Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 na okładce GameInformera! Znamy szczegóły na temat The Witcher 3: Wild Hunt!

328 postów w tym temacie

Wreszcie coś o 3, wszystko co zapowiadaja podoba mi się, chociaz otwarty świat aby nie spodobał ze gra z zcasem godzin nie stala się nudna, przewidywalna i monotonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 12:48, TuRaSs napisał:

> > Czy na video o 0:13 to nie jest czasem screen??
> Wiekszość obrazków to screeny.
Większość to arty, nie screeny. A ten jeden właśnie na screena wygląda

Te na filmiku owszem. (mój błąd)
Zajrzyj na inne serwisy gdzie mają screeny z Gameinformera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 12:08, Darkstar181 napisał:

Z tego co pamiętam od pierwszej części była mowa o trylogii...

Aaa no to widzę że mi grubsze informacje umknęły...


...a później Witcher the MMO hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2013 o 12:48, Darkstar181 napisał:

Słyszałeś o czymś takim jak książki A.S o Wiedźminie ?
Nawet jeśli ich nie czytałeś, powinieneś sam się domyślić że popularność gry sporo zawdzięcza
właśnie im. Z drugiej strony jakby gra była zła, to najzagojrzalsi fani by nie tknęli
kolejnej odsłony.


w takim razie chyba muszę przeczytać... w przeciwnym razie chyba nie pojmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na ten koncept z końmi. Ja nie wiem czy ten "brodaty" Gerald to faktycznie Gerald. Ta postać w kapturze to Gerald. Kaptur to przypadek? Do tego białe włosy widać, ma te charakterystyczne ćwieki na łapie, torbę na mikstury itp, no i miecz przy siodle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedział się sam prezes:

http://stooq.pl/n/?f=700022

Z ciekawszych rzeczy:

- premiera w 2014 jednocześnie na PC i nowe konsole

- tym samym CDP jest kolejną firmą, która potwierdza, że nextgeny są już tuż za rogiem ;-)

- wydatki na produkcję nie wzrosły znacząco - IMO to będzie komentowane z dwóch względów - po pierwsze CDP to druga firma po Rockstar/Take 2, która twierdzi, że nextgeny nie spowodują znacznego spuchnecia budżetów produkcyjnych (w opozycji jest tutaj Epic, Crytek i o ile dobrze kojarzę - UBI). Po drugie - to jednak mnie trochę martwi. Przy drugiej częsci ewidentnie zabrakło kasy, gra wyszła niedokończona. Przy W3 założenia są dużo bardziej ambitne, a świat większy. Ciekaw jestem czy to ogarną i nie wypstrykają się z kasy.

- W3 będzie ostatnią częścią trylogii... ale nie franczyzy ;-) Tłumacząc na polski - nie zarzyna się kury znoszącej złote jajka. Prawdopodobnie trzecia częśc zakończyny przygody Geralta, ale uniwersum/marka będą dojone dalej. To zresztą rzecz oczywista dla większości, że CDP nie mógł tu postąpić inaczej.

- start kampanii w GameInformerze wybrano ze względu na popularność tego pisma

- to zresztą nie koniec marketingu, a zaledwie jego początek ;-). Znając CDP za chwilę strach będzie otworzyć lodówkę ;-) Zastanawiam się tylko kto zastąpi złotoustego Gopa i czy będzie lepszy w obiecywaniu cudów na kiju i wianków na lodzie ;-)

- ach no i co do starszych części - łącznie sprzedano ok 5 mln sztuk do tej pory.

Last but not least: ^^ z powyższych wiadomości redakcja gramu zrobi przynajmniej tuzin newsów (wariant optymistyczny) :P

@Lamomiot

Ja nie wiem czy ten "brodaty" Gerald to faktycznie Gerald

^^ Ja wiem. To na pewno nie Gerald, IMO to na 100% Geralt ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2013 o 10:53, Gorthak napisał:

Szkoda, że z Wiedźminem 2 kompatybilny był jedynie pad do Xboxa. Ale może, w związku
z równoczesną premierą na wszystkie platformy, dodadzą obsługę padów pod PC, na co szerze
liczę :)


MontionJoy i tryb emulacji pada od X360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> O co zakład, że to nasza szarowłosa Cirilla? :)
Byłbym bardzo szczęśliwy gdyby to była Ciri, ale zauważyłem jeden szczegół, który mi nie pasuje - mianowicie chodzi o konia. Klacz Ciri - Kelpie- była kara, a na zdjęciu rumak jest siwy... a wątpię żeby dziewczyna tak łatwo rozstała się ze swoim ukochanym zwierzęciem. No chyba, że klacz po prostu umarła :D W każdym razie gdyby to była ona to historia byłaby cholernie ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 13:05, Bracio napisał:

MontionJoy i tryb emulacji pada od X360...


W zależności od systemu, bo ten program ma problem ze starszymi systemami w x64. Ale co do samego programu, to jest świetny. Dark Sousla na padzie od PS2, działał świetnie. Ale w Wiedźmina na padzie ? Broń boże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2013 o 13:08, vegost napisał:

W zależności od systemu, bo ten program ma problem ze starszymi systemami w x64. Ale
co do samego programu, to jest świetny. Dark Sousla na padzie od PS2, działał świetnie.
Ale w Wiedźmina na padzie ? Broń boże.


Cóż mi parę razy wyaliło mi bluescreen''a. Wiedźmina 2 przeszedłem na padzie od PS3, bardzo dobrze mi się grało. Bo na klawiaturze jakoś mi się nie podobało, cóż gusta ;). CDP Red powinno dopracować sterowanie jak na klawiaturze i myszce oraz na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry Boże... Czyli Gra Ostateczna już powstaje.
Wiedźmin idealny.
Idę do piwnicy. Czas wynaleźć urządzenie do transplantacji mózgu między człowiekiem, a bohaterem gry. Do zobaczenia po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 13:13, Bracio napisał:

Cóż mi parę razy wyaliło mi bluescreen''a. Wiedźmina 2 przeszedłem na padzie od PS3,
bardzo dobrze mi się grało. Bo na klawiaturze jakoś mi się nie podobało, cóż gusta ;).
CDP Red powinno dopracować sterowanie jak na klawiaturze i myszce oraz na padzie.


Wow. U mnie były problemy ze zgraniem sterowników i dupa jest na Win XP x64. Ale pad o dziwo działał haha, ale nie miałem wibracji :D Ja w Wieśka tylko na klawiaturze, choć szkoda, że system walki zostaje z drugiej części. Jest raczej beznadziejny. Wole ten z jedynki T.T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie postacie na plakacie to zapewne Geralt.
Z tym drobnym szczegółem, że jeden to wersja jaką ujrzymy po wybraniu w W2 ścieżki Rochea a drugi to prawdopodobnie wersja ze ścieżki Iorwetha.
Tzn to takie moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko brzmi zbyt pięknie aby było prawdziwe, Redzi postawili sobie strasznie wysoko poprzeczkę. Z drugiej strony - wierzę w tę ekipę. Nawet jeśli połowę tych zamiarów zdołają wprowadzić w życie w połowie tak wspaniale tak jak tutaj to opisano to gra będzie świetna - JARAM SIĘ. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "To jakiś żart?" odnosi się do tego, że gra będzie zepsuta, bo robiona jest pod
> konsole, a nie do tego, że robiona jest pod konsole.

Zepsuta? W jaki niby sposób? Chodzi Ci o sterowanie czy ogólną koncepcję gry, bo nie rozumiem. Warto zauważyć, że W3 jest robiony najprawdopodobniej na next-gen''y, a nie na obecną generację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podróżowanie do wybranych miejsc niczym w Falloucie :)
jedynie nie podoba mi się QTE, a tak to Czekam, zapewne nie obędzie się bez wymiany sprzętu ale od 2014 dużo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow. Po prostu wow. Po nieoficjalnie zapowiadanej na dzisiaj sensacji spodziewalem sie co najwyzej potwierdzenia "Tak, tamten screen faktycznie pochodzi z Wiedzmina 3" albo opublicznienia nowego logo gry. Takiej wylewnosci nie spodziewalem sie nawet w najglebszych marzeniach. Gra zapowiada sie po prostu genialnie. Bardzo dobrze, ze CDPR nie kombinuje za bardzo z systemem walki. Tamten byl dobry i wymagajacy. Walki byly prawdziwym wyzwaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to tak widzę, że jest to podejście w stronę trochę "unormalnienia" Wiedźmina. To znaczy pójścia w stronę np. TES, co uważam za całkiem spoko sprawę. Jeżeli wszystko to, co sobie wyobraziłem będzie w taki sposób pokazane to Wiedźmin będzie jeszcze bardziej wojował na rynku RPGów zostawiając całą konkurencję za sobą. A jeszcze Cyberpunk ma się pojawić... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować