Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare: nazwa Mass Effect 4 może być dezorientująca

21 postów w tym temacie

Nie muszą być powiązane czy nie będą ? Bo to duża różnica. Ja uwielbiam swoją pani komandor :) Nie pogniewałbym się, gdyby znalazła się w następnej części. Zwłaszcza, że tak naprawdę nie wiemy co się stało z głównym bohaterem / bohaterką ostatniej trylogii. Był tylko "końcowy filmik", który może znaczyć wiele. Rozumiem, że stany gry z poprzedniej części będą brane pod uwagę ? Bo jak inaczej importować nasze decyzję ? :) Ah.. tyle niewiadomych, aż mi się kręci w głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie, ponieważ wydarzenia nie muszą toczyć się po (wydarzeniach znanych z trylogii). Ani przed nimi. Ani równolegle."

.... To kiedy niby akcja gry miałaby mieć miejsce? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Nie, ponieważ wydarzenia nie muszą toczyć się po (wydarzeniach znanych z trylogii).
> Ani przed nimi. Ani równolegle."
>
> .... To kiedy niby akcja gry miałaby mieć miejsce? :P
Zamiast? Alternatywna rzeczywistość? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo poproszę o wojnę pierwszego kontaktu albo rebelie krogańskie :D
ale nie czekaj... to EA które dało mi bana za korzystanie z 1000 razy zgłaszanych bugów na mapach ma multi me3. Nie, nie dostaną mojej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 18:02, Kadaj napisał:

Zamiast? Alternatywna rzeczywistość? ;p


Bezsensu :) Aa.. czaję. Potem będziemy gadać z Sheparadem z przyszłości z alternatywnego czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "wydarzenia nie muszą toczyć się po (wydarzeniach znanych z trylogii). Ani przed nimi.
> Ani równolegle."
> To kiedy?

Może wtedy kiedy np. Sheparda nie było jeszcze na świecie a Liara była jeszcze niemowlęciem?? A może wtedy kiedy to Proteanie byli u szczytu swojej potęgi i rządzili prawie całą galaktyką?? A może wtedy Gdy Kroganie toczyli wojny z Raknii?? A może kiedy zaczął rosnąć w siłę Cerberus?? Amoże.... no wałaśnie jak w newsie, opcji jest multum i akcja może toczyć się praktycznie w każdym czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 19:08, pocketrocker napisał:

Amoże.... no wałaśnie jak w newsie, opcji jest multum i akcja może toczyć
się praktycznie w każdym czasie ;)


Pod warunkiem, że głównym bohaterem będzie człowiek, bo nie będzie się opłacało zatrudniać aktorów do zdubingowania każdej rasy. Więc wojny raknii, rebelie krogańskie itp. odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście że mogą zrobić to samo co w Dragon Age 2. Podzielić odpowiednio grę na chaptery. Niby nie pasuje do schematów poprzednich ME, ale ja tam nie widzę przeszkody by np. połowa misji dotyczyła wojny z rakni, po czym przeskoczyć o kilkanaście (nie pamiętam ile dokładnie minęło czasu) latek do przodu i ukazać rebelia krogańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 19:14, Darkstar181 napisał:

Zapomnieliście że mogą zrobić to samo co w Dragon Age 2. Podzielić odpowiednio grę na
chaptery. Niby nie pasuje do schematów poprzednich ME, ale ja tam nie widzę przeszkody
by np. połowa misji dotyczyła wojny z rakni, po czym przeskoczyć o kilkanaście (nie pamiętam
ile dokładnie minęło czasu) latek do przodu i ukazać rebelia krogańskie.

Wystarczy zrobić Asari główną bohaterką i problem upływu czasu odpada, do tego wychodzi 2 razy mniej kwestii do podłożenia głosu. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2013 o 19:23, Kadaj napisał:

> ile dokładnie minęło czasu) latek do przodu i ukazać rebelia krogańskie.
Wystarczy zrobić Asari główną bohaterką i problem upływu czasu odpada, do tego wychodzi
2 razy mniej kwestii do podłożenia głosu. ;p

Bardziej myślałem w kontekście tych konfliktów o kroganinie. Idealnie się wpasuje do gry jako wojownik (może z wyjątkiem klasy szpiega, ale szamani za biotyków już w multi robią) a także do podanych wydarzeń. Najpierw ratujesz tyłki galaktyki przed robalami, a później w obliczu genofabium następuje zwrot akcji i zmierzasz się oddziałami specjalnymi salarian i oczywiście Turianami.

Jak dla mnie bomba. Ale pewnie znowu coś wykombinują z człowiekiem, bo już przy Dragon Age 2 wpadli w genialny zamysł że "przecież i tak wszyscy by chcieli sterować ludźmi" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 19:34, Darkstar181 napisał:

Bardziej myślałem w kontekście tych konfliktów o kroganinie.

IMO nie przejdzie, bo z marketingowego punktu widzenia:
-ma za mało "ludzki" wygląd
-wersja żeńska nie jest laską. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 19:36, Kadaj napisał:

> Bardziej myślałem w kontekście tych konfliktów o kroganinie.
IMO nie przejdzie, bo z marketingowego punktu widzenia:
-ma za mało "ludzki" wygląd
-wersja żeńska nie jest laską. ;p

No, ja bym tam przeżył brak wersji żeńskiej :D Inna sprawa że co poniektórzy biedacy pewnie by pewnie wylali morze łez że nia ma płci pięknej.
Z tym ludzkimi wyglądem to przesada. W multi kroganie sa bardzo popularną klasą. Jedna z najczęściej granych. Myślę że mając statystyki z tego trybu BioWare doskonale wie jakie klasy i rasy mogliby wprowadzić w następnej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 19:41, Darkstar181 napisał:

W multi kroganie sa bardzo popularną klasą. Jedna
z najczęściej granych.

Nawet nie wiedziałem, to nie moja działka. Ale czy popularność w krótkich potyczkach w multi przejdzie w chęć spędzenia z tą rasą 30-40 godzin w kampanii? A tak w ogóle, wyobrażasz sobie krogański homo seks w bieliźnie? Weeeeź. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> Może wtedy kiedy np. Sheparda nie było jeszcze na świecie a Liara była jeszcze niemowlęciem??
> A może wtedy kiedy to Proteanie byli u szczytu swojej potęgi i rządzili prawie całą galaktyką??
> A może wtedy Gdy Kroganie toczyli wojny z Raknii?? A może kiedy zaczął rosnąć w siłę
> Cerberus?? Amoże.... no wałaśnie jak w newsie, opcji jest multum i akcja może toczyć
> się praktycznie w każdym czasie ;)
Wszystko co napisałeś działo się przed wydarzeniami z trylogii a przecież Priestly wykluczył przeszłość z resztą przyszłość i okres samej trylogii też ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 20:19, gorginator napisał:

ja chce MMO ME!


A ja nie. ME opiera się na efektownej wizji przyszłości ze ściśle zaplanowaną fabułą, która tylko trochę udaje nieliniową. Wielogodzinne Expienie, Współpraca ze stadami dziesięciolatków prowadzących rozgrywkę na najwyższym poziomie, Uproszczona grafika i siłą rzeczy mniejsza realność i immersja świata przedstawionego.

Kolejny SWTOR?? Taaaak, świetny pomysł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 01:02, theVenatorAgain napisał:

> ja chce MMO ME!

A ja nie. ME opiera się na efektownej wizji przyszłości ze ściśle zaplanowaną fabułą,
która tylko trochę udaje nieliniową.

Trylogia Sheparda się na takiej opierała.
To nie znaczy że kolejne odsłony mają takimi być. Zwłaszcza że Uniwersum aż prosi się o MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować