Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Colin McRae: Dirt - temat ogólny [M]

871 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2009 o 07:36, Andrew_15 napisał:

Nie jestem fanem gier wyścigowych, ale ostatnio mam na nie ochotę. Nigdy wcześniej w
nie grałem (może parę razy sie zdarzyło, ale to spordycznie) więc się nie znam jakie
są warte uwagi.
Co sądzicie o Colin McRae: DiRT ? Jest warte kupna czy są lepsze gry tego typu. Interesują
mnie głównie takie gry do 50, 60 zł. ...

Kup Colina 05. Starszy ale masa tras, zmienne warunki pogodowe, deszcz i wycieraczki, kariera jakoś bardziej sensowna.
DIRT ma grafikę wyjątkową, ale spore wymagania.

Jeśli chodzi o wyścigi szosowe, to bezapelacyjnie GRID, a ze starszych TOCA RD3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem karierę w Dircie i nie było tak trudno. Wszystkie zawody typu rajd WRC na pro, a sporo z pozostałych również, choć sporą część na zawodowym bo jednak czasem ciężko wygrać wyścig ze startu wspólnego jeśli nie ma walki o Pole position i trzeba startować z ostatniego miejsca;/ No i niestety subaru jest za słabe żeby można nim rywalizować na pro;/ Szkoda bo bardzo mi się podoba wygląd subaru z 2006roku, a tak pozostało C4.
Teraz chcę zacząć jazdę w mistrzostwach i mam dwa pytania
1. Co daje ich przejście i czym różni się tryb krótki od długiego (poza ilością odcinków)
2. Co lepiej wybrać do mistrzostw C4 czy samochód colina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee a może mi ktoś powie czemu nie ma forda foucusa? ;o
Stwierdzam, że najlepszych samochodem jest nowa lancia stratos. Ma na prawdę mocnego kopa i bicie rekordów nie jest straszne:) Poza tym fenomenalnie (fenomenon:)) się prowadzi. Minus trzeba pokombinować w ustawieniach samochodu, żeby go dobrze ustawić pod tor choć to dla niektórych plus. Drugi minus-- nie czuje się napędu na tył ale to być może wina gry i tego systemu sterowania chyba exige i tt miały na tył i to można było poczuć. No i niestety auto jest strasznie kruche. Lekkie stuknięcie w bandę i przekładnia rozwalona. Ale dla wyjadaczy to też może być plus;] Tak więc bierzcie i jeździe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć w którym miejscu jest umieszczony cd-key Dirta? Przeglądam całą instrukcję, pudełko i nic nie mogę znaleźć. Nie pamiętam gdzie go znalazłem ostatnio kiedy go instalowałem, może był jakieś karteluszce którą przypadkiem zgubiłem? Niech ktoś zajrzy do pudełeczka i powie gdzie u niego jest naniesiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam colina na ps3 i może mi ktoś powiedzieć jak się włącza gre na 2 z podzielonym ekranem? Nigdzi enie moge tego znaleść. Wersja nie różni się dużo od wersji na pc więc powiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dual core e5200, 2gb ramu i 4830 i intro się tak przycina, że nie wiem co będzie. Gra Ktoś na podobnym sprzęcie? Da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe info, gry kompletnie nie da się obsługiwać na tym sprzęcie. Jak udało mi się ominąć intro to w menu było jeszcze gorzej, ja nie rozumiem co jest w menu do przycinania się. Po godzinie! chodzenia po ustawieniach, aby zmienić na min. gra wyrzuciła błąd z windy i koniec.
PS Co to jest ten "tryb bezpieczny"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z was taki problem z Dirt''em?

Ściągnąłem sobie ostatnio Dirt''a ze Steam i zainstalował się jest spoko... Tylko jak włączam wyścig nie pojawia mi się nic na HUD''zie. Mam tylko samochód, trasę i tyle. Próbowałem w ustawieniach ale nic się nie daje. Z góry dzięki za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witajcie ostatnio zakupiłem sobie dirt 1 i 2 w wydaniu gamebook
mam kilka pytań natury poruszania się po samej grze Dirt 1
Pierwsza: jak wejść w tryb on line gry bo jak wchodzę w on line to nie mogę nic wpisać ani tym samym zainicjować nawet połączenia?
Druga sprawa to jak ustawić w dirt 1 choćby polskie napisy bo o lektorze to nawet nie marze?
No i trzeci problem jak ustawić żeby zamiast mapy były strzałki i komunikaty jak gram?
i czy wy tez macie odczucie ze same komunikaty o zakrętach podawanych przez pilota są za szybko bynajmniej w wersji anglojęzycznej nadmienię ze jak grałem w colna 1,2,3,4 i 5 to nie było z tym problemow mogłem płynnie i spokojnie pokonywać zakręty a tutaj sam muszę się czaić i patrzeć gdzie one są i jak je pokonać co niestety psuje zabawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować