Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - pierwsze screeny!

174 postów w tym temacie

Spoko, a W3 jest wzorowany na Skyrimie. A te cale wyspy to tylko usprawiedliwienie dla CDP, gdyby nie one to by musieli kombinowac z wymyslaniem gor i ludnosci zyjacej tam, dziwnym trafem wygladajacej jak ci ze Skyrima, a tak wszystko jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 16:34, Harunia napisał:

Spoko, a W3 jest wzorowany na Skyrimie. A te cale wyspy to tylko usprawiedliwienie dla
CDP, gdyby nie one to by musieli kombinowac z wymyslaniem gor i ludnosci zyjacej tam,
dziwnym trafem wygladajacej jak ci ze Skyrima, a tak wszystko jest git.


Nie mogą wymyślić czegoś, co już zostało wymyślone - gra jest oparta na książkach Sapkowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, grałeś już w W3, że wiesz na czym jest wzorowane i czy w ogóle? :D Pozostało jeszcze tyle czasu do premiery, ale na podstawie kilku screenów, w dodatku słabej jakości, Ty już wyciągasz bardzo daleko idące wnioski. Zastanów się zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika d*py nie urywa, owszem krajobrazy ładne, ale z bliska np. koń już słabo zrobiony. W Skyrimie lepsze były chyba animacje. Drugie spostrzeżenie to, to że to kalka Skyrima.. mam mieszane uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciągłe pierdzielenie o Skyrimie zaczyna już być nudne ... jakby Skyrim stanowił szczyt tego, co można osiągnąć w komputerowym RPGu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 17:04, Paoro napisał:

Grafika d*py nie urywa, owszem krajobrazy ładne, ale z bliska np. koń już słabo zrobiony.
W Skyrimie lepsze były chyba animacje.

Jak oceniłeś animacje patrząc na screeny?

Ja szczerze mówiąc mam nadzieję, że grafika nie będzie lepsza niż w W2, jeśli ma iść za tym większe obciążenie kompa.

>Drugie spostrzeżenie to, to że to kalka Skyrima..

Dnia 06.02.2013 o 17:04, Paoro napisał:

mam mieszane uczucia.

Co jest kalką Skyrima? Wyspy Skellige, wzorowane na kulturze nordyckiej, opisane w książkach napisanych ponad dekadę temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 17:04, Paoro napisał:

Grafika d*py nie urywa, owszem krajobrazy ładne, ale z bliska np. koń już słabo zrobiony.
W Skyrimie lepsze były chyba animacje. Drugie spostrzeżenie to, to że to kalka Skyrima..
mam mieszane uczucia.


"Grafika d*py nie urywa" A co ty człowieku chcesz od gry która jest w fazie produkcji ? Myślisz, że przedstawione screeny przedstawiają grafikę w fazie końcowej, ja osobiście nie sądze. Wiedźmin 2 i tak jest najładniejszym RPG na świecie i myślę, że Red Engine 3 sprawi, że "trójka" okaże się pod tym względem jeszcze lepsza. A nawet jeśli będzie gorsza, lub taka sama to dla mnie najważniejszy jest gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 17:04, Paoro napisał:

Grafika d*py nie urywa, owszem krajobrazy ładne, ale z bliska np. koń już słabo zrobiony.
W Skyrimie lepsze były chyba animacje. Drugie spostrzeżenie to, to że to kalka Skyrima..
mam mieszane uczucia.


Hm...Mnie niepokoi że sztuka myślenia i wyciągania wniosków wydaje się zmierzać w bardzo dziwnym kierunku.

Po co CDP miałaby robić kalkę którejkolwiek gry z serii TES skoro obydwie części Wiedźmina DOSKONALE się same bronią? Zarówno graficznie, fabularnie jak i gejmplejowo. Pewnych porównań nie można uniknąć, ale na litość boską, skąd w tym temacie tylu "znawców" i defetystów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 12:39, Olbaid napisał:

Do tego już grafika W3 odrzuca. Skyrim był wydany w 2011 roku i miał lepszą grafę od
gry, która wyjdzie trzy lata później. A grafika w RPG jest bardzo ważna, bo przecież
gra się po to żeby przenieść się do innego świata z szarej rzeczywistości.


Chłopie, nie rozśmieszaj mnie ^^ Skyrim wygląda lepiej od W3?! Nawet te screeny w newsie wyglądają lepiej niż Skyrim na najlepszych modach graficznych.
W RPG najważniejsza jest grafika? Większych głupot jeszcze nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będą zbroje dla koni...

IMO bardzo otwarty świat może popsuć przyjemności płynące z gry. Siłą gier wiedźmińskich jest fabuła, a otwartość świata spłyca ją, IMO.

Póki nie zagram pozostaję sceptyczny, ale nie wrogi otwartości świata w Wiedźminie trzecim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 17:13, lis_23 napisał:

Człowieku, grałeś już w W3, że wiesz na czym jest wzorowane i czy w ogóle? :D


A na czym innym jak nie na Skyrimie? Na Tetrisie?
I po co mam grac, skoro obrazki wygladaja jak zywcem wyciagniete ze Skyrima, a w ogloszeniu jak byk pisze, ze ma byc wielki otwarty swiat, nawet wiekszy niz ten Skyrimowy (oni sami uzyli tej nazwy), ma byc sybka podroz czy prostsza walka. Wystarczy miec mozg i oczy zeby wywnioskowac na czym sie wzoruja.

Dnia 06.02.2013 o 17:13, lis_23 napisał:

To ciągłe pierdzielenie o Skyrimie zaczyna już być nudne ... jakby Skyrim stanowił szczyt
tego, co można osiągnąć w komputerowym RPGu.


No wlasnie Skyrim to zaden szczyt i dlatego tym bardziej boli, ze chca swietnego do tej pory Wieska upodobnic do tego czegos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 17:15, Madoc napisał:

Jak oceniłeś animacje patrząc na screeny?

Spojrzałem sobie jak wygląda koń na którym jedzie Wiesiek, i strasznie sztucznie wygląda, wiem że to sztuka dobrze odwzorować poruszanie się tego zwierzęcia, CDProjekt nie pierwsi się za to wzięli, no mam nadzieje, że to pierwsze screeny a gra będzie wyglądała dużo lepiej, w koncu W2 muszę się zgodzić bardzo ładna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 17:32, Harunia napisał:

> Człowieku, grałeś już w W3, że wiesz na czym jest wzorowane i czy w ogóle? :D

A na czym innym jak nie na Skyrimie? Na Tetrisie?
I po co mam grac, skoro obrazki wygladaja jak zywcem wyciagniete ze Skyrima, a w ogloszeniu
jak byk pisze, ze ma byc wielki otwarty swiat, nawet wiekszy niz ten Skyrimowy (oni sami
uzyli tej nazwy), ma byc sybka podroz czy prostsza walka. Wystarczy miec mozg i oczy
zeby wywnioskowac na czym sie wzoruja.



Ale Ty sam chcesz na każdy sposób sam tego wieśka do Skyrima przypodobnic. Skoro nie widzisz tej gry to ona nie jest dla Ciebie, poprostu. Przestań się może lepiej wypowiadac bo tylko denerwujesz ludzi. Jak sobie zrobię zdjęcia aparatem gór w zimę to znaczy, że zostały zywcem wyjęte ze Skyrima? Włóż do głowy mózg jeśli go gdzieś masz, albo skończ z tym fanboystwem. A do gry Cię nikt nie namawia, najwidoczniej nie jest ona skierowana dla twojego rodzaju odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2013 o 17:32, Harunia napisał:

A na czym innym jak nie na Skyrimie? Na Tetrisie?


Równie dobrze można powiedzieć, że film " Hobbit " wzorowany jest na Skyrimie, bo mamy królestwo Krasnoludów i smoka ;)
a sam Skyrim wzorowany jest na " Gothicku 3 ", bo i tam była śnieżna kraina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 14:39, Harunia napisał:

Pytanie na co komu te cale wyspy i ich skandynawski klimat sa komukolwiek potrzebne.
Poprzednie 2 czesci radzily sobie bez nich doskonale.


Jak to po co to komu? Po nic. Najzwyczajniej postanowili osadzić dalsze wydarzenia gry między innymi na wyspach Skellige, które mają klimat nordycki
.

Dnia 06.02.2013 o 14:39, Harunia napisał:

A juz wiem, robia przeciez kopie Skyrima to musi byc i otwarty swiat i snieg.


Czy Skyrim jest jedyną grą z otwartym światem? REDzi już wcześniej mówili, że przy tworzeniu W2 czerpali inspiracje z innych gier, np. Batman Arkham Asylum, Demon''s Souls. Teraz mówią o Skyrimie w kontekście otwartego świata (i tylko otwartości świata), ale internetowa masa już ma pożywkę do narzekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na dobrą optymalizację silnika graficznego. Mam lapka Lenovo Y580 z i7, ale gtx 660 już w W2 nie domagał przez różne efekty typu bloom (nie mówiąc już o antyaliasingu). Na tych screenach grafa jest podobna do 2 i myślę, że silnik zmieni się tylko pod kątem generowania świata otwartego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 18:04, Quchy napisał:

Ja liczę na dobrą optymalizację silnika graficznego. Mam lapka Lenovo Y580 z i7, ale
gtx 660 już w W2 nie domagał przez różne efekty typu bloom (nie mówiąc już o antyaliasingu).
Na tych screenach grafa jest podobna do 2 i myślę, że silnik zmieni się tylko pod kątem
generowania świata otwartego.


Grafika jest podobna, gdyż powstała na silniku z W2, więc nie jest to jeszcze oprawa graficzna z W3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować