Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Borderlands 2 na Project Shield od nVidii - zobacz wideo

22 postów w tym temacie

Całkiem fajnie to wygląda, jedyny minus jest taki że aby pograć gdziekolwiek będziesz musiał (chyba) mieć cały czas włączony komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam przed nim normalna buda, która musi pracować z wielgachnym monitorem, a ten na "padzie" siedzi z tyci wyświetlaczem... nie ogarniam srsly xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Całkiem fajnie to wygląda, jedyny minus jest taki że aby pograć gdziekolwiek będziesz
> musiał (chyba) mieć cały czas włączony komputer

To będzie jedynie jeśli chcesz pograć w gry, które masz na PC. A z tego co pamiętam, mają wyjść osobne gry na Shield''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że wyjdą osobne gry na shield''a, nie zmienia faktu, że to co tu zaprezentowali jest niesamowicie głupie i bez sensu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przeciez to jest bezsensu...nie moze usiasc przy komputerze? :P

To nie jest bez senus. Ja np. w głównej mierze kupiłem PS Vita po to, aby mógł sobie streamować gry z PS3 na Vitę. Inna sprawa, że później Sony wypiął się i zrobił w ... klientów i tej funkcji nie wprowadził (nie licząc tych, co mają przerobione PS3, bo tam to działa). Nie ma jak to wieczorem pograć sobie wygodnie w łóżku na ekraniuku, a nie jakieś 50" landarze oświetlającej cały pokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupisz sobie takie urzadzenie to nie musisz na tron zabierac calego kompa hahahaha:D:D

Wg mnie idealna rzecz dla hamburgerasow(amerykanow) oni uwielbiaja zabawki dla debili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 13:47, Phoenixpl napisał:

Kupisz sobie takie urzadzenie to nie musisz na tron zabierac calego kompa hahahaha:D:D

Wg mnie idealna rzecz dla hamburgerasow(amerykanow) oni uwielbiaja zabawki dla debili:)


Dawno nie było hejtów,dziękujemy za tą "świetną" opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Dziwactwo, ale potencjał jakiś tam ma ...
Zależy tylko jak bardzo to będzie "przenośne" i "niezależne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lul, zwyczajne klonowanie obrazu, tyle ze bez kabli. Za to mam zaplacic pare tysiecy? A moze po prostu oczekiwalem czegos zupelnie innego? Przyznaje, ze nie sledze tematu, ale myslalem ze nVidia robi po prostu swoja przenosna konsolke. Moze i bedzie ona obslugiwala jakies dedykowane gry, ale jakos mnie to nie przekonuje. Zeby zagrac sobie w Borderlands 2 na Shieldzie mimo wszystko musze miec PC, ktory to uciagnie. Naaah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że po wynalazkach w stylu Virtualboy przemysł konsol dostał nauczkę i druga fala durnych wynalazków jaką już kiedyś mieliśmy się nie powtórzy. A tutaj proszę, chyba teraz na czasie wychodzi ze 6 jakichś różnych takich wynalazków i co jedno to gorsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol po co mam grać na takim mały pipidułkowatym ekranie jak mogę na 24" monitorze? Bez sens jak dla mnie i się nie przyjmie, tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować