Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 będzie ostatnią częścią, bo seria "powinna skończyć się w wielkim stylu"

51 postów w tym temacie

Nie powinno się zarzynać kury, która znosi złote jaja. Myślicie, że w tym przypadku CDP-Red będzie oryginalny i zakończy sagę na trzeciej odsłonie Wiedźmina ? EA nie dało rady, bo bez tego by padło jak zombie. Activision też. BioWare też. Epic Games też. Bethesda też. Nikt tego nie robi, bo od tego zależy być albo nie być danego studia. Jeśli nowa marka CDP-Red nie wypali, to będą się pukać w pierś. Jak dla mnie mogą tworzyć nadal części Wiedźmina, ale z sensem. Ewentualnie stworzyć nową historię w świecie Wiedźmina. Ale jak by, to mieli połączyć z wydarzeniami Geralta ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 21:52, kuzyn123 napisał:

40, 30, czy 20 w końcu razy większy ten świat? Bo co chwile zmieniacie zdanie a to jest
istotna rzecz ._.


30 razy większy od Wiedźmina 2, 20% większy od Skyrima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się przejmować zakończeniem serii wiedzmin bo w zanadrzu sa inne fajne polskie fantazy. Ja to bym sobie zagrał w Pan Lodowego Ogrodu w wykonaniu Redow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się przejmować zakończeniem serii wiedzmin bo w zanadrzu sa inne fajne polskie fantasy. Ja to bym sobie zagrał w Pan Lodowego Ogrodu w wykonaniu Redow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak skończą z pier... to dobrze, byle nie z pier... jak ME3, bo wtedy jadę pod ich siedzibę.
Redzi to na szczęście nie jest EA Canada (oj, przepraszam Bioware :P) i trzymają poziom swoich ostatnich produkcji. O ile zakończenie ME3 to imo był największy fail ubiegłego roku, tak ściganie Dzikiego Gonu może być jednym z najciekawszych przeżyć roku... no when it''s done :) Do tego sandbox! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I bardzo dobrze, Sapkowski zakończył swoje to i CDP powinien. Mam tylko nadzieję że ewentualna
> dobra sprzedaż W3: Dziki Gon nie zmieni zdania REDów.

Sapkowski nie zakończył, napisał już kolejną książkę, od roku jest w procesie wydawniczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2013 o 23:48, dada2222 napisał:

Sapkowski nie zakończył, napisał już kolejną książkę, od roku jest w procesie wydawniczym


Dobrze, ale to nie będzie już o wiedźminie Geralcie... Więc nie wiem o co się waść czepiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli coś jest dobre i może być takie dalej to po co kończyć ? Wydaje mi się że zakończą aktualną historię i potem zrobią jakieś spin-off''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to, świetne gry ale warto wiedzieć kiedy powiedzieć stop. Oby nie było ciągnięcia dalszego tematu i skupić się na nowych produktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt by się zapewne nie obraził na zakończenie jednej trylogii z Geraltem, i rozpoczęcie drugiej : > Wilk (Biały) syty i owca cała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze. Zgadzam się z tym że trzeba zakończyć serie i to na dodatek tak ważną dla nas fanów nie tylko gier ale i literatury fantasy z Polski w wielkim stylu. Póki co jestem nawet napalony na trójkę. Mi bardziej do gustu przypadła np. 1 chociaż 2 też bardzo mi się podobała jednak wydaję mi się że 1 bardziej trzymała wiedźmiński klimat. Ogólnie seria wiedźmin to dla mnie jedna z najważniejszych i najlepszych gier w jakie grałem i mam nadzieje że tego nie spieprzą. Mam tyle samo nadziei co i obaw. Oby otwarty świat wypalił i oby przy tym nie spłycono fabuły. Biorąc pod uwagę jak doskonale CDP trzymał klimat książek marzy mi się ich gra w świecie warhammera. Nie ważne czy 40k czy fb chociaż bardziej przychylnym okiem spojrzałbym na 40k. To byłoby świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mało, że dwójki nie wydali na plejke, to teraz do trzeciego będzie trzeba nową konsole kupić... Uroki ewolucji i postępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja sobie rękę dam uciąć, że skończy się historia Geralta ale gry w tym świecie dalej

Dnia 06.02.2013 o 00:03, Reffanov napisał:

będą produkować. Coś jak Sapkowski z książkami.




Zachowaj rękę ;-) Masz całkowitą rację, cytuję:

"Jest to także ostatnia część trylogii, w której będzie miał miejsce wielki finał fabuły. Nie jest to jednak jednoznaczne z końcem franczyzy. Franczyza będzie kontynuowana" - dodał.

Nie wiem dlaczego pepsi pominął tak istotny szczegół ;-). Po Wiedźminie 3 czekają nas spinoffy/prequele, może jakaś strategia, może MMO, może jakiś slasher - cokolwiek w tym uniwersum żerujące na marce (to wersja dla złośliwców)/korzystające z marki (wersja dla realistów i sympatyków firmy).

Nie dał rady Microsoft, nie dało rady BioWare, Activision (Modern Warfare 4 ponoć w drodze), Epic i dziesiątki innych firm, bo nie zarzyna się kury znoszącej złote jajka. I nie da rady CDP :) Ja nawet nie mam o to pretensji, takie są realia.

Jakieś pultanie się co niektórych gramowiczów, że CDP to nie EA czy tam inne Activision i się "nie sprzeda" od razu można włożyć między baśnie tysiąca i jednej nocy ;-)

Nie wiem tylko dlaczego i jest to dla mnie niezrozumiałe, dlaczego pepsi w newsie pomija istotne przecież bardzo słowa prezesa CDP, który postawił sprawę wyjątkowo uczciwie i w sposób, który zapewnia mu 100% dupochron ;-). To nie fail w rodzaju BioWare "Mass Effect będzie trylogią" (po czym się okazuje, że owszem, ale trylogią Sheparda, a seria będzie kontynuowana, bo "w tym uniwersum jest jeszcze wiele do powiedzenia"), Microsoftu (zdaje się, że Halo 3 miało zakończyć przygody Master Chiefa, ale zaraz zaraz, któż to jest bohaterem Halo 4 ;) czy Konami (czy MGS4 nie miał być czasem ostatnią grą serii ?). I powtórzę jeszcze raz - ja nie mam żadnych pretensji, że te kontynuacje powstały/powstają, radziłbym tylko deweloperom/wydawcom czasem ugryźć się w język ;-)

Prezes CDP postępuję tu mądrze i stawia sprawę uczciwie i jasno - czytając między wierszami: "Trójka będzie ostatnią grą o przygodach Geralta. Oczywiście bylibyśmy idiotami gdybyśmy nie wykorzystali popularności marki, którą to popularność z trudem zbudowaliśmy. Nie jesteśmy idiotami, umiemy liczyć, wiemy gdzie leżą konfitury. Wyciągniemy po nie rękę, tak jak wyciągnąłby na naszym miejscu każdy".

^^ Sprawa jasna jak słońce, a pepsi tylko niepotrzebnie tworzy nieprawdziwy obraz CDP, jako "ostatniego sprawiedliwego (albo raczej - samobójcę) branży", który się wzdraga przed zarabianiem kasy i wykorzystywaniem popularności ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować