Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Colin McRae: Dirt - temat ogólny [M]

871 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2008 o 20:40, Chilid napisał:

Gra ktoś na padzie bo mam z tym problemy raz mi gierka działa na padzie raz nie ;/;/

Ja grałem i raz tylko zmieniło mi się sterowanie i musiałem ustawić na nowo. Ale potem to już nie miałem problemów z padem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mogłem sobie zagrać w DiRTa na najwyższych detalach, a to za sprawą PS3 ;) Na PC gra cięła się niemiłosiernie, a i granie w rozdzielczości najniższej z możliwych i na niskich detalach nie było przyjemne.

Wrażenia z gry? Bardzo dobre! Jak dla mnie ten Colin wyszedł Mistrzom Kodu bardzo fajnie. Gra się bardzo przyjemnie, trasy są moim zdaniem pięknie zaprojektowane, otoczenie prezentuje się wyśmienicie, a modele aut wykonane zostały na najwyższym poziomie. Jedyne do czego się przyczepię to model jazdy, który jest nieco dziwny, ale wynagradza to gra na spustach, dzięki czemu możemy wygodnie operować gazem. Jeżeli będzie kiedyś w granicach 75 zł to z chęcią kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 19:41, monkey93 napisał:

ciagle wyskakuje mi komunika zapis gry uszkodzony co z tym zrobic bo juz mnie szlak trafia>
Prose o pomoc !!

Jeśli nie skopiowałeś zawczasu pliku zapisów gry ,czyli save''y w Documents and Settings -> Moje Dokumenty jest podkatalog Codemasters ,by usunąć uszkodzone a wkopiować w to miejsce nieuszkodzone.. , to chyba nic.. :( ,tzn przeinstalka gry.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uruchomiłem własnie DIRTA na ULTRA detale z rozdziałką 1440-900 i musze powiedziec ze działa płynnie :)
fajne menu i gerka. jednak i tak czekam na flatout UC :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 10:54, ak.47 napisał:

> mozesz mi podac tą strone www do testowania kompa pod gry ?
http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

dzieki. za www.
właśnie sie dowiedzialem ze jednak na lapku nie zainstaluje :P jednak spedłniam wymagania co do ramu :P

a co jeszcze musze zaznaczyc grałem na ultra na viscie płynnie. dobry system :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak przez ciekawość : gra ktoś w multi ,czyli w sieci ? Ja próbowałem ,ale jakoś nie chciało "łączyć".. :(
Mam oczywiście wersje wydaną u "nas" ,czyli 1.1 PL.
Wiem ,że jest patch 1.2 ,ale on zmienia wersję PL w innojęzyczną (ang.,niw.,fr.,wlos.,hiszp.,itp.)
Proszę o odp. tych co faktycznie grali/grają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Zakupiłem oryginalną grę wersja angielska Colin McRae: DIRT. Po instalacji woła mi o Cd-key którego nigdzie nie ma. Czytałem iż pewne osoby miały podobny problem. JAk sobie poradzić z ty problemem? Za wszelką pomoc bede niezmiernie wdzieczny. moje gg 7540153. Pozdrawiam pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 09:25, Zuberuss napisał:

Witam serdecznie. Zakupiłem oryginalną grę wersja angielska Colin McRae: DIRT. Po instalacji
woła mi o Cd-key którego nigdzie nie ma. Czytałem iż pewne osoby miały podobny problem.
JAk sobie poradzić z ty problemem? Za wszelką pomoc bede niezmiernie wdzieczny. moje
gg 7540153. Pozdrawiam pieknie.

Fajna bajka, jakoś ci nie wieżę. A jeżeli piszesz prawdę to skontaktuj się ze sprzedawcą a nie z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 09:58, Dominik000 napisał:

> Witam serdecznie. Zakupiłem oryginalną grę wersja angielska Colin McRae: DIRT. Po
instalacji
> woła mi o Cd-key którego nigdzie nie ma. Czytałem iż pewne osoby miały podobny problem.

> JAk sobie poradzić z ty problemem? Za wszelką pomoc bede niezmiernie wdzieczny.
moje
> gg 7540153. Pozdrawiam pieknie.
Fajna bajka, jakoś ci nie wieżę. A jeżeli piszesz prawdę to skontaktuj się ze sprzedawcą
a nie z nami.



Dominik000. Jeśli nie masz zielonego pojecia o tym, o czym piszesz, to proszę, nie zabieraj głosu. Mam 34 lata i pracę, która pozwala mi na to, aby spokojnie kupować gry oryginalne, które mi się podobają. Wczoraj zakupiłem komputer za 7000 dolarów, więc i na oryginalną grę za 40 dolarów mnie stać. Od zawsze kupuję gry oryginalne i twoja kretyńska wypowiedź mnie zwyczjnie obraziła. Wiem, że kretynów nie brakuje wszędzie, ale dlaczego powiekszasz ich grono, w ten sposób przy okazji ośmieszając się? Obecnie mieszkam w Australii. Tu też zakupiłem tę grę. Gry tu kupuje sie całkiem inaczej niż u nas. Płyty wyciagają z pudełek i dodają je do pudełek przy kasie. Sprzedawca sprawdził wszystkie pudełka z grą i w żadnym nie było Cd-keya. Czytałem na forum, iż były osoby, które miały podobny problem i Raven im pomógł. Dlatego też zwracam sie do inteligentnych użytkowników forum o pomoc, a ciebie kolego Dominik000 proszę, nie obrażaj mnie, robiąc ze mnie niesłusznie, bez jakichkolwiek dowodów złodzieja. PS. "Nie wierzę" pisze się przez "rz" a nie " ż", więc zamiast pisać głupoty, weź się do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2008 o 11:04, Zuberuss napisał:

Dominik000. Jeśli nie masz zielonego pojecia o tym, o czym piszesz, to proszę, nie zabieraj
głosu. Mam 34 lata i pracę, która pozwala mi na to, aby spokojnie kupować gry oryginalne,
które mi się podobają. Wczoraj zakupiłem komputer za 7000 dolarów, więc i na oryginalną
grę za 40 dolarów mnie stać. Od zawsze kupuję gry oryginalne i twoja kretyńska wypowiedź
mnie zwyczjnie obraziła. Wiem, że kretynów nie brakuje wszędzie, ale dlaczego powiekszasz
ich grono, w ten sposób przy okazji ośmieszając się? Obecnie mieszkam w Australii. Tu
też zakupiłem tę grę. Gry tu kupuje sie całkiem inaczej niż u nas. Płyty wyciagają z
pudełek i dodają je do pudełek przy kasie. Sprzedawca sprawdził wszystkie pudełka z grą
i w żadnym nie było Cd-keya. Czytałem na forum, iż były osoby, które miały podobny problem
i Raven im pomógł. Dlatego też zwracam sie do inteligentnych użytkowników forum o pomoc,
a ciebie kolego Dominik000 proszę, nie obrażaj mnie, robiąc ze mnie niesłusznie, bez
jakichkolwiek dowodów złodzieja. PS. "Nie wierzę" pisze się przez "rz" a nie " ż", więc
zamiast pisać głupoty, weź się do nauki.

To, że ci nie wieżę oznacza że jestem kretynem? Weź się zastanów co piszesz. A poza tym to nie musisz się chwalić jaki jesteś bogaty, od razu mogłeś przejść do sedna twojej bezsensownej sprawy. I w żaden sposób nie zrobiłem z ciebie złodzieja, ani cię nie obraziłem. I już mi nie odpisuj aby tego nie przeciągać.
miszczu707miszczu707miszczu707
Wiesz co, dziwna sprawa. Pomogę ci tyle ile potrafię, bo twojego posta może już nikt nie zaówarzyć Nie pamiętam czy jest taka możliwość bo dirta już nie mam (gierka już trochę stara), ale czasem jest możliwość zmiany detali przed uruchomieniem gry, tak jest w Tony Hawk''sach. Jak nie ma to najlepiej radzę skontaktować się z CD PROJEKT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 09:25, Zuberuss napisał:

Witam serdecznie. Zakupiłem oryginalną grę wersja angielska Colin McRae: DIRT. Po instalacji
woła mi o Cd-key którego nigdzie nie ma. Czytałem iż pewne osoby miały podobny problem.
JAk sobie poradzić z ty problemem? Za wszelką pomoc bede niezmiernie wdzieczny. moje
gg 7540153. Pozdrawiam pieknie.

W poście poniżej sam napisałeś ,że sprzedawca sprawdził wszystkie(?) pudełka z grą i w żadnym nie było CD-Keya.. I tak jest faktycznie i w polskiej edycji ! Sam się zdziwiłem ,że gra w tej kategarji cenowej nie ma w dzisiejszych czasach CD-Keya (zazwyczaj tanie gry nie mają) ,ale pełen obaw o instalację instalowałem.. - i nie żądało żadnego CD-Keya !! Jako zabezpieczenie zamiast tego kodu zastosowali wymóg wkładania płyty z grą w trakcie uruchamiania .. Więc nie wiem jak to możliwe ,że w wersji którą posiadasz żąda CD-Keya (!) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2008 o 12:02, Dominik000 napisał:

To, że ci nie wieżę oznacza że jestem kretynem? Weź się zastanów co piszesz. A poza
tym to nie musisz się chwalić jaki jesteś bogaty, od razu mogłeś przejść do sedna twojej
bezsensownej sprawy. I w żaden sposób nie zrobiłem z ciebie złodzieja, ani cię nie obraziłem.
I już mi nie odpisuj aby tego nie przeciągać.



Twoja umiejętność czytania ze zrozumieniem jest zdumiewająca. Ale skoro robisz takie byki w pisowni, to i pewnie z resztą masz kłopoty, co widać po sposobie wypowiedzi. A na koniec... O prawie do mojej wypowiedzi nie ty będziesz decydował.
Chris119. Jeśli chodzi o wspomniane pudełka od gry istotnie były sprawdzane wszystkie, które były obecne w sklepie. Było ich może z 5. Jak wspomniałem wcześniej gry tu w Australii są sprzedawane inaczej niż w Polsce. Na regałach leżą same otwarte pudełka i po wybraniu gry idziesz z nim do kasy, gdzie sprzedawca wkłada do niego płytę. Gra Cd-key niestety woła. Sprzedawca zabrał moją grę do domu i obiecał, iż rozwiąże problem. Dziś sprawdzałem sam, iż w momecie kiedy gra woła cd-key, po kliknięciu na przycisk diagnozuj, czy cos w tym stylu, gra sama wygenerowała jakiś klucz. Nie wiem, czy jest to klucz do gry, bo nie mam płyty ( jest u sprzedawcy), ale jak tylko wróci do mnie, zaraz sprawdzę i dam znać, może w ten sposób pomogę innym z podobnym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Chciałbym poinormować, jeśli kogoś to interesuje, iż problemem jest system operacyjny. Posiadam bowiem Vistę 64. Sprzedawca po zabrania gry do domu stwierdził, iż nie wołała ona żadnego cd-key. Jak sie okazało, posiada on Viste 32 i stwierdził, iż gra ta nie działa na Viście 64. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 12:50, Zuberuss napisał:

Witam ponownie. Chciałbym poinormować, jeśli kogoś to interesuje, iż problemem jest
system operacyjny. Posiadam bowiem Vistę 64. Sprzedawca po zabrania gry do domu stwierdził,
iż nie wołała ona żadnego cd-key. Jak sie okazało, posiada on Viste 32 i stwierdził,
iż gra ta nie działa na Viście 64. Pozdrawiam serdecznie.

Czyli znowu się potwierdza ,że Vista (szczególnie 64-bit) nie jest dobrym Systemem do gier! :( I okazuje się ,że było tak i przy wprowadzaniu tego Systemu i jest tak nadal mimo upływu sporo czasu od premiery... Ha ,a jak się zauważy to wszystkie Nowe komputery montowane są z Vistą w Standardzie ! - co za nieporozumienie.. :( A tak "ŁADNIE" miały gry wyglądać z Vistą...
No nic , jak to dobrze ,że mam XP-ka ... może grafika mnej efektowna niż w grach obsługiwanych przez Vistę ,ale może się okazać ,że tych gier nie jest za wiele ,a na XP mogę się cieszyć z każdego "tytułu" na jaki bym miał chęć .. ;)
Ciekawe czy ty i inni właścicele Vist mogli by je odinstalować i za free lub niewielką opłatę zainstalować XP... ,a Vistę zainstalować na powrót jak będzie wreszcie KOMPATYBILNA z grami czy innymi aplikacjami,programami,sterownikami ,itd..
Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować