzi o tę nowinki ale jeśli będą
takie nieścisłości w fabule o ile dobrze zrozumiałem to dziękuję postoję!

Wybucha kolejna wojna, pokazano to w outrze W2 ER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jak to atak Nilfgaardu? Będziemy cofać się w czasie czy też będzie on przedstawiony
> jako
> > retrospekcja? Dobrze wiemy że pierwsza i druga część miały miejsce po 5 części sagi
> o
> > wiedzminie stąd też nie uzyskał merytorycznego poparcia Sapkowskiego Jak też wiemy
> podczas
> > ataku wojsk południa za Jaruge Geralt wcale na wyspach Skellige nie był nie mówiąc
> już
> > o Novigradzie przez który tylko przemkmnął z tego co pamiętam niech mnie ktoś poprawi
>
> > jeśli się mylę. Wszystko wspaniale się czyta jeśli chodzi o tę nowinki ale jeśli
> będą
> > takie nieścisłości w fabule o ile dobrze zrozumiałem to dziękuję postoję!
> Wybucha kolejna wojna, pokazano to w outrze W2 ER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie kim jest białowłosy(blondwłosy?) towarzysz Geralta na okładce? Czyżby wiedźmiński kompan? A może nowa niewiasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg gameinformera na okładce jest Geralt i trzymana przez CDPR w tajemnicy postać ("...image featuring Geralt and someone CD Projekt RED has asked us to keep a secret for now."). O co zakład, że to nasza szarowłosa Cirilla? :)
CD Projekt RED <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale sie jaram, ja piernicze, tylu informacji sie nie spodziewalem, nie bedzie aktow, swiat gry wiekszy niz w skyrimie itd, jest na co CZEKAC!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź w Game Informerze - no nieźle CDP pojechał, klasa światowa rzekłbym, nie powiem, że mnie taki przepych nie cieszy :)

Dużo i długo można by pisać, na pewno wielki plus za odwagę i stawianie sobie wysoko poprzeczki, a na myśli mam tu konkretnie dwie rzeczy, które mogą nie wypalić jeśli będą zrobione źle (ale wierzę, że Polacy podołają):

1) możliwość kompletnego odcięcia się od głównego wątku (i skończenia gry pomimo tego ? to nie jest dla mnie do końca jasne) - tego chyba nikt wcześniej nie próbował

2) sandbox. Ja akurat lubię, ale to przeważnie oznacza spłycenie fabuły, potraktowanie jej trochę po macoszemu. Znam jednak przynajmniej kilka przykładów (z RDR na czele), gdzie sobie z tym doskonale poradzono i zaserwowano głęboką opowieść. Trzymam kciuki, żeby CDP również podołało, bo teren do zagospodarowania mają ogromny - 30-40 minut na przejechanie konno z jednego końca mapy na drugi to bardzo dużo. Więcej niż w znanych mi sandboxach. Nie jestem pewien czy więcej niż akurat w Skyrim (IMO tutaj deweloperzy nieco przeszarżowali, ale głowy nie dam - nie sprawdzałem), niemniej taki czas oznacza, że to będzie ogromny teren. Oby był po prostu zróżnicowany i wypełniony ciekawymi zadaniami.

Generalnie to większość zmian idzie raczej na plus, jest oczywiście trochę rzeczy standardowych przedstawionych jako "och" i "ach" (no ale wiadomo - każda sójka swój ogonek chwali) i jedna zmiana, która mi się akurat nie podoba - brak rozdziałów/aktów. Szkoda :/ Ja akurat lubię taki podział w cRPG. Ale też zaraz dodam, że nie jest to jakiś duży minus, o który rozdzierałbym szaty ;-)

Teraz pozostaje czekać na jakieś pierwsze screeny i gameplaye :)

ps. Pani Gosiu czy jest pani pewna, że w całej grze będzie tylko jeden "boss" ? Nie chce mi się wierzyć - zalatuje mi bezmyślnym "kopiuj-wklej" albo jakimś błędem przy tłumaczeniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko zbytni sandbox nie zabił (albo choć przybił) gry :P Dobrym przykładem takiego przybicia był chociażby Gothic 3. Ale na otwarty świat chyba wielu czekało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekipa RED wyciągnęła wnioski oraz uważnie słuchała fanów gry, teraz zapowiada się nam gra prawie idealna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo dobrze :)
Ciekawe tylko jak rozwiążą problem wzmacniania się Geralta i potworów na trym samym lvlu (skoro ma nie być lvlscalingu). Czyżby rozwiązanie a''la Gothic?
Ogólnie zapowiada się miodnie - takie połączenie Wieśka ze Skyrimem. No i te wiedźmińskie questy dla wiosek, które mnie tak cieszyły w W1, a których w W2 było za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie fakt, że ma pojawić się na najnowszych konsolach. Tym razem chcę postawić na PS4 i smutno by było gdyby okazało się, że nowy Wiedźmin wyjdzie tylko na Xboxa i PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie świetna gra, już nie mogę się dcczekać :) Z tej listy jedyne co mnie zasmuciło, to to, że misje poboczne będą zanikać jeśli w odpowiednim czasie ich nie wykonamy. Przez to nie każdy zobaczy całą grę :/ Ale może to tylko takie moje odczucie, w grze pewnie będzie to dobrze działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować