Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Wonders powraca! Trzecia część trafi w tym roku na PC

15 postów w tym temacie

O ŻESZ **** JA ****! **** WIADOMOŚĆ ROKU DO ****! I JESZCZE MOŻLIWE ŻE PREMIERA W **** SIERPNIU! O JA ****! I JESZCZE MOŻE MUZYKĄ ZAJMIE SIĘ **** MICHIEL VAN DEN BOSS?!

GOTY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o.0

Pozostaje dalej przecierać oczy ze zdziwienia i wierzyć, ze to nie jakiś głupi żart...
Antologia ciągle leży u mnie w szafce z grami na swoim chlubnym miejscu.. ile to ja godzin z ta produkcją zmarnowałem ja pierdzielę [kurde jak się zastanowić to chyba +/- tyle ile swego czasu z Heroes 2 i 3 i moim kochanym Disciples 1 i 2]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 18:30, Pietro87 napisał:

Pozostaje dalej przecierać oczy ze zdziwienia i wierzyć, ze to nie jakiś głupi żart...
Antologia ciągle leży u mnie w szafce z grami na swoim chlubnym miejscu.. ile to ja godzin
z ta produkcją zmarnowałem ja pierdzielę [kurde jak się zastanowić to chyba +/- tyle
ile swego czasu z Heroes 2 i 3 i moim kochanym Disciples 1 i 2]


mamtaksamo.pl

A tak poważnie, to po prostu nie wierzę... Robią grę już od 2 lat, jedną z tych które zabrały mi dziesiątki lub nawet setki godzin. I premiera już za pół roku... Chyba zaraz znów sięgnę do poczciwej "dwójki"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2013 o 20:18, sirufok napisał:

A tak poważnie, to po prostu nie wierzę... Robią grę już od 2 lat, jedną z tych które
zabrały mi dziesiątki lub nawet setki godzin. I premiera już za pół roku... Chyba zaraz
znów sięgnę do poczciwej "dwójki"...



A żebyś wiedział, że naszło mnie dokładnie to samo :)
Jak tylko odczytałem newsa to mnie tknęło "ta antologia tam sobie stoi i mówi no zainstaluj mnie, no weź nie daj się prosić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba zaraz pojde sie spuscic z radosci:) Oby zachowali mechanike z 1 i 2 czesci:)

Absolutne MUST HAVE preorder:D Ciekawe co bedzie w kolekcjonerce;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś w demo jakiejś części (baardzo krótko) i to tyle. Nie sądziłem, że gra ma takich fanów *przegląda komentarze* ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 20:39, Kadaj napisał:

Grałem kiedyś w demo jakiejś części (baardzo krótko) i to tyle. Nie sądziłem, że gra
ma takich fanów *przegląda komentarze* ;p


Dwójka już była bardzo fajna. Ładna graficznie i grywalna. Jedynka była trochę za łatwa w kampanii po za samą końcówką.

Screeny sugerują spore zmiany w systemie walki, przejście w małe oddziały zamiast starć pojedynczych żołnierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 20:39, Kadaj napisał:

Grałem kiedyś w demo jakiejś części (baardzo krótko) i to tyle. Nie sądziłem, że gra
ma takich fanów *przegląda komentarze* ;p


Gra miała w sobie to coś, co potrafiło trzymać mnie godzinami i powtarzać "jeszcze jedna tura". Urzekło mnie jak w AoW wspaniale można kształtować mapę w czasie gry. To tak jakby wziąć kampanię Heroes III i połączyć ją z edytorem map podlegającym określonej mechanice. Chyba tylko Cywilizacja oferuje wiekszą swobodę w tworzenia własnego imperium w strategii turowej.

Dawno żaden news nie wprawił mnie w tak dobry nastrój. Czas odkurzyć półkę z grami i zainstalować jeszcze raz Magię Cienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radość większa niż gdyby zapowiedzieli nowego Half-Life :O Tym bardziej wstyd przyznać, że nigdy nie grałem w żadną z części AoW, ale skoro gra jest stawiana w jednym szeregu z HoM&M i serią Disciples, to lecę zainwestować w Antologię AoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować