Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 na "konsole nowej generacji"; doskonała sprzedaż serii

44 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Dzisiejszy dzień z całą pewnością należeć będzie do Wiedźmina 3. Po oficjalnej zapowiedzi publikujemy kolejne ważne informacje - Adam Kiciński w rozmowie z PAP-em przyznał, że gra ukaże się na konsolach nowej generacji. Opowiedział także o planowanych działaniach marketingowych oraz o świetnych wynikach finansowych serii

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin 3 na "konsole nowej generacji"; doskonała sprzedaż serii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 15:18, Tomitechnodrome napisał:

Więc i tak wyjdzie tylko na pc oraz x720

A wnioskujesz to po...? A. Kiciński skomentował sprawę nextgenów używając liczby mnogiej - "konsole".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja i tak zaczekam te pół roku, żeby potem kupić "Edycję rozszerzoną" z pięciogigowym
> patchem :P
+1 :) Ja Wiedźmina 2 nabyłem po roku - taniej, w wersji rozszerzonej, poprawionej, z dodatkami i oszczędziłem początkowych nerwów, że gra nie działa czy coś tam się nie chce aktywować. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Więc i tak wyjdzie tylko na pc oraz x720
> A wnioskujesz to po...? A. Kiciński skomentował sprawę nextgenów używając liczby mnogiej
> - "konsole".
1 czy 2 "konsole". W liczbie pojedynczej jak i mnogiej tak samo więc to żaden argument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 15:42, Skrzypiec napisał:

Nie ładnie tak Polskie CD-ACTION olać. Też dali im ładną reklamę wystawiając niezwykle
pozytywną reckę przed premierą.{W2}

Problem w tym, że za granicą CD-Action jest nic nie warte. A w Polsce nie opłąca im się robić kampanii, bo i tak kupi to każdy gracz i jego rodzina, z dziadkami włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie głupi pomysł kupić trójkę pół roku po wyjściu gry, poprzednie części były bardzo fajne na edycjach rozszerzonych, aczkolwiek nie wiem co można pić do drugiej części (samej podstawki) ja problemów nie miałem.
"Wierzymy, że dwójka jako stosunkowo nowy tytuł ma jeszcze duży potencjał sprzedaży i będzie głównym generatorem wyniku finansowego CD Projekt w 2013 roku" na jakim rynku? Bo tu w Polsce i na naszych wschodnich granicach gra sprzedała się wyśmienicie, muszą coś zrobić (a my czytelnicy mniej więcej wiemy co, "ogłupić, ułatwić i udziecinnić" wiedźmina), aby chociażby amerykanie spojrzeli znów na wieśka.
Do premiery trochę czasu i mimo wszystko jednak to co dziś przeczytałem wydaje się świetne na papierze, ale śledząc informacje do premiery Mass Effect 3 na papierze też wszystko "wyglądało" świetnie, a wyszło - różnie (u mnie na plus, ale zdania jak wiemy - podzielone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia to, że tak wcześnie będą już udostępniać materiały o grze. Czyżby nowy Wiesiek miał wyjść na początku 2014 roku (pomijając przymusowe obsuwy jeżeli takie będą wymagane) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 15:19, maAtis9988 napisał:

To by było najlepsze rozwiązanie.


Proszę skończ ze swoimi prowokacjami... Twoja niechęć do pozostałych platform zaczyna już być nudna, nie przepadasz za innymi platformami ok, ale nie prowokuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować