Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Bartkowi Żarkowi ze sklepu gram.pl (gry cyfrowe)

194 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2014 o 20:07, General86 napisał:

Witam

Czy po zakupie http://sklep.gram.pl/pc/the-elder-scrolls-v-skyrim-legendary-edition.shtml
dostępny będe miał kucz do aktywacji również na platformie steam ? Albo czy w ogóle ten
box zawiera jakiś klucz do mozliwej aktywacji


Tak, w pudełku znajduje się klucze, który należy aktywować na Steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 12:09, Lukass20 napisał:

Kiedy będzie znana cena i dostępność Diablo 3 Reaper of Souls EK?
Za 2,5 miesiąca premiera, a tu szczególów brak :(


Potwierdzona cena dodatku powinna pojawić się w naszym sklepie w ten czwartek lub piątek. W temacie dostępności edycji kolekcjonerskiej (jak i standard) - wszyscy, którzy złożą pre-order w naszym sklepie, powinni otrzymać grę w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisze tu, bo temat z pudełkowymi grami nie aktualny formularz na waszej stronie nie działa wybija brak takiej strony po próbie napisania zgłoszenia.

Tak, więc zamówiłem Diablo 3 RoS Edycje kolekcjonerską i do tego zwykłą edycje, lecz obecnie w zamówieniach mam tylko EK, czemu się tak stało? dlatego proszę o dodanie do Edycji kolekcjonerskiej jeszcze zwykłej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 19:01, dudi92 napisał:

Witam
Czy i kiedy będzie na gramie dostępna Castlevania 2 i czy będzie dostepna w edcyji kolekcjonerskiej?


Wszelkie pytania odnośnie pudełek proszę kierować do Bożeny w tym temacie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&tpage=657

Jeśli chodzi o nową Castlevanię - wspomniana gra pojawi się w wersji podstawowej, ale wciąż czekamy na potwierdzenie ceny oraz zawartości u polskiego wydawcy. W temacie edycji kolekcjonerskiej, niestety wszystko wskazuje na to, że nie będzie ona u nas dostępna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2014 o 19:56, TTBoS napisał:

Pisze tu, bo temat z pudełkowymi grami nie aktualny formularz na waszej stronie nie działa
wybija brak takiej strony po próbie napisania zgłoszenia.

Tak, więc zamówiłem Diablo 3 RoS Edycje kolekcjonerską i do tego zwykłą edycje, lecz
obecnie w zamówieniach mam tylko EK, czemu się tak stało? dlatego proszę o dodanie do
Edycji kolekcjonerskiej jeszcze zwykłej edycji.


W tej sprawie proszę o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta: dok@gram.pl lub pod numerem telefonu: 022 33 22 232.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam jeszcze jedno pytanie odnośnie http://sklep.gram.pl/pc/the-elder-scrolls-v-skyrim-legendary-edition.shtml
Czytałem na forum steam ze nie wyszstkie wersje aktywowane na steam posiadją polska wersje jezykowa , wiem juz ze dostane klucze w boxie ale czy po aktywacji na steam bd mial pewnosc co do wersji PL ? No i czy da sie grać bez steama , zwykły czysty install poza steamem , klucz traktuje jako taki dodatek zeby plyt nie marnowac :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Nie wiem czy już było to hasło rzucone i czy dobrze pisze ale czy wersje cyfrowe gier (Steam key''e np.PayDay 2) sprzedawane tutaj,są legalne i nie są potępiane przez platformę Steam? Chodzi mi o to czy po zakupieniu wersji cyfrowej gry w tym miejscu nie będę musiał obawiać się problemów ze strony platformy i czy w momencie kradzieży konta lub żądania weryfikacji gier, będę mógł się wylegitymować dowodem zakupu z tej strony w celu uwiarygodnienia zakupu gier lub odzyskania danych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2014 o 03:10, General86 napisał:

To ja mam jeszcze jedno pytanie odnośnie http://sklep.gram.pl/pc/the-elder-scrolls-v-skyrim-legendary-edition.shtml
Czytałem na forum steam ze nie wyszstkie wersje aktywowane na steam posiadją polska wersje
jezykowa , wiem juz ze dostane klucze w boxie ale czy po aktywacji na steam bd mial pewnosc
co do wersji PL ? No i czy da sie grać bez steama , zwykły czysty install poza steamem
, klucz traktuje jako taki dodatek zeby plyt nie marnowac :)

Pozdrawiam


Hej,

z tego co wiem, Skyrim zakupiony w polskiej dystrybucji (w przeciwieństwie do kluczy oferowanych przez zagraniczne sklepy) aktywuje polską wersję gry na Steamie i niestety bez tej platformy się nie obędzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2014 o 10:26, Strilook napisał:

Witam
Nie wiem czy już było to hasło rzucone i czy dobrze pisze ale czy wersje cyfrowe gier
(Steam key''e np.PayDay 2) sprzedawane tutaj,są legalne i nie są potępiane przez platformę
Steam? Chodzi mi o to czy po zakupieniu wersji cyfrowej gry w tym miejscu nie będę musiał
obawiać się problemów ze strony platformy i czy w momencie kradzieży konta lub żądania
weryfikacji gier, będę mógł się wylegitymować dowodem zakupu z tej strony w celu uwiarygodnienia
zakupu gier lub odzyskania danych?


Wszystkie gry oferowane w naszym sklepie pochodzą z oficjalnej dystrybucji. Ze wszystkimi wydawcami, z którymi działamy na polu cyfrowej dystrybucji, zarówno z tymi największymi jak i z mniejszymi, mamy podpisane umowy, który pozwalają nam na prowadzenie tego typu sprzedaży, więc nie ma powodów do obaw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Znowu jest zmuszony zadać pytanie tutaj, ponieważ w dziale gier pudełkowych nikt nie odpowiada.
Do premiery Castlevani 2 został miesiąć, a wciąż nie wiadomo nic o wersji PC w Polsce? Czy mógłbym dostać odpowiedź kiedy ta sprawa się wyjaśni? Czy jest jakaś konkretna data kiedy dowiemy się czy ta gra w wersji na PC będzie dostępna w Polsce?
Z góry dzięki za odpowiedź i przepraszam, że zadaję pytanie w nieodpowiednim dziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 19:41, dudi92 napisał:

Witam.
Znowu jest zmuszony zadać pytanie tutaj, ponieważ w dziale gier pudełkowych nikt nie
odpowiada.
Do premiery Castlevani 2 został miesiąć, a wciąż nie wiadomo nic o wersji PC w Polsce?
Czy mógłbym dostać odpowiedź kiedy ta sprawa się wyjaśni? Czy jest jakaś konkretna data
kiedy dowiemy się czy ta gra w wersji na PC będzie dostępna w Polsce?
Z góry dzięki za odpowiedź i przepraszam, że zadaję pytanie w nieodpowiednim dziale.


Hej,

sorry za zamieszanie, nasz konsul "pudełkowy" jest obecnie mocno zajęty, stąd brak odpowiedzi w temacie. Z tego co udało mi się dowiedzieć, więcej informacji na temat premiery pecetowej wersji Castlevanii 2 w naszym kraju (cena, data itd.) ma pojawić się w okolicach wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2014 o 13:53, dudi92 napisał:

Dzięki wielkie. A o Edycji Kolekcjonerskiej nic nie było słychać? :)


Wszystko zależy od tego co powie polski wydawca. Tak jak pisałem, w przyszłym tygodniu powinniśmy poznać wszystkie szczegółu związane z premierą tego tytułu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w ofercie sklepu znajdzie się nowy dodatek do Rome II - Cezar w Galii w wersji cyfrowej czy jestem skazany na kupno na steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
24.01.2014 złożyłem zamówienie na preorder Car Mechanic Simulator 2014 - Wersja Cyfrowa, opłaciłem je i do tej pory moje zamówienie wisi (Status twojego zamówienia: opłacone, zostanie udostępnione do pobrania wkrótce). Na maila maila w tej sprawie nie dostałem odpowiedzi, a na telefon podany na Waszej stronie nie da się w ogóle dodzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2014 o 12:56, sylwasss napisał:

Czy w ofercie sklepu znajdzie się nowy dodatek do Rome II - Cezar w Galii w wersji cyfrowej
czy jestem skazany na kupno na steam?


Przykro mi, ale nie będziemy mieć tego dodatku w naszej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2014 o 20:04, Natak napisał:

Witam,
24.01.2014 złożyłem zamówienie na preorder Car Mechanic Simulator 2014 - Wersja Cyfrowa,
opłaciłem je i do tej pory moje zamówienie wisi (Status twojego zamówienia: opłacone,
zostanie udostępnione do pobrania wkrótce). Na maila maila w tej sprawie nie dostałem
odpowiedzi, a na telefon podany na Waszej stronie nie da się w ogóle dodzwonić.


Jak zwykle w przypadku takich sytuacji proszę o podanie numeru zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować