Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft dementuje: Halo 3 nie trafi na PC. Będzie za to komputerowy Dyad

31 postów w tym temacie

> Średniasty? Dobra sztuczna inteligencja, wykorzystanie pojazdów, instant grenade (chociaż
> to nie jest jakieś fajne), tylko dwie sztuki uzbrojenia jednocześnie. Halo było pionierem
> w pewnych dziedzinach.
>

Po kolei, tak jak twoje argumenty: Średniasty? boty w UT''99 - to jest wg mnie dobra SI, Tribes 2, nie - to nie jest fajne, CS. Halo nie byl pionierem w tych dziedzinach.
Za duzo bylo w tamtych czasach szoterow na PC ktore zjadaly port z Xboxa na sniadanie, chocby w multi - RTCW/ET, Q3, UT, CS, BF1942 i inne. Sytuacja byla dokladnie odwrotna niz dzisiaj - teraz pecetowcy chcieliby port takiego Halo 3 - a wtedy nawet nie zauwazyli portu pierwszego Halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 20:59, Henrar napisał:

Od kiedy MS ma interes w sprzedaży PCtów do grania? Nic na tym nie zarabiają.
Rozumiem Surface, ale nie PC.

Z ich punktu widzenia, nawet na PC-cie do grania, z którego jak twierdzisz "nic nie zarabiają", powinna być zainstalowana "Winda", prawda? :) A najlepiej "Winda" + "MS Office", czyż nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 14:43, maAtis9988 napisał:

W GoldenEye 007 na pewno nie grało się tak dobrze jak w Halo. To ten tytuł przeniósł
gatunek na konsole.


BTW. Napiszcie coś jeszcze jakie to Halo sztuczne, że głupie "laserki-blasterki" to się
pośmieję jeszcze trochę.

głupie laserki-blasterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 14:21, maAtis9988 napisał:

To jest 2500 rok. Czego tam się spodziewać jak nie kosmitów? Rycerzy z średniowiecza?


Dobre. Bo kilkaset lat w przyszłość to muszą być jakieś rządowe ludki "z kosmosu", bo tak?

Bardziej bym uwierzył właśnie w "rycerzy ze średniowiecza", jako ludzi cofniętych do tej epoki, coś jak Fallout.

Im dalsza przyszłość =/= obowiązkowa obecność kosmitów

Dnia 05.02.2013 o 14:21, maAtis9988 napisał:

BTW. Napiszcie coś jeszcze jakie to Halo sztuczne, że głupie "laserki-blasterki" to się pośmieję jeszcze trochę.


Zaczynasz podchodzić pod fanatyzm tej serii. Czasami lepiej odpuścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się offtop zrobił...to i ja pospamuję;)
Na początek dla osób pt "Jakie to Halo nie było pionierskie"
Mam tylko 3 tytuły: Requiem, Battlezone i Soldier of Fortune.

Co do maAtisa to nie zwracajcie na niego uwagi: to weteran trollingu i fanboj X-Klocka ...przy okazji mój znajomy (ale to z czasów gdy nie oszalał punkcie konsol;). Zamiast tego okażcie chłopakowi trochę zrozumienia, miłość jest ślepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo- teczowe lasery, kolorowe zbroje i power rangers. Target to 14 latki i to chyba jakies dziwne, bo moi siostrzency graja w BFa albo Coda. Gdyby nie to ze jest exclusivem na X to chyba nikt by nie gral w tego sredniaka.
Nie bedzie tego na pc? Zadna strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 00:55, Harunia napisał:

Halo- teczowe lasery, kolorowe zbroje i power rangers.


A jakie mają być zbroje? Przeżroczyste? Tęczowe lasery? Hahha. Przeszedłeś tą grę na Youtubie? Jedyna broń jaka ma laser w Halo to Spartan Laser, który ma czerwony laser. Żadnego power rangersa nie widziałem. Halucynacje, albo ci się gry pomyliły.

Dnia 06.02.2013 o 00:55, Harunia napisał:

Target to 14 latki i to chyba
jakies dziwne, bo moi siostrzency graja w BFa albo Coda. Gdyby nie to ze jest exclusivem
na X to chyba nikt by nie gral w tego sredniaka.


Jeden z najbardziej skillowych FPS''ów ( i na pewno najbardziej skillowy na konsolach) to gra, której targetem są 14 latkowie? Chyba nie znasz społeczności skupionej w okół tej serii. Seria milion razy lepsza od BF czy CODa. Tam liczy się kto kogo pierwszy zobaczy, a w Halo tak nie jest. To, że twoi siostrzeńcy grają w te gry to świadczy tylko o ich złym guście. Średniaki, a każda gra z serii ma ocenę powyżej 80 na Metacritic?

Dnia 06.02.2013 o 00:55, Harunia napisał:

Nie bedzie tego na pc? Zadna strata.


Dla Microsoftu na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 10:45, maAtis9988 napisał:

A jakie mają być zbroje? Przeżroczyste? Tęczowe lasery? Hahha.


Oczywiście że przeźroczyste- do tęczowych laserków pasuje kolorowa, skąpa bielizna, której w normalnym skafandrze w ogóle nie widać;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nic nowego, dobrą AI miał choćby Half-life.

W HLu to dobre SI sprowadzało się w sumie tylko do rzuceniu granatów i podchodzenia do gracza.
Tutaj robią to samo, tyle że z kilku różnych stron, przechodzą w odpowiednim momencie do walki wręcz, kryją za przeszkodami i czekają.

>Nic nowego, lata wcześniej zrobiono to choćby w Starsiege: Tribes.

Też ci 3 gości na pakę wskakiwało i strzelało?
Nie wiem, nie miałem okazji zagrać.

>Powiedzmy sobie szczerze - nie była to gra zła, ale swój sukces zawdzięczała przede wszystkim sztuce marketingu (MS potrzebował FPS do wypromowania swojej konsoli, padło na Halo - seria do dziś sprzedaje większość "nakładu" w USA, o czymś to świadczy). Osobiście nigdy nie przekonałem się do żadnej z części - wszystkie wydawały mi się wyprane z klimatu, plastikowe/sztuczne ze stylistyką rodem z Power Rangers. Pod tym względem Reach uczynił znaczący krok naprzód i bardzo dobrze, szkoda, że gameplay pozostał nudny jak flaki z olejem.

No, ty udowodniłeś samemu sobie.

Halo wyprane z klimatu?

To co mam powiedzieć o np. Red Faction''ie albo IGI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować