Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wydawcą najlepszych gier 2012 roku zostało... Electronic Arts

32 postów w tym temacie

Oczywiście, dla 2K, Telltale i Square Enix trzeba było przygotować inną tabelkę, by czasem EA nie przegrało. Wszystkie 3 wymienione firmy mają średnią wyższą od EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrody przyznawane w tej branży przypominają mi czasami nagrody dla lokalnych polityków za "wybitne osiągnięcia" (pierdzenia w stołek);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiście, dla 2K, Telltale i Square Enix trzeba było przygotować inną tabelkę, by czasem
> EA nie przegrało. Wszystkie 3 wymienione firmy mają średnią wyższą od EA.
Tak, szczególnie SE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sami specjaliści na forum :) Zaślepieni hejtem na EA, nawet nie zdają sobie sprawy, że ta firma wydaje dziesiątki tytułów. Nie tylko te produkcje najbardziej kojarzone z wpadkami. A większość z nich przynajmniej na poziomie średnim-dobrym. Obiektywnie patrząc. Bo że kogoś Mass Effect 3 zawiódł i go ocenia na 3/10 !!1!11opneneoneoen to wcale nie oznacza, że ta gra nie jest przynajmniej dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiście, dla 2K, Telltale i Square Enix trzeba było przygotować inną tabelkę, by czasem
> EA nie przegrało. Wszystkie 3 wymienione firmy mają średnią wyższą od EA.

Cóż, takie zasady przyjęto. Z jednej strony się nie dziwię, bo co to za sztuka wydać 10 gier i mieć na ich podstawie średnią w okolicach 70-75? Znacznie trudniej jest wydać prawie 40 tytułów (EA wydało 37) i z nich mieć taką średnią. Z drugiej nazywanie EA najlepszym wydawcą przy tak wyraźnej przewadze Take-Two trochę mnie razi po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Poza Mass Effectem 3 i Battlefieldem 3 to ja nie widzę tu żadnej gry którą mogliby się w tym roku pochwalić. A i ta pierwsza do dziś budzi spore kontrowersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do Elektroników nic nie mam osobiście, ale też raczej bym ich na pierwszym miejscu nie ustawił :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś skomentował recenzje gier EA: https://www.youtube.com/watch?v=aIP73xIAPLU (NSFW, szczególnie jeśli w pracy masz głośniki)

Coraz więcej osób twierdzi, że profesjonalni recenzenci za bardzo poddają się hype''owi i mogą czasem "naginać fakty". Zarówno TB jak i AngryJoe zrobili na ten temat świetne filmiki. Niestety nie mam żadnego w zakładkach i nie podlinkuję, ale może ktoś inny ich ogląda i podrzuci linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Ten cały konkurs na najgorszą firmę to jest jakaś szopka. Tyle hejtu idzie w stronę EA a wydają całkiem sporo dobrych gier. Nie wiem czemu tak ludzie znienawidzili tę firmę a nikt na przykład nie mówi nic specjalnie o Acti czy Nintendo.

Tak trzymać EA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 12:02, cHICEK napisał:

I Nie wiem czemu tak ludzie znienawidzili
tę firmę a nikt na przykład nie mówi nic specjalnie o Acti czy Nintendo.



Powód jest prosty: mają IPs z ogromnym potencjałem i według wielu systematycznie je zarzynają. Acti sobie wydaje cody i fani codów w nie grają, resztę to mało obchodzi. Ubi bez przerwy rozwija swoje tytuły dodając jakieś nowe bajery i choć część osób twierdzi, że to jeszcze raz to samo, to przynajmniej nie jest to "jeszcze raz to samo, tylko gorzej". O nintendo nic nie wiem.

Za to EA zachowuje się jak wariat w gorączce. Wydali DS, które chwalono za bycie survival horrorem, więc część 2 i 3 to tylko kolejne strzelanki w kosmosie. Wydali crisisa, którego chwalono za otwarty świat (a raczej bardzo szerokie korytarze), tekstury i silnik, więc kolejne części to już ukonsolowione standardowe strzelanki. Wydali MoH, które chwalono za klimat, lokacje oraz przyznawanie graczowi medali za najbardziej optymalne działania, więc reboot to zwykły klon coda. Zakupili ME, które chwalono za bycie świetnym RPGiem w kosmosie, fabułę oraz budowę postaci, więc od ME2 postawiono nacisk na strzelankę, zrezygnowano z zapowiadanych "doniosłych wyborów", i dołożono infantylną fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > I Nie wiem czemu tak ludzie znienawidzili
> > tę firmę a nikt na przykład nie mówi nic specjalnie o Acti czy Nintendo.
>
>
> Powód jest prosty: mają IPs z ogromnym potencjałem i według wielu systematycznie je zarzynają.
> Acti sobie wydaje cody i fani codów w nie grają, resztę to mało obchodzi. Ubi bez przerwy
> rozwija swoje tytuły dodając jakieś nowe bajery i choć część osób twierdzi, że to jeszcze
> raz to samo, to przynajmniej nie jest to "jeszcze raz to samo, tylko gorzej". O nintendo
> nic nie wiem.
>
> Za to EA zachowuje się jak wariat w gorączce. Wydali DS, które chwalono za bycie survival
> horrorem, więc część 2 i 3 to tylko kolejne strzelanki w kosmosie. Wydali crisisa, którego
> chwalono za otwarty świat (a raczej bardzo szerokie korytarze), tekstury i silnik, więc
> kolejne części to już ukonsolowione standardowe strzelanki. Wydali MoH, które chwalono
> za klimat, lokacje oraz przyznawanie graczowi medali za najbardziej optymalne działania,
> więc reboot to zwykły klon coda. Zakupili ME, które chwalono za bycie świetnym RPGiem
> w kosmosie, fabułę oraz budowę postaci, więc od ME2 postawiono nacisk na strzelankę,
> zrezygnowano z zapowiadanych "doniosłych wyborów", i dołożono infantylną fabułę.
>
>

Plus... Insomniac robiło dla nich ciekawie zapowiadające się Overstrike. Przemianowali go na nieinteresującego, modern szutera Fuse. Z Plants vs. Zombies chcą zrobić strzelankę. Z Syndicate zrobili grę na kilka godzin. Battlefield w porównaniu do wcześniejszych części wygląda jak po lobotomii. Criterion marnuje się przy robieniu NFSów... Kontynuować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować