Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Colin McRae: Dirt - temat ogólny [M]

871 postów w tym temacie

U mnie na vista 64 bit colin smiga bez problemu i zadnego klucza nie chcial ode mnie przy instalacji poza tym dziala w trybie crossfire .Ja swoja gre zakupilem kilka dni temu w sklepie gram.pl i nie mam z gra zadnych problemow jak na razie.Jezeli ktos ma problem z uruchomieniem gry to polecam wylaczyc na czas grania oprogramowanie antywirusowe.Zuberuss sprzedawca chyba sie nie do konca zna jak tak tobie powiedzial ze na vista 64bit ta gra nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś o co chodzi? Mam G25 (kierownica), gra ją widzi, wszystko jest fajnie, tylko gaz jest pod sprzęgłem, a natywne ustawienie jest hamulec wciśnięty do spodu, czyli wsteczny. Próbuję zmienić ustawienia (jak byk pisze żeby enter klepnąć) to mi wychodzi z menu kierownicy. O co gierce chodzi, bo na razie kurz zbiera ma półce. Szkoda kasy na nią wydaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem z dirtem a mianowicie wyskakuje mi błąd przy pierwszym automatycnym zapisyawaniu kiedy prbuje utworzyc nowy profil co wiązie sie z tym ze nie moge pograc bo ciagle musze od nowa zaczynac. gre kupilem na gram.pl mam viste 32 bity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Gdzie mogę znaleźć kody do Dirta? mógłby ktoś z wam podać mi kody???? mój nr. to 08826. Bardzo proszę o odpowiedź tu lub na gg: 8699527.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie można dokonać zakupu nowej legalnej kopii gry? W sklepie gram.pl Dirt jest w ofercie ale nie ma go na stanie. To samo na wirtus.pl. Miejscowe sklepy również nie są raczej obfite w owy tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 17:46, Davw napisał:

Wie ktoś gdzie można dokonać zakupu nowej legalnej kopii gry? W sklepie gram.pl Dirt
jest w ofercie ale nie ma go na stanie. To samo na wirtus.pl. Miejscowe sklepy również
nie są raczej obfite w owy tytuł.

Dzisiaj widziałem DiRTa w Empiku, razem z DiRTem w cenie 99,90zł. 2 gry w cenie 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 12:25, Don Zorro napisał:

Dobra to tak:
Czy na moim kompie pogram płynnie w tą gierkę?



karta graficzna lipna ale i tak da radę. Ta gra jest dobrze zoptymalizowana no i nie najnowsza więc spokojnie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno pomógł by mocniejszy procek ale karta i ram, rekompensuje braki spowodowane prockiem. O ile dobrze pamiętam zalecany procek to dwurdzeniowy 2.66. Zresztą sprawć sam ... (google.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić sobie tę grę. Ale widziałem ostatnio że jest ona sprzedawana razem z GRIDem za 100zł. Wie ktoś czy w ogóle można ją gdzieś kupić bez GRIDa za mniejszą sumkę? I czy to prawda że w Dircie nie ma śniegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
jak mam ustawic dzwiek w grze dla najlepszej jakosci?
mam x-fi xtreme gamer fatality, ma byc opengl czy directsound3d?
a i jeszcze jedno pytanko, czy ma ktos z was pada od x360?
jak tak to czy cos zmienialiscie w ustawieniach w grze, deadzone itp itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem... kupilem uzywanego DiRT''a (oryginalnego jak cos), zainstalowalem, uruchamiam i czarny ekran, i nic sie nie dzieje. Myslalem, ze trzeba poczekac troche, czekam pare minut, dalej nic. Chce wylaczyc przez Task Managera, to sie zawiesza. Probowalem takze przez Safe Mode i to samo.

Komputer spelnia wymagania z duzym zapasem. System to Win XP Pro 32-bit.

z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 08:02, Zabrajin napisał:

Ech, ta gra na najwyższych detalach w rozdzielczości 1680x1050 na AA 4x jest po prostu
piękna.

Mnie grafika w Dircie nie zachwyca. Podczas wygląda tak jakby na ekran była założona czarna siatka w załymi dziurkami przez które widać grę. Z samej gry jestem zadowolony, grałem tylko w demo. Chcesz zobaczyć dobrą grafę? Dirt 2 http://www.youtube.com/watch?v=ubzls_s6IR0&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 10:57, xD_ominik napisał:

> >>.............


Dirt też ma super grafikę. do tego trzeba dodać, ze gra swój debiut miała już jakiś czas temu a nawet dzisiaj wygląda ,,świeżo".
Dzięki tej grze wygrałem kilka turniejów i zakosilem min monitor LCD dlatego tez ten tytul jest mi bardzo bliski i złego slowa o nim powiedziec nie dam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 10:58, Citkowsky napisał:

> > >>.............

Dirt też ma super grafikę. do tego trzeba dodać, ze gra swój debiut miała już jakiś czas
temu a nawet dzisiaj wygląda ,,świeżo".
Dzięki tej grze wygrałem kilka turniejów i zakosilem min monitor LCD dlatego tez ten
tytul jest mi bardzo bliski i złego slowa o nim powiedziec nie dam;)

Ja jest dobry w każdego colina. Muszę tylko trochę poćwiczyć.Sukcesem do wygranej jest długa skrzynia biegów, choć bardzo rzadko jednak krótka się przydaje bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować