Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Colin McRae: Dirt - temat ogólny [M]

871 postów w tym temacie

Który spełnia minimalne Geforce 7600GS, 1Gb ram, 2500+. A już powiem, że to już wszystko mnie wk**** co nowsze gry wymagają nowszego sprzętu, ja już nie nadążam ja bym chętnie wparował do siedzib tych grafików (twórców) bym im ... A już nowych gier nie kupuje a nawet dem nie ściągam :/
(zły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc pare wyścigów za mną i mogę już stwierdzić parę rzeczy.

Po pierwsze, świetne wrażenie robi nowe menu gry. Bardzo ładnie wygląda ,i co ważne, jest też przejrzyste.
Przejdę do gry. Tak więc walę prosto z mostu, oczekiwałem czegoś lepszego. Znaczy to co tu jest nie jest złe, przeciwnie, jest bardzo dobre, ale przecież miała to być rewolucja? Pod względem prowadzenia nie odczuwam zasadniczych zmian. Natomiast dużym plusem są bardzo dobrze zrobione zniszczenia pojazdu, jednak dalej mam wrażenie jakby auto było takim prostopadłościanem na kółkach. Wiechałem na skarpę, przewróciłem się na bok i w takiej pozycji pozostałem. Trochę dziwne. Moim zdaniem powinienem dachować, albo wrócić na kółka. Tzn. długo w takiej pozycji nie zostałem, ale jednak... Widok z kokpitu jest naprawdę świetny. Nic dodać nic ująć.
Tak więc została część graficzna i tu, mimo mego zdziwienia na moim sprzęcie (w opisie) gram na medium (wraz z włączonymi wszystkimi dodatkowymi opcjami) bez jakichkolwiek zacinek. Dobra, koniec o moim sprzęcie. Co do grafiki to muszę przyznać, że jest piękna. Na pewno najlepsza w samochodówkach. Mówiłem już, że wygląda pięknie? ;)
Miał być przełom, a jak dla mnie kolejna bardzo dobra (lepsza niż ostatnie) część Colina. :)

To moje pierwsze odczucia płynące z gry.

PS Samorobne screeny zapodam później. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 20:06, Carl92 napisał:

Który spełnia minimalne Geforce 7600GS, 1Gb ram, 2500+. A już powiem, że to już wszystko mnie
wk**** co nowsze gry wymagają nowszego sprzętu, ja już nie nadążam ja bym chętnie wparował
do siedzib tych grafików (twórców) bym im ... A już nowych gier nie kupuje a nawet dem nie
ściągam :/
(zły)


Takie życie. Ciebie to drażni, ale posiadacza 2 x GF8800GTX już nie. Kup konsolę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za konsolę to ja podziękuje gry za 300zł za to mam już 1Gb ram:-/ Gdzie tu logika mam już wszystkiego dość kończę z grami kupuje tylko gry z KK i XKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 20:19, kuko7 napisał:

Pod względem prowadzenia nie odczuwam zasadniczych zmian. Natomiast dużym plusem są bardzo dobrze
zrobione zniszczenia pojazdu, jednak dalej mam wrażenie jakby auto było takim prostopadłościanem
na kółkach. Wiechałem na skarpę, przewróciłem się na bok i w takiej pozycji pozostałem. Trochę
dziwne. Moim zdaniem powinienem dachować, albo wrócić na kółka. Tzn. długo w takiej pozycji
nie zostałem, ale jednak...


Wiesz, to jest demo, więc takie lagi mogą się zdarzać...

Dnia 24.05.2007 o 20:19, kuko7 napisał:

Widok z kokpitu jest naprawdę świetny. Nic dodać nic ująć.
Tak więc została część graficzna i tu, mimo mego zdziwienia na moim sprzęcie (w opisie) gram
na medium (wraz z włączonymi wszystkimi dodatkowymi opcjami) bez jakichkolwiek zacinek.


Hmm, medium, powiadasz... Szykuje się kolejny gigant wymagań.

Dnia 24.05.2007 o 20:19, kuko7 napisał:

Co do grafiki to muszę przyznać, że jest piękna. Na pewno najlepsza w samochodówkach. Mówiłem już, że
wygląda pięknie? ;)


A co z TDU? Jak to wygląda w porównaniu z nim ?

Dnia 24.05.2007 o 20:19, kuko7 napisał:

PS Samorobne screeny zapodam później. :)


Czekamy, czekamy ;)


PS. Ciekawe, kiedy będzie można zamówić pre-order na gram.pl i czy CDP przewiduje EK DiRTa (oby...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem okazję zagrać i cóż z detalami na Full z AAx4 i Motion Blurem miałem ok 11 FPSów, bez MB miałem 17 FPSów, ale przyjemnie się gra, a grafika no miodzio, nie miałem czasu aby w pełni zapoznać z grą, ale wygląda świetnie, fizyka może być, jednak liczyłem na coś więcej, bo wejście w zakręt na pełnym gazem jest raczej nie możliwe, kiedy kąt zakrętu to ponad 70 stopni, a tutaj jest możliwe.. Uszkodzenia prawdziwa bomba: uderzenie w drzewo to koniec rajdu. Moim zdaniem ta gra może być przełomem w rajdówkach. Zarzucę fotkami.

20070524213116

20070524213124

20070524213131

20070524213139

20070524213145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 20:33, Linux M napisał:

Hmm, medium, powiadasz... Szykuje się kolejny gigant wymagań.

Spróbowałem zagrać na High ze wszystkimi dostępnymi opcjami graficznymi na full i ku mojemu zdziwieniu gra szła bez zacinek. Jednak liczba FPS nie imponuje. :)

Dnia 24.05.2007 o 20:33, Linux M napisał:

A co z TDU? Jak to wygląda w porównaniu z nim ?

Grafika dosyć porównywalna, jednak dla mnie przyjaźniejszy dla oka i efektowniejszy jest właśnie Colin. Najlepiej widać to na powtórce. Szkoda, że mam limit na 30 sec w Frapsie, bo bym wrzucił jakieś fajne filmiki z rajdu. :)

Co do screenów to zamieściłem już je na moim gramsajcie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawą informacje znalazłem dzisiaj na pewnej stronie. Brzmiała ona: ''''Nieoficjalnie zaprzeczono wydaniu Colina McRae Dirt w Polsce przez CD Projekt''''. Na szczęście nieoficjalnie, gdyż powiem jasno: ''''CDP robi najlepsze pudełka'''' :P:P:P:P No dobra, koniec żartów, myślę, że ktoś sobie również zażartował, a ''nieoficjalnie'' nie zmieni się na ''oficjalnie'' w podanym info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę pudełka Cenegi :P Te od CDP ostatnio są jakies niedorobione, płyty z nich wypadają :/

Co do samego Colina (nowego) na screenach wygląda świetnie, ale na moim rzęchi nie ma co liczyć, że zagram :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint włączyłem na chwilę demko i już odpalić nie mogę to jest pech:( Wracam do TDU ten mi przynajmniej przyzwoicie chodzi na wysokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że upgrade u mnie już niedługo :D Dla DiRT''a warto ulepszyć kompa. Demo nastroiło mnie mega-pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 22:29, thenat17 napisał:

to gdzie mozna dorwać demko Colina DIRT ??

premiera podobno w czerwcu tak ? (tak)

również na www.filemirrors.com po prawej u góry jest wyszukiwarka. Ściągam, mam narazie 20%, potem podzielę się wrażeniami :-) mam p4 2.8, 2 GB ram, x800pro,x-fi, i może jakoś pójdzie ;-) . Ciekawe czy planują jakieś patche, jak to jest z innymi nowymi grami typu gothic, supcom, tdu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj brakowalo mi grafiki ale juz mi przyszla. Wiec mam C2D 6300@2800 Ghz GIGABYTE P965-DQ6, 2X1GB GEIL DDR2 ULTRA 800@970MHZ, EVGA 8800GTX KO ACS3, CREATIVE X-FI FATAL1TY EXTREME GAMER, i dysk WD200GB SATA. Na maxymalnych detalach ani jednej przycinki wszydtko chodzi super a szczegolnie extra jest dzwiek na XFI pisk opon i wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem dzisiaj demo i jakoś mnie nie zachwyciło. Nie dość że rwie (mam GF7800gs), to jeszcze model jazdy jakiś śmieszny, i to że ścigamy się z innymi fizycznie mi się też nie podoba. A, i jeszcze raz się wykrzaczyła, za drugim razem BSOD, ale to pewnie felerne sterowniki karty graficznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jesli chcecie sobie s=zessac szybko demo nowego COLINA to zapraszam na stronke FRAGLAND.NET. tam idzie max tzn mi szlo 750 kb/sek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować