Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - pierwsze screeny!

174 postów w tym temacie

Mam tylko nadzieję, że całość nie będzie działa się tylko w zimowych krainch. Miejsca pokroju Flotsam mam nadzieję też będą. Na niektórych screenach wygląda jak Skyrim ale lepiej. No i ciekawi mnie jak będzie można modyfikować naszą łódkę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat jest, grafika ok niewiele lepsza niż w W2 co mnie osobiście cieszy, mam nadzieje, że bedzie działać równie dobrze jak poprzednia część :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównymi krainami gry będą Wyspy Skellige, miasto Novigrad i Ziemie Niczyje, których niestety nie mogę zidentyfikować na mapie świata. Nie są to krainy wiecznej zmarzliny, widocznie na screenach z gry panuje aktualnie taka pora roku. Mam nadzieję, że wraz z postępami w grze pory roku będą zmienne. Chciałbym zobaczyć Skellige w okresie wiosennym. Widoki byłyby niesamowite na sto procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komuś chyba podobał się Skyrim. Te wybrzeże ze śniegiem i hełmy z rogami... klimaty nordyckie pełną gębą.

Ja bym tam chętnie odwiedził Kovir. A przynajmniej jego udział powinien być uwzględniony w grze. Silne bogate państewko, które prędzej czy później nie uniknęło by wojny z Nilfgardem który chętnie by przysposobił sobie tamtejsze złoża złota i srebra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Geralt na reszcie ma swoją Płotkę. Pomimo, że screeny są mocno poprawiane to i tak widać że to bardzo wczesna faza gry poprzez rozmycia pikseli. Jak na razie grafika nie zmieniła się wiele względem 2 o ile w ogóle. Natomiast gotowa wersja na pewno urwie dupę bo już druga część bardzo mi się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda, co prawda mój komp ciągał Wieśka 2 na medium/hard w roździałce 1980x1080 ale teraz się boje czy Wiesiek 3 ruszy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 11:00, Nortic napisał:

Ładnie wygląda, co prawda mój komp ciągał Wieśka 2 na medium/hard w roździałce 1980x1080
ale teraz się boje czy Wiesiek 3 ruszy :/


To się nie bój tylko do roboty godziwej ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Komuś chyba podobał się Skyrim. Te wybrzeże ze śniegiem i hełmy z rogami... klimaty nordyckie
> pełną gębą.

Czytając sagę Wiedźmina można się domyślić, że ludność Skellige była inspirowana nordami a piraci ze Skellige wikingami dlatego też nie doszukiwałbym się tu Skyrima...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ładnie mnie smuci jednak to iz nie dostaniemy w swoje rece królestwa Nilfgardu przecież Letho mówił iż Yenn jest tam a my znowu zwiedzamy Królestwa Północy I ciekawe jak rozwiążą budowę Nowigradu przecież to było największe miasto w sadze o Wiedźminie ponad 38 tyś mieszkańców nie licząc przyjezdnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 11:04, Eguroll napisał:

> Komuś chyba podobał się Skyrim. Te wybrzeże ze śniegiem i hełmy z rogami... klimaty
nordyckie
> pełną gębą.

Czytając sagę Wiedźmina można się domyślić, że ludność Skellige była inspirowana nordami
a piraci ze Skellige wikingami dlatego też nie doszukiwałbym się tu Skyrima...

Wiem o tym, czytałem sagę. Nic na to nie poradzę jednak że od razu nawija się Skyrim, w którym widoczki były podobne (wybrzeże na połnocy, same lodowce i śnieg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skellige to wyspy niedaleko Cintry. Novigrad to miasto z opowiadania Wieczny Ogień. Ziemie Niczyje- nie było o tym wzmianki w książce, każda kraina miała jakiegoś swojego władcę. No chyba, że chodzi o tereny na których partyzancko walczyła królowa Meve i gdzie wycinano cisy.
Na ten otwarty świat bym się tak nie napalał w końcu mówią o tym od 1wszej części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat jest, ale trudno wywnioskować czy będzie on równie słowiański co w części pierwszej (a bardzo bym taki chciał). No i jest też Płotka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby Engine ten sam a wygląda jakby jeszcze trochę szlifu potrzebowało.
Mam nadzieję że defaultowa fryzura Geralta to będzie kucyk taki jak w W2, ciekawe czy broda będzie od początku czy wraz z progresem... Ta zbroja to trochę tak samurajsko wygląda, i do tego z kolczugi ^^
Tutaj jej nie ma ale to pewnie dlatego że to wczesna wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować