Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 na okładce GameInformera! Znamy szczegóły na temat The Witcher 3: Wild Hunt!

328 postów w tym temacie

Wątpie, żeby na screenie była Cirilla, w Sadze miała czarnego konia, co było niezbyt istotnym ale bardzo charakterystycznym szczegółem, i myśle że CDP Red trzymałoby się tego ;)
Tak btw, może w końcu zmotywuję się żeby w dwójke zagrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz zacznie się hajp i ogólne uwielbienie Wiedźmin 3 i typowe komentarze że już zdana inna gra nie bede tak wyczekiwana jak W3 w 2014.

Do gry nic nie mam sam z chęcią zagram w polskiego skyrima ale cała ta atmosfera i uwielbienie Wiedźmina jest co najmniej irytująca.

PS : Co ma oznaczać ten "GON", nie można było tego nazwać "Dzikie łowy" ? Czy raczej ma to coś wspólnego ze światem Wiedźmina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 23:51, saborcat-14 napisał:

PS : Co ma oznaczać ten "GON", nie można było tego nazwać "Dzikie łowy" ? Czy raczej
ma to coś wspólnego ze światem Wiedźmina ?


Dziki Gon jest "zjawiskiem" przeniesionym wprost z książek Sapkowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 23:51, saborcat-14 napisał:

PS : Co ma oznaczać ten "GON", nie można było tego nazwać "Dzikie łowy" ? Czy raczej
ma to coś wspólnego ze światem Wiedźmina ?

O ile mnie pamięć nie zawodzi to już w pierwszym Wiedźminie miałeś okazję zapoznać się z przedstawicielem Gonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osz sie podekscytowałem, kiedy można pre-order na kolekcjonerkę składać? :D

Cóż - czekamy...


PS: uśm iałem się - "będzie można ulepszać konia" :) to znaczy co będzie zdobywał doświadczenie, czy coś w stylu "pimp my ride" :P Bo łudź to kumam, lepsze wiosła, ster itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że premiera najwcześniej w 2014, a pewnie to jeszcze będzie końcówka roku to mamy około 2 lata czekania. Szkoda, że w trójkę nie pogram.

1. Nie wiadomo czy dożyję.
2. Za dwa lata to mój komputer już nic nie pociągnie.
3. Nie wyjdzie na X360 :( Tylko konsole najnowocześniejszej generacji. Szkoda... grafika to nie wszystko. Dla mnie mogłaby być taka jak w Wieśku 1 i zagrywałbym się jak mało kto zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2013 o 06:47, Chlorofil napisał:

2. Za dwa lata to mój komputer już nic nie pociągnie.

W dwa lata nie uzbierasz na kompa, lub chociaż upgrade? co z ciebie za gracz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy dalej na dx9 czy ju np dx 11.

2014... to i tak gtx 670 powinien pociagnac ^^. Akurat w kwietniu maja wyjsc nowe proce intela to tu tez jakis upgrade wpadnie z i5-760 sprzed 2-3 lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GameInformer wypuścił dziś 12 screenów z gry i trzeba przyznać, że Wiedźmin prezentuje się MEGA :) Śmiesznie tylko na łódce wygląda hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wg gameinformera na okładce jest Geralt i trzymana przez CDPR w tajemnicy postać ("...image
> featuring Geralt and someone CD Projekt RED has asked us to keep a secret for now.").
> O co zakład, że to nasza szarowłosa Cirilla? :)
> CD Projekt RED <3

hmm moze, ale po co jej srebrny miecz wiedzminski, ktory ma przypiety do konia?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze jakis wiedzmin, i sie okarze ze po plotkach ze redzi szukali programisty do multiplayera bedzie tryb cooperacji drop in drop out o czym zawsze mazylem, no co zle by bylo? Grasz se grasz, a jest mozliwosc ze kolega wiedzmin wpadnie pograc z toba przypadkiem, wiem ze to wiedzmin samotnik ale geralt byl inny. A moze i Ciri kto go tam we.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zegnaj Wiedzminie, witaj Wiedzrimie. Myslalem, ze Wiesiek podaza swoja wlasna droga, nawiazujac do starych rpgow, jednak CDPR zachlysnal sie popularnoscia Skyrima i jego jakze wielkim swiatem, sluchajac przy tym niezaspokojnego mlodego pokolenia graczy, dla ktorych otwarty swiat jest jak tlen... co paradoksalnie zabija cala gre. Powiem krotko, nie utrzymaja w kupie nieliniowej fabuly z otwartym swiatem. To nie idzie ze soba w parze i przekonalem sie o tym probujac grac w znienawidzonego ESa, czy nowe Fallouty. Moze by to zdalo egzamin gdyby swiat byl oddawany po trochu, wraz z fabula ale wiadomo, ze tak nie bedzie. To bylo najglupsze z mozliwych rozwiazan. 40 x razy wiekszy swiat od tego ktory byl w W2... szkoda, ze w W2 byly juz lokacje gdzie autorom brakowalo juz weny tworczej (caly akt III), a gdzie dopiero ogarnac tak ogromny obszar. To bedzie klapa na calej linii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 12:17, diabolit napisał:

Zegnaj Wiedzminie, witaj Wiedzrimie. Myslalem, ze Wiesiek podaza swoja wlasna droga,
nawiazujac do starych rpgow, jednak CDPR zachlysnal sie popularnoscia Skyrima i jego
jakze wielkim swiatem, sluchajac przy tym niezaspokojnego mlodego pokolenia graczy, dla
ktorych otwarty swiat jest jak tlen... co paradoksalnie zabija cala gre. Powiem krotko,
nie utrzymaja w kupie nieliniowej fabuly z otwartym swiatem. To nie idzie ze soba w parze
i przekonalem sie o tym probujac grac w znienawidzonego ESa, czy nowe Fallouty. Moze
by to zdalo egzamin gdyby swiat byl oddawany po trochu, wraz z fabula ale wiadomo, ze
tak nie bedzie. To bylo najglupsze z mozliwych rozwiazan. 40 x razy wiekszy swiat od
tego ktory byl w W2... szkoda, ze w W2 byly juz lokacje gdzie autorom brakowalo juz weny
tworczej (caly akt III), a gdzie dopiero ogarnac tak ogromny obszar. To bedzie klapa
na calej linii :(


Dlatego mam nadzieję, że świat mimo to ciągle będzie pseudo-otwarty, podzielony na pewne obszary. Owszem, można będzie podróżować z jednego końca na drugi, ale nie będzie miało to większego sensu. Widzę to tak -> na początku mamy dosepne np. 1/6 świata, na resztę nie ma sensu się wybierać, bo ani nie ma fabularnych zadań oraz wrogowie będą zbyt potężni na nas. Lokacje tak skonstruowane, że czujemy wolność poruszania, ale nie odczuwamy nudnego ogromu jak w Skyrimie. Z tak dużym światem jeszcze nikomu się nie udało, bo albo był wielki świat, albo świetna historia, klimat, postacie (czyli to co kocham w RPG). Mam nadzieję, że Redom uda się jako pierwszym coś takiego zrobić, dając złudny ogrom. To jest do zrobienia, trzeba odpowiednio przygotować sktukturę lokacji i dać odpowiednie zadania związane z klimatem wiedźmina. Jeśli uda się im to zrobić -> Najlepszy RPG jaki powstał. Jeśli nie, gra dalej będzie dobra, lecz niestety to już nie będzie to za co pokochałem tą serię, a to za co nie trawię serię TES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2013 o 06:47, Chlorofil napisał:

2. Za dwa lata to mój komputer już nic nie pociągnie.


10zł dziennie = 300zł miesięcznie x 24 miesiące = 7200zł.
10zł to +/- koszt paczki fajek czy 4 piw.
Ba nawet odkładając połowę tego czyli 150zł można uzbierać 3600zł
Z palcem kupi za to komputer dla gracza.
A jak ktoś może sobie w pracy brać np nadgodziny, to kupno nowego kompa jest kwestią 2-4 no góra 5 miesięcy [przynajmniej u mnie w firmie nawet szeregowy pracownik który ma najniższa pensję w zakładzie czyli 1450netto idąc na 12stki w soboty może dorobić w miesiącu około 800-900zł, z tym zastrzeżeniem, że moja firma wszystkie nadgodziny płaci pełne jako tzw "setki"]

Dnia 06.02.2013 o 06:47, Chlorofil napisał:

3. Nie wyjdzie na X360 :( Tylko konsole najnowocześniejszej generacji. Szkoda... grafika
to nie wszystko. Dla mnie mogłaby być taka jak w Wieśku 1 i zagrywałbym się jak mało
kto zapewne.


Na szczęście gier nie robi się dla pojedynczych osób które narzekają, ze na kilku letnim szrocie najnowsze produkcje nie chodzą. Gdyby twórcy robili gry pod takie osoby dalej siedzielibyśmy na infinity enginie.
Można się czepiać twórców o lipna optymalizację tylko w przypadku w którym ma się sprzęt spełniający minimalne wymagania a gra na absolutnie najniższych ustawieniach nie działa [analogicznie do sprzętu rekomendowanego gdzie gra cięła by niemiłosiernie na maks kiedy twórcy zapewniają ze nie powinna].
W innym wypadku płacze, że "mam stary komp i nie pogram" są najzwyczajniej - głupie i niepoważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie martwi(ale tak troszkę żeby nie marudzić ;). Tekst: "Świat gry będzie 40x większy niż w poprzedniej grze (o 20% większy niż w Skyrimie)". Boję się, że jak zrobią tak ogromny świat to choćby nie wiem jak był zapełniony to może się okazać, że zrobi się dłużyzna i będzie wiało nudą... W dwójce i jedynce zresztą też lokacje nie były za wielkie, a i tak schodziło troszkę by je obskoczyć. Tylko tam w każdej lokacji były zadania i coś się działo fabularnie. Dalej: "By przemierzyć konno świat od jednego krańca do drugiego, potrzebne będzie 30-40 minut". Jeśli to ma być czas w realu to masakra. Marudzę ale tak troszkę z miłości... :D Po prostu nie chciałbym ziewać przy eksplorowaniu bezsensu jak miałem właśnie w Skyrimie... A i jeszcze czekam na wieści o kolekcjonerce i pre-orderach na nią :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja troszkę nie rozumiem jak studio które miało problem z zrobieniem gry w 2,5 aktach (no 3,5 licząc podział drugiego) planuje wielki otwarty świat 40x większy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 15:02, Selv napisał:

A ja troszkę nie rozumiem jak studio które miało problem z zrobieniem gry w 2,5 aktach
(no 3,5 licząc podział drugiego) planuje wielki otwarty świat 40x większy :P


Nad grą pracuje teraz 2 razy większy zespół + doświadczenie i kasa z W2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >Lewy trigger włącza zmysły wiedźmińskie
> No kur... i gra zepsuta bo robią pod konsole :|
> Pozatym martwi mnie to, że CDP przejmuje się Skyrimem.

Mnie martwi, ze ty masz prawo glosowania w wyborach. Z twoim tokiem myslenia... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać ulepszania konia. Ciekawe jak to będzie wyglądać? Najbardziej ciekawi mnie, czy będzie można walić konia podczas tresury lub gdy będzie nieposłuszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować