Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 na okładce GameInformera! Znamy szczegóły na temat The Witcher 3: Wild Hunt!

328 postów w tym temacie

Który system walki był dobry i wymagający? ;D Ten z unikaniem przeciwników za pomocą turlania? Jak dla mnie nie był ani dobry, ani wymagający :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Wiedźmin 3 nie pójdzie aż tak w stronę przereklamowanego Skyrima, bo pewnie też mnie znudzi po kilkunastu godzinach łażenia po schematycznym świecie w te i wewte. Ale poza tym zapowiedź brzmi zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza totalnie zdupione namierzanie wrogów [ile to ja razy na mrocznym trybie przygwoździłem w jakiegoś zwykłego miecznika w momencie w którym celowałem w już ogłuszonego halabardnika... bah sami halabardnicy to temat na oddzielny opierdziel dla CDP]

Btw tak obadałem te "rewelacje"...
normalnie prawie tyle "cudów na kiju" co swego czasu Piotruś przy pierwszym Fable obiecał.
Ciekawe czy chociaż z 1.4 tego redzi zrealizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podoba to, że W3 będzie miało tak otwarty świat, a nawet większy o 20%.W Wieśku właśnie fajna była ta liniowość, razem z tymi przerywnikami.Coś czuję, że teraz Wiesiek straci swoją magię.;/
Lordpilot@ Mi się też właśnie nie spodobało, że nie będzie podziału na akta.Niby większość na plus, ale te informacje nie napawają mnie optymistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 13:27, Pietro87 napisał:

Obie postacie na plakacie to zapewne Geralt.
Z tym drobnym szczegółem, że jeden to wersja jaką ujrzymy po wybraniu w W2 ścieżki Rochea
a drugi to prawdopodobnie wersja ze ścieżki Iorwetha.


Aż takiego fantasy raczej nie zrobią, żeby dwa Geralty latały ze sobą razem, nawet na artworku.
Druga postać według mnie jest zdecydowanie kobieca (długie włosy, jasne buty, mały miecz), wygląda na Ciri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0:48 Dziewczyna na koniu ma białe włosy i miecz. CDPR zapowiedziało, że Geralt będzie szukał swojej miłości, na myśl przychodzi Yennefer, ale czy ten screen nie podpowiada Ciri? Też miłość Geralta, tylko w wydaniu pseudo rodzicielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wg gameinformera na okładce jest Geralt i trzymana przez CDPR w tajemnicy postać ("...image
> featuring Geralt and someone CD Projekt RED has asked us to keep a secret for now.").
> O co zakład, że to nasza szarowłosa Cirilla? :)
> CD Projekt RED <3

mi też się tak wydaje, a długie popielate włosy, wiedźmiński miecz i jakaś taka ogólna smukłość sylwetki (noga bardzo kobieca) utwierdzają mnie w tym, że to Ciri. swoją drogą beznadziejna jest ta bródka Geralta na okładce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:O

Jak spełnią chociaż połowę tych obietnic, to Skyrim zdeklasowany. A jak jeszcze z fabułą się postarają, to będzie najlepszy RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2013 o 14:01, Daelor napisał:

Aż takiego fantasy raczej nie zrobią, żeby dwa Geralty latały ze sobą razem, nawet na
artworku.


Czemu nie - w końcu szczycą się tym, że wybory z 2 maja znacznie wpływać na 3.
Taka gra obrazów - imho jak najbardziej na miejscu.

Dnia 05.02.2013 o 14:01, Daelor napisał:

Druga postać według mnie jest zdecydowanie kobieca (długie włosy, jasne buty, mały miecz),
wygląda na Ciri.


Według mnie ma tyle z kobiecości co krasnoludzka baba :)
Zwłaszcza, że absolutnie niczym nie różni się w budowie od Geralta [oprócz tego, ze z pod kaptura twarzy nie widać]

P.S.
Nawet konie mogą sygnalizować taką "grę obrazów"
Jeden czarny, drugi biały - niewielka symbolika odnosząca się do subtelnych różnic pomiędzy moralnymi aspektami na ścieżkach Rochea i Iorwetha [chociaż może przeceniam kreatywność CDP :)]
Nie napalał bym się na wrzucenie do gry Ciri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2013 o 14:20, Pietro87 napisał:

Nie napalał bym się na wrzucenie do gry Ciri.


To już gra wrażeń, trudno mi jednoznacznie wskazać, dlaczego postać to kobieta, a artwork przedstawia różne osoby. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100% Towarzysząca osoba to Ciri. Wystarczy popatrzeć na delikatniejsszą budowę ciała tego jeźdźca i jaśniejsze barwy ubrań sugerujące Jaskra albo Ciri a że Jaskier siwy nie jest więc to musi być Ciri. Ogólne biały koń i jego oporządzenie sugeruje osobe delikatniejszą w pewnym sensie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również składam preorder na kolekcjonerkę, gra zapowiada się świetnie zwłaszcza ilość misji pobocznych mnie urzekł, w końcu będzie gra dłuższa od tych 20 godzin :]
Ilość informacji jak na zapowiedź jest bardzo duża i to jest na plus :)
Otwartość świata również mnie cieszy nie lubię świata zrobionego gdzie jest jedna słuszna droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest [m] to ~ cytując pana Pazurę. Teko oczekiwałem, zawsze chcialem zwiedzić Novigrad, potem skoczyć do Koviru, tam się nabawić w przepychu, odwiedzić Vesemira w Kaer Mohren, spotkać innych wiedźminów, najlepiej na szlaku (tak btw. szkoda, że Leo zginął w pierwszej części) i odnaleźć Ciri, jestem też ciekaw jak stworzą Ciri, parę lat naprzód, szkoda, że nie ma jeszcze preorderów, bo już bym zamówił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 14:28, TheDJDdavid napisał:

To jest [m] /.../


To jest Degrad -1 za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować