Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Colin McRae: Dirt - temat ogólny [M]

871 postów w tym temacie

to ja z innej beczki

dziś przetestowałem komputer stroną do testowania komputera pod wymagania gier

oto wyniki colina

http://img216.imageshack.us/my.php?image=colinju5.jpg

RAM to nie problem bo w tym tygodniu bede mial 1 GB
miejsce na dysku także

jak widać po tym, nie spełniona zostaje jedynie prędkość procesora

czy biorąc pod uwagę te wyniki pójdzie mi colin czy nie pójdzie pomijając juz fakt ze niby trzeba sse2 w procesorze? gdyby trzeba bylo sse2 to chyba w CPU by pisalo fail nie?

P.S a tak wogole to ile zajmuje na dysku demo colina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 17:39, Garfield92 napisał:

Fajna gierka? Opłaca się kupić?

Jak najbardziej... o ile masz mocny sprzęt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 19:18, Kuczek94 napisał:

Pójdzie mi na karcie graficznaj nvidia geforce go 7400?

Jasne... , że nie ;) Na minimalnych w 1024x768 będzie bieda. To zależy od reszty sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

! Ale Numer ... :( Jak to zwykle bywa gdy pojawiaja sie patche to sciagam i instaluje ,bo cos tam zawsze poprawiaja ... I tak zrobilem z tym Dirtem w wersji polskiej ! Niestety patch v1.21 sciagniety ze strony producenta podmienil WSZYSTKIE napisy na ANGIELSKIE tak ,ze ostaly sie jedynie polsie glosy .. :(((
- czy jest na to jakas rada ? ,czy Ktos z Was tez instalowal tego patcha lub innego ktory nie zmieni POLSKICH napisow ?
... albo moze wogole nie instalowaliscie zadnych patchy na wersje PL ...bo nie ma potrzeby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 14:30, Chris119 napisał:

... albo moze wogole nie instalowaliscie zadnych patchy na wersje P

Proces wyjścia tej gry był dosyć skomplikowany, prawie do końca nie wiedzieliśmy kto będzie odpowiedzialny za wydanie gry w naszym kraju. CDP tylko spolszczyło, a wydał Codemasters, a co za tym idzie nie ma jak zrobic polskiej wersji patch''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 15:46, speedraid napisał:

Proces wyjścia tej gry był dosyć skomplikowany, prawie do końca nie wiedzieliśmy kto będzie
odpowiedzialny za wydanie gry w naszym kraju. CDP tylko spolszczyło, a wydał Codemasters, a
co za tym idzie nie ma jak zrobic polskiej wersji patch''a.



,czyli w takim razie pewnie nie powinnismy instalowac zadnych patchy ,ktore sa (i ew. wyjda) do tej gry ? :(
- czy w takim razie Ty lub inni instalowali tego patcha v.1.21 czy nie ,bo niewiele poprawia a duzo psuje -czyt. podmienia WSZYSTKIE napisy polskie na angielskie (ew. niemieckie ,francuskie,itp. -pyta o wersje jezykowa przy instalacji) .
... ale gdy tego sie nie zrobi to chyba nie bedzie mozna grac w Multiplayer ,bo musza byc gry zaktualizowane w tej samej wersji .. :(
ps. w sumie to i tak dopiero co zaczalem "przygode" z Dirtem i narazie wystarczy mi Singleplayer ...ale co pozniej z Multi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zna ktos do tego jakies kody ?? o ile w ogole sa ?? albo skad mozna sciaganc save 100% , bo nie chce mi sie calej gry przechodzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska wersja DIRT-a jest w wersji 1.1 , a aktualnie jest juz patch v.1.21 choc nie wiem czy jest/bedzie dla naszej polskiej wersji ,gdyz ten sprzed tygodnia co sciagnalem ze stronki producenta byl tylko dla wersji jezykowych :angielskiej,niemieckiej,francuskiej, itd a nie bylo dla polskiej :( ..i po wgraniu tego patcha v.1.21 zmienilo mi wszystkie teksty/instrukcje na angielski :((
Czy ktos wgral tego patcha v.1.21 i moze cos powiedziec co sie poprawilo/zmienilo ..poza zmiana napisow polskich ?
I czy gracie w Multi ,a jesli tak to na wersji 1.21 czy mozna jeszcze na 1.1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Dirtem.Otóż zainstalowałem grę, wszystko fajnie, ale wyskakuje mi żeby wpisać klucz zabezpieczający (cd-key).No to biorę instrukcję do tyłu a tam nie ma żadnego cd-keya tylko o licencji i o rejestrowaniu gry online.Są też jakieś malutkie cyferki na samym dole ale jak je wpisałem to mi odrzuciło.Jeśli nie wiecie jak mi pomóc to chociaż powiedzcie gdzie powinien znajdować się cd-key.

p.s. Darujcie sobie posty że gra jest nielegalna bo jest legalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 09:44, Master J napisał:

Mam problem z Dirtem.

Może masz nielegalną kopię? A tak na serio to właśnie zauważyłem, że u mnie też nie ma :| Spróbuj przepisać ten znajdujący się na płycie albo poszukaj w plikach na płycie. Tam podobno jest jakiś plik pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 09:44, Master J napisał:

Mam problem z Dirtem.Otóż zainstalowałem grę, wszystko fajnie, ale wyskakuje mi żeby wpisać
klucz zabezpieczający (cd-key).No to biorę instrukcję do tyłu a tam nie ma żadnego cd-keya
tylko o licencji i o rejestrowaniu gry online.Są też jakieś malutkie cyferki na samym dole
ale jak je wpisałem to mi odrzuciło.Jeśli nie wiecie jak mi pomóc to chociaż powiedzcie gdzie
powinien znajdować się cd-key.

Dziwne ,ze "wyskakuje by wpisac klucz zabezpieczajacy" ! - bo takiego tu NIE MA !! ,to fakt mnie tez zadziwilo czy gdzies sie zawieruszyl czy wydawca "zapomnial" umiescic akurat w moim pudelku (?) ,ale nie ...instalowalem pelen obaw i ... nie "prosilo" o zaden "klucz zabezpieczajacy" :) (!)
Dziwne to fakt bo brak kluczy zaobserwowalem tylko w grach tanich .. do 40zl ,a powyzej zawsze byly kody-klucze ..
Wiec nie wiem jak to mozliwe ,ze akurat masz Dirta ,ktory wymaga klucza .. moze to nie jest wydanie PL CDProjektu a np. angielskie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 18:59, Chris119 napisał:

moze to nie jest wydanie PL CDProjektu a np. angielskie ?!

Jakiego CDProjektu? CDP Localisation Centre tylko przetłumaczyło, a grę na polskim rynku wydał Codemasters.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 19:09, speedraid napisał:

> moze to nie jest wydanie PL CDProjektu a np. angielskie ?!
Jakiego CDProjektu? CDP Localisation Centre tylko przetłumaczyło, a grę na polskim rynku wydał
Codemasters.
To akurat wiedza TYLKO znawcy tego faktu - kazdy "zwykly" klient widzi pudelko z logiem CDProjekt i ze jest po polsku .. i przez mysl mu nie przechodzi ,ze "nasi" nie maja z ta produkcja nic wspolnego poza wydaniem w Polsce .. i swoim logiem.

Ale nie to bylo meritum tematu ,a to ze gra NIE ZAWIERA CD-KEY-a i nie potrzeba go nigdzie szukac i jesli takze masz zainstalowanego Dirta (oryginalnego ;) ) to dobrze o tym wiesz wiec nie wiem czemu sugerujesz by przepisac cos z plyty lub szukac w plikach na plycie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>to dobrze o tym wiesz wiec nie wiem czemu sugerujesz by przepisac cos z plyty lub szukac w plikach na > plycie :((
Bo mam grę od iluś tam miesięcy, ale jeszcze jej nie instalowałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować