Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Colin McRae: Dirt - temat ogólny [M]

871 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2007 o 14:41, speedraid napisał:

>to dobrze o tym wiesz wiec nie wiem czemu sugerujesz by przepisac cos z plyty lub szukac
w plikach na > plycie :((
Bo mam grę od iluś tam miesięcy, ale jeszcze jej nie instalowałem ;)

No to chyba najwyzszy (najlepszy) czas by zainstalowac ,no chyba ze "czekasz" na zwolnienie miejsca na dysku bo fakt jak na samochodowke to bije rekord - ok 11GB (!) ,no chyba ze nie instalowales bo mial byc/bedzie prezentem ;) ...bo swoja droga to chyba nie zagra sie sieciowo ,bo jakis czas temu wyszedl patch "zachodni"-wielojezyczny bez polskiego a wiadomo ,do polaczen musza byc te same wersje.. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:11, Chris119 napisał:

No to chyba najwyzszy (najlepszy) czas by zainstalowac

Teraz w miedzyczasie, dopóki nie kupię nowego kompa na pewno nie zainstaluje gry. Szkoda NEONa, a na obecnym laptopie co najwyżej na niskich w 1024x768

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 14:30, speedraid napisał:

> No to chyba najwyzszy (najlepszy) czas by zainstalowac
Teraz w miedzyczasie, dopóki nie kupię nowego kompa na pewno nie zainstaluje gry. Szkoda NEONa,
a na obecnym laptopie co najwyżej na niskich w 1024x768

Dla samego Dirta (i NEONa) to nie wiem czy warto inwestowac w NOWY komp.. -jesli inne gry jakos "chodza" bo co bedzie jak sie rozczarujesz Dirt-em ? -tym bardziej ze nie ma co chyba liczyc na "sieciowe potyczki" gdyz producent "olal" nasza wersje PL i wydal pacza z roznymi jezykami .. bez PL :(( ...a wiadomo by nawiazac polaczenie trzeba miec ta sama wersje programu ! Zreszta im pozniej zdecydujesz sie na zakup to moze jednak "zlituja sie" i bedzie patch PL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby powiedzieć mi skąd mogę ściągnąć łatki do polskie wersji gry?

Widzę, że polonizacji dokonywał CDP, ale na gramie nie ma żadnej pomocy technicznej. Z kolei po ściągnięciu i instalacji patcha 1.21 ze strony Codemaster, wyskakuje mi błąd.

To kwestia wersji językowej czy tego, że wcześniej powinienem ściągnąć 1.1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 17:03, Backside napisał:

Czy ktoś mógłby powiedzieć mi skąd mogę ściągnąć łatki do polskie wersji gry?

Widzę, że polonizacji dokonywał CDP, ale na gramie nie ma żadnej pomocy technicznej. Z kolei
po ściągnięciu i instalacji patcha 1.21 ze strony Codemaster, wyskakuje mi błąd.

To kwestia wersji językowej czy tego, że wcześniej powinienem ściągnąć 1.1 ?

Wyskoczyl blad ? -nie powinien , a w kazdym razie u mnie zadnego bledu nie bylo poza tym ,ze patch ten zmienil wersje polskojezyczna w angielska (!!) :( A patch 1.21 zawiera w sobie (wg info o nim) ver 1.1 .
Niestety nie wiadomo czy "dostaniemy" patcha 1.21 PL -to zalezy od "woli" producenta ... , gdyz CDProjekt podobno "tylko" wydal Dirta w naszym kraju i ...nie ma wplywu by taki patch PL sie ukazal (!?) :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn, po reinstalce znowu nie działa i pojawia mi się taki obrazek :/.
Ktoś wie co może być tego przyczyną?

PAPISHON ---> a faktycznie, dzięki :)

20080112111029

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 11:16, Backside napisał:

Damn, po reinstalce znowu nie działa i pojawia mi się taki obrazek :/.
Ktoś wie co może być tego przyczyną?

PAPISHON ---> a faktycznie, dzięki :)

Czyzby rada PAPISHON-a by pytanie o blad skierowac do LEM-a a nie CDProjekt byla pomocna ?
Ja z ciekawosci "zajrzalem" na LEM-a z mysla a nuz moze faktycznie tam szukac patcha 1.21 PL .. ale nic nie bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dirt Demo:

Instaluje gre.Po instalowaniuy wlaczam gre i Firewall pyta sie o wejscie do internetu.Dajemy wszystko Allow ale po tym nic sie nie dzieje.

Pozdrawiam,
Karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 16:00, Kirol napisał:

Dirt Demo:

Instaluje gre.Po instalowaniuy wlaczam gre i Firewall pyta sie o wejscie do internetu.Dajemy
wszystko Allow ale po tym nic sie nie dzieje.

Pozdrawiam,
Karo

Dziwne ,demo z tego co pamietam nie "pytalo sie" o zadne wejscie do "sieci" :( ,a tak poza tym to bylo cos nie dopracowane ,ze po bardzo krotkim graniu "wywalalo" mi do Windy (!!) -az stracilem chec na pelna wersje..
Gdy jednak teraz mam "pelniaka" (oczywiscie i oryginalnego!) gra dziala wysmienicie ... ,i tez nie pamietam by "pytala" o wejscie do internetu (?) ,a gdyby nawet ,bo przy niektorychgrach tak bywalo to Firewall Windy mam wylaczony a dziala ten z programu antywirusowego PANDA 2008 i gdy ma "chec" jakiegos polaczenia sieciowego gry to pojawia sie "pasek" takiego problemu z pytaniem czy chce umozliwic to polaczenie :D - i po sprawie ;)
Ale i tak polaczenie sieciowe nie bedzie przydatne bo DIRT PL jest w wer 1.1 a "zachodnie" w wer 1.2 wiec chyba nie pogramy sieciowo-wieloosobowo.. -no chyba ze sciagniemy ze stronki producenta patch 1.2 ktory niestety zmieni nam wersje PL w innojezyczna ..ang,niem,fr,hiszp,ros, ...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie jak zmienić sterowanie z klawiatury na kierownice. Bo ja tam tego nie czaje daje na control setup ale jak tam ustawic to juz niew wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 19:19, Coxsik napisał:

Ej ludzie jak zmienić sterowanie z klawiatury na kierownice. Bo ja tam tego nie czaje
daje na control setup ale jak tam ustawic to juz niew wiem.

Wchodzisz w Optione-Control Setup-Customice i tam ustawiasz poszczególne przyciski (klikasz enter po czym przycisk na kierownicy) w dalszych zakładkach możesz ustawić czułość przycisków i wibracje. Szkoda tylko że nie można ustawić czułości pada w tych opcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 22:30, Chilid napisał:

> Ej ludzie jak zmienić sterowanie z klawiatury na kierownice. Bo ja tam tego nie
czaje
> daje na control setup ale jak tam ustawic to juz niew wiem.
Wchodzisz w Optione-Control Setup-Customice i tam ustawiasz poszczególne przyciski (klikasz
enter po czym przycisk na kierownicy) w dalszych zakładkach możesz ustawić czułość przycisków
i wibracje. Szkoda tylko że nie można ustawić czułości pada w tych opcjach.

Juz wiem o co w tym chodzi tylko mam problem bo podczas wyścigu jak skręcam to odrazu koła się kręca do knca to znaczy odrazu skreca maksylanie w którąś strone. Wiesz może jakie byłyby najlepsze ustawienia na kierownicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2008 o 15:22, Coxsik napisał:

Juz wiem o co w tym chodzi tylko mam problem bo podczas wyścigu jak skręcam to odrazu
koła się kręca do knca to znaczy odrazu skreca maksylanie w którąś strone. Wiesz może
jakie byłyby najlepsze ustawienia na kierownicę?

Niestety mam ten sam problem na tym tylko że na padzie;/;/ ja zmniejszyłem czułość gałek analogowych bo w ustawieniach nie mogłem tego zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załączam se dzisiaj Dirta włączam kariere a tu dup 0% gry mimo iż wczoraj miałem jeszcze 48%. Nie wiem jak to możliwe ale wczytuje sie sejw a jest 0%. Nie wiem co sie stało ale jestem załamany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z oryginalną wersją gry Colin:DIRT. Po kliknięciu na ikonę wywala błąd nic nie mówiącej treści i wysyła raport. Jak wiadomo, gra jest zabezpieczona Starforcem i po instalacji oraz po patchowaniu wymaga resetu. Nie działa w wersji 1.1 jak i 1.2. Nie pomaga zmiana sterów 169.21 na 169.28 ani zmniejszenie akceleracji DX. Tryb "safe mode" w Dirt też nie działa. W sumie to już mi brakuje pomysłów bo kiedyś na tym samym sprzęcie działała i po formacie przestała. Sprzęt 6850, 2GB, 8800GTS SLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 14:36, Coxsik napisał:

Załączam se dzisiaj Dirta włączam kariere a tu dup 0% gry mimo iż wczoraj miałem jeszcze
48%. Nie wiem jak to możliwe ale wczytuje sie sejw a jest 0%. Nie wiem co sie stało ale
jestem załamany.

Mi takie coś się nigdy z colinem nie zdarzyło, ale z innymi grami tak, więc jestem przygotowany na takie przypadki i robię sobie kopię sava co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No karierę skończyłem w Colinie na poziomie Amateur. Teraz nie wiem czy chce mi się grać championship bo jeżeli nic się nie da odkryć (żadnych aut to nie ma sensu) wolę sobie tak pojeżdzić w time trial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować