Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Colin McRae: Dirt - temat ogólny [M]

871 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2007 o 16:30, MLODY2K6 napisał:

ja szukalem i nie widzialem moglem oczywiscie przeozyc ale watpie. gram w kariere i juz pare
razy jezdzilew japoni i tam jest tyklo mokro ale nic nie pada. A co do colinow poprzednich
to w trojce 04, 05 w japonie byly ulewy :))


Moze to podnosiło i tak juz wysokie wymagania sprzetowe i zrezygnowali z tego. A szkoda bo to dodaje klimatu na trasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 16:41, andre911 napisał:

> ja szukalem i nie widzialem moglem oczywiscie przeozyc ale watpie. gram w kariere i juz
pare
> razy jezdzilew japoni i tam jest tyklo mokro ale nic nie pada. A co do colinow poprzednich

> to w trojce 04, 05 w japonie byly ulewy :))

Moze to podnosiło i tak juz wysokie wymagania sprzetowe i zrezygnowali z tego. A szkoda bo
to dodaje klimatu na trasie.


no ciekawe czemu nie ma deszczu. Kto wie moze na 3 ostatnich stopniach kariery bedzie cos z warunkami atmosferycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 16:56, MLODY2K6 napisał:

no ciekawe czemu nie ma deszczu. Kto wie moze na 3 ostatnich stopniach kariery bedzie cos z
warunkami atmosferycznymi



Nawet jezeli tak to lipa. Nie ma to jak cieżki początek gierki do którego wracasz dopiero jak się trochę podszkolisz(oczywiscie na wyższym poziomie trudności). A może własnie w tym tkwi problem, może deszcz jest na wyższych poziomach niektórych wyscigów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 17:01, andre911 napisał:

> no ciekawe czemu nie ma deszczu. Kto wie moze na 3 ostatnich stopniach kariery bedzie
cos z
> warunkami atmosferycznymi


Nawet jezeli tak to lipa. Nie ma to jak cieżki początek gierki do którego wracasz dopiero jak
się trochę podszkolisz(oczywiscie na wyższym poziomie trudności). A może własnie w tym tkwi
problem, może deszcz jest na wyższych poziomach niektórych wyscigów?


dzisiaj bede chcial troche pojezdzic wiec zobacze co tam sie wyzej dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 17:07, MLODY2K6 napisał:

dzisiaj bede chcial troche pojezdzic wiec zobacze co tam sie wyzej dzieje :)


Ja w miare możliwosci też. Poszukam tez co instrukcja mówi na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 17:10, andre911 napisał:

> dzisiaj bede chcial troche pojezdzic wiec zobacze co tam sie wyzej dzieje :)

Ja w miare możliwosci też. Poszukam tez co instrukcja mówi na ten temat.


nie mowi nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 17:18, MLODY2K6 napisał:

nie mowi nic



W takim razie nie mam już wiecej pomysłów. Może zostawili to do Dirt-a 2? Chyba, ze mistrzowie kodu przygotowuja dla nas jakąś niespodziankę w postaci patch-a dodającego deszcz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem karierę , nie ma deszczu ani zmiennych warunków pogodowych , każdą trasę jezdzi się w tych samych warunkach i o tej samej porze , najgorsze jak dla mnie jest to , że nie ma rajdów w śniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 18:24, cmurder napisał:

Przeszedłem karierę , nie ma deszczu ani zmiennych warunków pogodowych , każdą trasę jezdzi
się w tych samych warunkach i o tej samej porze , najgorsze jak dla mnie jest to , że nie ma
rajdów w śniegu


Bo DiRT to tak naprawdę benchmark nowego silnika Codemasters. Dopiero DiRT 2 ma być maxymalnie wypasiony i dopieszczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 18:28, KannX napisał:

> Przeszedłem karierę , nie ma deszczu ani zmiennych warunków pogodowych , każdą trasę
jezdzi
> się w tych samych warunkach i o tej samej porze , najgorsze jak dla mnie jest to , że
nie ma
> rajdów w śniegu

Bo DiRT to tak naprawdę benchmark nowego silnika Codemasters. Dopiero DiRT 2 ma być maxymalnie
wypasiony i dopieszczony :)

i coś ten benchmark za bardzo wymagający jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,gralem w demko colina(chodzi ale moglo by lepiej).Mam zamiar kupic pelna wersje,ale glownie podobaja mi sie rajdy a''la WRC ew. wyscigi typu crossover,nie podobaja mi sie wyscigi buggy albo ciezarowek i czy w zwiazku z moimi wymaganiami:) bede mial w co pograc w noaym colinie i czy w karierze bede musial brac udzial w duzej liczbie nielubianych prze ze mnie wyscigow.Aha slyszalem ze jest osobny tryb rozgrywki WRC,czy to prawda bo jesli tak to raczej go kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 17:02, FerraEnzo napisał:

Mam pytanie,gralem w demko colina(chodzi ale moglo by lepiej).Mam zamiar kupic pelna wersje,ale
glownie podobaja mi sie rajdy a''la WRC ew. wyscigi typu crossover,nie podobaja mi sie wyscigi
buggy albo ciezarowek i czy w zwiazku z moimi wymaganiami:) bede mial w co pograc w noaym colinie
i czy w karierze bede musial brac udzial w duzej liczbie nielubianych prze ze mnie wyscigow.Aha
slyszalem ze jest osobny tryb rozgrywki WRC,czy to prawda bo jesli tak to raczej go kupie.


tych wyscigow z uidzialem innych samochodow jest calkiem sporo czyli crossover rally cross oklo 25 wyscigów tak wiec ona na najmopcniejszych konfuguracjach sprzetowych czasm przycinaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 17:12, FerraEnzo napisał:

A co z tym trybem WRC,a pozatym mi nie chodzi o wymagania ale porpsotu ich nie lubie (crossovery
ujda).


no jest zwykly tryb champioshiip zeby jezdzic na odcienki ale zeby go zaczac i miec dostep do panstw i samochodow musisz przejsc kariere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chyba nie kupie,popykam jeszce w demo a kase wydam na Company nowe albo Airborna,a za dystrybutora wyscigowych doznan bedzie mi nadal sluzyl Test Drive Unlimited.dzieki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOZCIE
kupilem oryginalnego dirta i nie moge go odpalci
kiedy proboje wyskakuje dirtx.exe:przepraszamy za blada i tak dalej.....
dalej jest wysylaaj i nie wysylaj
z demem tez mialem taki problem
o co chodzi??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 13:51, jermo's napisał:

POMOZCIE
kupilem oryginalnego dirta i nie moge go odpalci
kiedy proboje wyskakuje dirtx.exe:przepraszamy za blada i tak dalej.....
dalej jest wysylaaj i nie wysylaj
z demem tez mialem taki problem
o co chodzi??????

A mógłbyś podać konfig swojego kompa (procek, ram, karta graficzna). My nie wróżki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować