Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Colin McRae: Dirt - temat ogólny [M]

871 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2007 o 20:09, Michał Raven napisał:

Nowe fotki. Im więcej, im więcej robię zdjęć tym bardziej uważam, że gra zasługuję na 10 i
nie obchodzi mnie to, że nie pada deszcz czy, że nie ma śniegu.


Pytanie. Czym robisz fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 20:11, KAROLMACIEJ napisał:

> Nowe fotki. Im więcej, im więcej robię zdjęć tym bardziej uważam, że gra zasługuję na
10 i
> nie obchodzi mnie to, że nie pada deszcz czy, że nie ma śniegu.

Pytanie. Czym robisz fotki?


robi print screenem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 20:09, Michał Raven napisał:

Im więcej, im więcej robię zdjęć tym bardziej uważam, że gra zasługuję na 10 i
nie obchodzi mnie to, że nie pada deszcz czy, że nie ma śniegu.


Ja mam też takie zdanie, a przynajmniej takie zdanie mam po kilku pierwszych wyścigach :) Niestety teraz będę znowu musiał czekać na tę wspaniałą grę x(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 23:59, rufus36 napisał:

chcialem sie dowiedziec czy ktos wie co z darmowymi elemntami do odblokowania pozdrawiam


Musisz się zarejestrować na stronie Codemasters i wtedy ponoć dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam od wczoraj DIRT''a i jestem strasznie zdziwiony. Na sprzęcie Athlon FX-55 2.66 GhZ, 2gb ram ddr, 8800GTS 640 działa - nie ważne czy rozdzielczość 800x600 czy 1280x1024 - w momencie gdy jadę z przeciwnikami - z prędkością 9 do 19 klatek na sekundę. To nie dorzeczne, chore, głupie... i strasznie wkurzające. Popróbuję powymieniać jakieś sterowniki... Chyba że macie jakieś inne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 12:47, Zaix... napisał:

Posiadam od wczoraj DIRT''a i jestem strasznie zdziwiony. Na sprzęcie Athlon FX-55 2.66 GhZ,
2gb ram ddr, 8800GTS 640 działa - nie ważne czy rozdzielczość 800x600 czy 1280x1024 - w momencie
gdy jadę z przeciwnikami - z prędkością 9 do 19 klatek na sekundę. To nie dorzeczne, chore,
głupie... i strasznie wkurzające. Popróbuję powymieniać jakieś sterowniki... Chyba że macie
jakieś inne pomysły?


na twoim procku i z ta grafika bedzie tak sie dzialo sprobuj jeszcze drivery 162.18 one troche daja ale nie spodziewaj sie rewelacji na GTX na max w 1680x1050 mi tez zwalnia ale w pozostalych rozdzialkach idelanie plynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 12:47, Zaix... napisał:

Posiadam od wczoraj DIRT''a i jestem strasznie zdziwiony. Na sprzęcie Athlon FX-55 2.66 GhZ,
2gb ram ddr, 8800GTS 640 działa - nie ważne czy rozdzielczość 800x600 czy 1280x1024 - w momencie
gdy jadę z przeciwnikami - z prędkością 9 do 19 klatek na sekundę. To nie dorzeczne, chore,
głupie... i strasznie wkurzające. Popróbuję powymieniać jakieś sterowniki... Chyba że macie
jakieś inne pomysły?


To chyba powinieneś sterowniki zmienić. Spróbuj też obniżyć detale i wyłączyć kilka opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 12:48, MLODY2K6 napisał:

na twoim procku i z ta grafika bedzie tak sie dzialo sprobuj jeszcze drivery 162.18 one troche
daja ale nie spodziewaj sie rewelacji na GTX na max w 1680x1050 mi tez zwalnia ale w pozostalych
rozdzialkach idelanie plynnie


Wątpię - znam ludzi mających sporo gorsze konfigi, a na 1024 im DIRT szybciej chodzi niż mi. ;) Spróbuję te stery, a jak nie to nie wiem, może przeinstalowanie systemu pomoże - w co w sumie też wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 12:55, Zaix... napisał:

> na twoim procku i z ta grafika bedzie tak sie dzialo sprobuj jeszcze drivery 162.18 one
troche
> daja ale nie spodziewaj sie rewelacji na GTX na max w 1680x1050 mi tez zwalnia ale w pozostalych

> rozdzialkach idelanie plynnie

Wątpię - znam ludzi mających sporo gorsze konfigi, a na 1024 im DIRT szybciej chodzi niż mi.
;) Spróbuję te stery, a jak nie to nie wiem, może przeinstalowanie systemu pomoże - w co w
sumie też wątpię.



sproboj przeinstalowac drivery i system pomoc powinno napewn. mi na 1280 na 1024 jak mialem 17lcd chodzilo super teraz troche zwalnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 20:09, Michał Raven napisał:

No cóż, innego wyjścia raczej nie masz. Myślałem, że moje rady okażą się zbawienne, jednak
się myliłem.

Nowe fotki. Im więcej, im więcej robię zdjęć tym bardziej uważam, że gra zasługuję na 10 i
nie obchodzi mnie to, że nie pada deszcz czy, że nie ma śniegu.

A jednak szkoda deszczu. W CMR5 był wybitny wręcz. Szkoda, że w multi nie ma ghostów, szkoda, że tak szybko resetuje auto i nie dochodzi do spektakularnych kraks poza trasą, szkoda, że w trybie kariery brakuje pełnych statystyk. 8+, 9 jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 12:47, Zaix... napisał:

Posiadam od wczoraj DIRT''a i jestem strasznie zdziwiony. Na sprzęcie Athlon FX-55 2.66 GhZ,
2gb ram ddr, 8800GTS 640 działa - nie ważne czy rozdzielczość 800x600 czy 1280x1024 - w momencie
gdy jadę z przeciwnikami - z prędkością 9 do 19 klatek na sekundę. To nie dorzeczne, chore,
głupie... i strasznie wkurzające. Popróbuję powymieniać jakieś sterowniki... Chyba że macie
jakieś inne pomysły?

Ustawienia dźwięku. Tak jak pisałem wyżej Dirt jest czuły na tym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 13:42, W.S.A.D napisał:

A gdzie są zdjęcia jak wciśnie się print screena? nie mogę ich nigdzie znaleźć


podstawa.... wchodzisz do jakiegoś edytora grafiki (np. painta) i wciskasz wklej, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania:
1) Na jakich zasadach jest tworzony ranking multi (nie wierzę, że jestem 68 na świecie:P)
2) Dlaczego po wyścigu w single przy czasie pojawia się skót (SDP(?)) i jestem 700 na liście, choć czas mam na 200 miejscu?
3) Dlaczego czasem na tej samej liście nie pokazuje mojego przejazdu a F1 skutkuje komunikatem "Nie znaleziono.... dla tego profilu"? Czas nadal ok miejsca 200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 14:13, KAROLMACIEJ napisał:

Ja tego nie wiem. Wiem tylko, że jak grałem, to często miałem komunikat "Nie udało się wysłać
czasu". Też tak masz?

Nie, wygląda na to że komunikacja jest poprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 14:25, flymar napisał:

> Ja tego nie wiem. Wiem tylko, że jak grałem, to często miałem komunikat "Nie udało się
wysłać
> czasu". Też tak masz?
Nie, wygląda na to że komunikacja jest poprawna.


Hmm, jeszcze jeden argument świadczący, że mam uszkodzoną płytę..... Mam nadzieję, że jutro już dostanę nową i dobrą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 15:23, KAROLMACIEJ napisał:

> > Ja tego nie wiem. Wiem tylko, że jak grałem, to często miałem komunikat "Nie udało
się
> wysłać
> > czasu". Też tak masz?
> Nie, wygląda na to że komunikacja jest poprawna.

Hmm, jeszcze jeden argument świadczący, że mam uszkodzoną płytę..... Mam nadzieję, że jutro
już dostanę nową i dobrą :P

Ne sądzę, że to wina płyty. Bardziej kwestia połączenia sieciowego /zablokowane porty albo coś/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować