Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Colin McRae: Dirt - temat ogólny [M]

871 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2009 o 12:00, xD_ominik napisał:

> > > >>.............
>
> Dirt też ma super grafikę. do tego trzeba dodać, ze gra swój debiut miała już jakiś
czas
> temu a nawet dzisiaj wygląda ,,świeżo".
> Dzięki tej grze wygrałem kilka turniejów i zakosilem min monitor LCD dlatego tez
ten
> tytul jest mi bardzo bliski i złego slowa o nim powiedziec nie dam;)
Ja jest dobry w każdego colina. Muszę tylko trochę poćwiczyć.Sukcesem do wygranej jest
długa skrzynia biegów, choć bardzo rzadko jednak krótka się przydaje bardziej.



Twoja odpowiedź jakoś tak sensu nie ma.
Mowisz, ze sukcesem jest długa skrzynia po czym mowisz ze krotka przydaje sie bardziej. także wyszlo z tego masło maślane.

Nie mowie, ze jestem najlepszy w colina ale mam osiągnięcia które mogę poprzeć stosownymi papierami i wywiadami;)
RD GRID tez należy do mnie, w ubieglym roku w sierpniu wygralem ogólnopolski turniej organizowany przez heyah HLC i także gram.pl;)

Pozdro dla fanow scigalek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2009 o 14:12, Citkowsky napisał:

Twoja odpowiedź jakoś tak sensu nie ma.
Mowisz, ze sukcesem jest długa skrzynia po czym mowisz ze krotka przydaje sie bardziej.
także wyszlo z tego masło maślane.


No, po przeczytaniu sam widzę że niepoprawnie napisałem zdanie. Krótką skrzynię biegów bardzo rzadko stosuję. A moja ogólna technika to im \ zakręt jest pod większym kątem tym mniejszy bieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 18:06, xD_ominik napisał:


> Twoja odpowiedź jakoś tak sensu nie ma.
> Mowisz, ze sukcesem jest długa skrzynia po czym mowisz ze krotka przydaje sie bardziej.

> także wyszlo z tego masło maślane.

No, po przeczytaniu sam widzę że niepoprawnie napisałem zdanie. Krótką skrzynię biegów
bardzo rzadko stosuję. A moja ogólna technika to im \ zakręt jest pod większym kątem
tym mniejszy bieg.



Ale technika. To przecież jest oczywiste, ze przed ostrym zakretem redukuje się bieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2009 o 21:06, kuba9876543210 napisał:

Gratuluje osiagniec i zycze podobnych sukcesow;)
A tak przy okazji, to na czym grasz? Na padzie czy na kierownicy?


Logitech Momo racing kupiona od Nadola (kto się interesuje cybersportem to wie o kogo chodzi).
A w sumie to się z nim wymienilem, oczywiście Momo była nowa;)
dodam, ze 3 miesiące poźniej wygralem taką samą kierownicę jako jedną z nagród z turnieju;)
Polecam kazdemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą.Zakończyła się instalacja wszystko ok włączam grę i tu wyskakuje błąd.
Mój komp to:
AMD atholn x62 core dual procesor 2.2 GHz (procesor dwurdzeniowy)
Zasilacz 400W Karta graficzna Geforce 8800 GT
Najnowsze sterowniki do karty. POMÓŻCIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam problem. Nie wiedzieć czemu po pewnym czasie grania w DIRT się zawiesza. Ponadto, gdy chcę wejść do opcji gra się wyłącza. Nie wie ktoś co się dzieje? Mam najnowsze stery grafiki, oraz pathe 1.1 i 1.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem z DIRTem. Odinstalowałem go i ponownie zainstalowałem. Wszystko fajnie, tylko że gra prosi mnie o klucz zabezpieczający, a ja nie wiem gdzie się on znajduje. Nie wie ktoś w jakim miejscu on jest (instrukcja, płytka...)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 13:10, Dark_ziom napisał:

(instrukcja, płytka...)?


a sprawdzałeś w tych miejscach? ;) Najczęściej klucz jest :
1. na tylnej okładce instrukcji,
2. na pierwszej stronie instrukcji,
3. naklejona w środku pudełka od gry, w miejscu gdzie powinna być płyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 13:10, Dark_ziom napisał:

Kolejny problem z DIRTem. Odinstalowałem go i ponownie zainstalowałem. Wszystko fajnie,
tylko że gra prosi mnie o klucz zabezpieczający, a ja nie wiem gdzie się on znajduje.
Nie wie ktoś w jakim miejscu on jest (instrukcja, płytka...)?



Powiem Ci, że sam nie mogę znaleźć tego kodu ;| A mam oryginała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety zawsze chciałem zagrac w dirta ale po zainstalowaniu i wyłączeniu wszystkich mozliwych opcji,detale na minimum i tnie jak nic masakra a wymagania spełniam na minimum prucz proocka. Po tescie sadze ze to dlatego ze na jednym prosesorze mam 2.79 reszte rzeczy w tescie tez posiadam w kompie mam Ramu 1Giga karta graficzna geforce7300 256mb a procesor ponize wyniki z testu

Minimum: Pentium 4 @ 3.0GHz or Athlon 64 3000+
You Have: 2 processors running - Intel(R) Pentium(R) D CPU 2.80GHz PASS
CPU Speed
Minimum: 3 GHz
You Have: 2.79 GHz Performance Rated at 5.03 GHz

Czy faktycznie mam za słaby komputer czy moze macie jakas rade na to zeby sobie pograc chociaz na niskich Ustawieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej powiedział, że słaba karta graficzna na taką grę. Ja na takim samym procku, tylko że 3.2 GHz i lepszej karcie (GF7950 GT) grałem spokojnie na średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 16:39, iPeXx napisał:

Ja bym raczej powiedział, że słaba karta graficzna na taką grę. Ja na takim samym procku,
tylko że 3.2 GHz i lepszej karcie (GF7950 GT) grałem spokojnie na średnich.

Mozliwe wiem ze karta super nie jest ale te wszystkie opcje posiada shardery tez sie nad ramem zastanawiałem ze 2gb było by znacznie lepiej.

A jeszcze taka ciekawostka w tescie pokazuje ze karte graficzna ma 512mb i wogule w wiekszosci testach to dlatego ze sumuje ta karte graficzna co mam z integrenowana.choc niemam jej wgranej w systemie moze by cos pomogło zainstalowanie tej drugiej.

P.s. Co to tej wartosci 512mb w karcie graficznej czy obojetnie jaka gra wykorzystuje te dodatkowe 256mb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 16:54, Taykun napisał:

A jeszcze taka ciekawostka w tescie pokazuje ze karte graficzna ma 512mb i wogule w wiekszosci
testach to dlatego ze sumuje ta karte graficzna co mam z integrenowana.choc niemam jej
wgranej w systemie moze by cos pomogło zainstalowanie tej drugiej.


To raczej jakiś błąd, niemożliwe żeby karta zintegrowana i oddzielna pracowały w tym samym czasie.

Dnia 13.09.2009 o 16:54, Taykun napisał:

P.s. Co to tej wartosci 512mb w karcie graficznej czy obojetnie jaka gra wykorzystuje
te dodatkowe 256mb?


512MB na karcie to raczej do rozdzielczości powyżej 1280x1024 się przydaje, inaczej praktycznie nie ma różnicy w wydajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2009 o 17:01, iPeXx napisał:

To raczej jakiś błąd, niemożliwe żeby karta zintegrowana i oddzielna pracowały w tym
samym czasie.


Cos pokombinuje jeszcze.

Dnia 13.09.2009 o 17:01, iPeXx napisał:

512MB na karcie to raczej do rozdzielczości powyżej 1280x1024 się przydaje, inaczej praktycznie
nie ma różnicy w wydajności.


Aha wsumie to niewiedziłem ..postaram sie jeszcze wgrac najnowsze sterowniki choc niemam zbytnio dobrej mysli i wspomnien do grywania tych paczek sterownikow NVIDIA.Ale i tak dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 13:24, Cierpik182 napisał:

a sprawdzałeś w tych miejscach? ;) Najczęściej klucz jest :
1. na tylnej okładce instrukcji,
2. na pierwszej stronie instrukcji,
3. naklejona w środku pudełka od gry, w miejscu gdzie powinna być płyta.


Sprawdzałem, nie ma. Są jakieś małe znaczki na dole instrukcji, ale jak je wpisałem to pisze że klucz jest niepoprawny, więc to nie to :/

W ogóle podczas uruchamiania pytał się was o klucz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O boże co oni w tej grze porobili? Pilot to po prostu tragedia- nie mówię już o jego głosie to indywidualna kwestia ale jego uwagi na temat osu są żenujące! lewy 4 prawy 2 i koniec! A gdzie info typu "nie tnij", "głęboko tnij" tak jak choćby w CMR5? Tam też pilotaż nie był dobry, czasem się spóźniał ale tutaj to jest tragedia! Koleś czyta zakręt gdy ja już w niego wchodzę! W Australii gdzie leży pełno konarów i kamieni nie da się jechać trzeba na pamięć znać tor;|
Co do samochodów wcale nie jest lepiej. Ja nie wiem skąd twórcy wzięli ich dane techniczne ale moment obrotowy w Subaraku na poziomie 200Nm to jest śmiech. Macie relane dane tego modelu http://www.wrcrally.pl/profile.php?info=impreza06 P307 też jest jakiś dziwny. Nie interesuję się zbytnio rajdami i samochodami ale z tego co wiem rajdowa 307 miała napęd na tył a tu proszę 4x4 ;o Różnice pomiędzy Imprezą a C4 tylko na jednym checkpoincie od startu wyniosły 1sek i na drugim przejeździe 1,5sek a więc sory- cchcąc wygrywać Subarakiem trzeba jeździć jak bot tzn bez najmniejszego przybrania pobocza i z min przewagą ok 0.5sek. Mówię tutaj o 4poziomie kariery na najwyższym trudności. A właśnie co do trudności- gra przynajmniej na razie nie jest trudna. Rajdy 4WD dość łatwo się przechodzi a byłoby jeszcze łatwiej gdy był inny pilot;/ Trudne są te na torach z innymi zawodnikami- ale tylko dlatego, że nie ma walki o PP i trzeba startować z ostatniego miejsca;/
Co jest dla mnie plusem?
Grafika i to zdecydowanie. Jest to chyba najładniejsza gra w jaką grałem ale Codemasters zawsze robili ładne gry (chyba każdy colin wyznaczał nową jakość oprawy graficznej)
Model jazdy też jest bardzo fajny choć wydaje mi się, że trochę mało realistyczny np krzywo najechana hopa w xmr5 oznaczała wypadek a tu jedziemy dalej nawet bokiem. No ale to i tak chyba najlepszy model jazdy jak do tej pory.
Kariera jest bardzo ciekawa- w cmr5 trochę nużyła tutaj nie. Można dobierać poziom trudności i to jest świetne, bo 5 na łatwym była zdecydowanie zbyt prosta. W cmr4 było to już lepiej zrobione. Brakuje mi natomiast wyścigów WRC- trochę ich mało mam nadzieję, że potem będzie tego więcej.
Aha uszkodzenia- bardzo fajnie wygląda rozsypanie się samochodu w drobny mak i na reszcie można z nim zrobić praktycznie wszystko! To mi się podoba. Jednak IMO nawet na zawodowym uszkodzenia są zbyt małe- nawet mocniejszy dzwon nie kończy wyścigu, a dopiero solidna czołówka z drzewem xD
Na podsumowanie- twórcy zrobili na prawdę dobrą i grywalną ścigałkę z piękną grafą i udanym modelem zniszczeń. Jednak gra ma sporo niedoróbek- beznadziejny, nierajdowy pilotaż i zaniżone osiągi samochodów. I właśnie tego mi najbardziej żal- NIE DOSTAŁEM MOCNEGO SUBARAKA! Choć już do wyglądu samochodów nie mogę się przyczepić- są cudowne szczególnie imprezka:)
Cheba tyle. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem gier wyścigowych, ale ostatnio mam na nie ochotę. Nigdy wcześniej w nie grałem (może parę razy sie zdarzyło, ale to spordycznie) więc się nie znam jakie są warte uwagi.
Co sądzicie o Colin McRae: DiRT ? Jest warte kupna czy są lepsze gry tego typu. Interesują mnie głównie takie gry do 50, 60 zł. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 07:36, Andrew_15 napisał:

Nie jestem fanem gier wyścigowych, ale ostatnio mam na nie ochotę. Nigdy wcześniej w
nie grałem (może parę razy sie zdarzyło, ale to spordycznie) więc się nie znam jakie
są warte uwagi.
Co sądzicie o Colin McRae: DiRT ? Jest warte kupna czy są lepsze gry tego typu. Interesują
mnie głównie takie gry do 50, 60 zł. ...

Colin jest dość łatwy, choć jeśli nie jesteś starym wyjadaczem to moż okazać
się właśnie grą dla ciebie, jednak to bardziej gra zręcznościowa jak seria NFS ,niż
konkretny symulator.Osobiście polecałbym bym GRIDA, a cenowo chyba się mieści
w podnym przez Ciebie przedziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować