Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 na okładce GameInformera! Znamy szczegóły na temat The Witcher 3: Wild Hunt!

328 postów w tym temacie

Raczej mnie zniechecily te zapowiedzi niz zachecily, przede wszystkim na minus brak rozdzialow i morderca dobrych fabul- czyli wszelaki sandbox. Nie lubie sanboxow z ich nudnymi misjami, ogromnym ale pustym swiatem, bezsensownym lazeniem, grindem, brakiem niezlej i spojnej historii. Nie lubie i ich tu nie chce, nie rozumiem po co na sile wciskac to do gry, w ktorej zawsze byl nacisk na historie i wybory, przeciez wszystko to co bylo fajne w jedynce i dwojce zostanie rozmyte. Znaczy rozumiem po co to, dla kasy, Skyrim sie dobrze sprzedal, wiec i my zrobmy takiego. Szkoda.
Po drugie ta cala walka o milosc, tak ja wiem ksiazki swoje bla bla, ale co mi sie w grach podobalo to fakt ze sobie sam moglem wybrac kto mi sie podoba i z kim chce sie wiazac- tu zapewne dostaniemy jedyna sluszna postac ktora musimy pokochac, troche mi to nie po drodze z gra wlasnych wyborow jaka od zawsze byl Wiedzmin.
Zapewne walka zostanie tez maksymalnie uproszczona do zwyczajnej sieczki, aby konsolowe casuale sie nie poplakaly.
Czarno to widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 11:08, MisioKGB napisał:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8gIsYuPIKco

W 0:25 nawet mają swojego wiedzmina, jakby mu przefarbować na biało włosy to i może Geralt
jaki by się tam znalazł nawet ! :)

Czy w 1:25 mówca nie zasugerował, że Wiedźmin się zakończy jako trylogia? Mówił o 3 części jako jakimś podsumowaniu, przynajmniej ja to tak odebrałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 12:00, Harunia napisał:

Raczej mnie zniechecily te zapowiedzi niz zachecily, przede wszystkim na minus brak rozdzialow
i morderca dobrych fabul- czyli wszelaki sandbox. Nie lubie sanboxow z ich nudnymi misjami,
ogromnym ale pustym swiatem, bezsensownym lazeniem, grindem, brakiem niezlej i spojnej
historii. Nie lubie i ich tu nie chce, nie rozumiem po co na sile wciskac to do gry,
w ktorej zawsze byl nacisk na historie i wybory, przeciez wszystko to co bylo fajne w
jedynce i dwojce zostanie rozmyte. Znaczy rozumiem po co to, dla kasy, Skyrim sie dobrze
sprzedal, wiec i my zrobmy takiego. Szkoda.
Po drugie ta cala walka o milosc, tak ja wiem ksiazki swoje bla bla, ale co mi sie w
grach podobalo to fakt ze sobie sam moglem wybrac kto mi sie podoba i z kim chce sie
wiazac- tu zapewne dostaniemy jedyna sluszna postac ktora musimy pokochac, troche mi
to nie po drodze z gra wlasnych wyborow jaka od zawsze byl Wiedzmin.
Zapewne walka zostanie tez maksymalnie uproszczona do zwyczajnej sieczki, aby konsolowe
casuale sie nie poplakaly.
Czarno to widze.


Czytałeś poprzednie newsy o Wiedźminie 3? Jeżeli nie, a po Twoim poście można to wywnioskować odsyłam Cię do nich. W jednym z nich jest jak byk napisane co chcą stworzyć REDzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 12:04, Sztywny_pl napisał:

> http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8gIsYuPIKco
>
> W 0:25 nawet mają swojego wiedzmina, jakby mu przefarbować na biało włosy to i może
Geralt
> jaki by się tam znalazł nawet ! :)
Czy w 1:25 mówca nie zasugerował, że Wiedźmin się zakończy jako trylogia? Mówił o 3 części
jako jakimś podsumowaniu, przynajmniej ja to tak odebrałem :P

Z tego co pamiętam od pierwszej części była mowa o trylogii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że chcą zakończyć na trylogii, mam nadzieję że potem nie będzie NIC związanego z światem wiedźmina, żadnych prequelów itp itd bo to zazwyczaj po prostu nie wychodzi. Niech dopracują to do perfekcji aby gra była dobra, ale co im odwaliło z tym Sandboxem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się świetnie, czekam z niecierpliwością żeby dorzucić trzecią kolekcjonerkę na moją półkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 12:00, Harunia napisał:

Raczej mnie zniechecily te zapowiedzi niz zachecily, przede wszystkim na minus brak rozdzialow
i morderca dobrych fabul- czyli wszelaki sandbox. Nie lubie sanboxow z ich nudnymi misjami,
ogromnym ale pustym swiatem, bezsensownym lazeniem, grindem, brakiem niezlej i spojnej
historii. Nie lubie i ich tu nie chce, nie rozumiem po co na sile wciskac to do gry,
w ktorej zawsze byl nacisk na historie i wybory, przeciez wszystko to co bylo fajne w
jedynce i dwojce zostanie rozmyte. Znaczy rozumiem po co to, dla kasy, Skyrim sie dobrze
sprzedal, wiec i my zrobmy takiego. Szkoda.
Po drugie ta cala walka o milosc, tak ja wiem ksiazki swoje bla bla, ale co mi sie w
grach podobalo to fakt ze sobie sam moglem wybrac kto mi sie podoba i z kim chce sie
wiazac- tu zapewne dostaniemy jedyna sluszna postac ktora musimy pokochac, troche mi
to nie po drodze z gra wlasnych wyborow jaka od zawsze byl Wiedzmin.
Zapewne walka zostanie tez maksymalnie uproszczona do zwyczajnej sieczki, aby konsolowe
casuale sie nie poplakaly.
Czarno to widze.


Jak to dobrze, że niektórzy już widzieli gotową grę i wiedzą o niej wszystko... Strasznie szybkie te preordery w dzisiejszych czasach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 12:00, mbwrobel napisał:

Widzę już pierwszych hejterów. Jeszcze nawet trajlera nie widzieli, a już krytykują.



Skoro kolega nie rozumie zasad działania forum to niech z niego nie korzysta. Forum jest po to aby odnosić się w do informacji zawartych w newsie. Radzę także zapoznać się ze znaczeniem słowa hejtować. Jak ktoś napisze, że np. nie lubi sandboxów bo (...) to wyraża opinię a nie hejtuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większy niż świat w Skyrim i do tego otwarty świat ? :) Brzmi interesująco, do tego ponad 100 godzin z pobocznych zadań o ile dobrze zrozumiałem ? Wolałbym, żeby fabuła tyle miała. Może wtedy Wiedźmin 3 pokonałby po tym względem Dragon Age''a xD Jak na razie czyta się s-u-p-e-r :) No do za rok eh.. :D Bardziej mnie to jara niż Diablo. Ciekawe kto to jest na tym koniu, obok Geralta ? Popielate włosy.. Ciri ? xD Chociaż to dziwne, bo Ciri nie jest Wiedźminem a nosi takie jak geralt rękawice z kolcami ;p I jest dość drobna, więc można wywnioskować, że to kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w dwójce też miał być otwarty świat i nieliniowa rozgrywka a wyszło prowadzenie gracza za rączkę i oskryptowana fabuła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 12:35, pocketrocker napisał:

naprawdę z czystym sumieniem stwierdzam że po prostu nie pojmuję (zlinczujcie mnie za
to) podpałki i fenomenu tej gry...

Słyszałeś o czymś takim jak książki A.S o Wiedźminie ?
Nawet jeśli ich nie czytałeś, powinieneś sam się domyślić że popularność gry sporo zawdzięcza właśnie im. Z drugiej strony jakby gra była zła, to najzagojrzalsi fani by nie tknęli kolejnej odsłony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 12:45, Darkstar181 napisał:

> Czy na video o 0:13 to nie jest czasem screen??
Wiekszość obrazków to screeny.

Większość to arty, nie screeny. A ten jeden właśnie na screena wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować