Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft podsumowuje kwartał. Znakomity wynik Assassin`s Creed III

9 postów w tym temacie

I szczerze gratuluję Ubi! Wiem, że wiele ludzi nie przepada za tym producentem ze względu na politykę firmy, opartą na dokuczliwych DRMach. Niemniej, miło widzieć, że europejska firma święci triumfy i trzyma się bardzo dobrze. Co więcej, lubię grać w produkcje od francuskiego producenta - zawsze dają mi masę frajdy i nawet więcej contentu, niżby się spodziewał za te pieniądze. Dziwi mnie trochę nie tak rewelacyjna sprzedaż Far Cry 3. Zdaję sobie sprawę, że 4,5 mln egzemplarzy to wynik, o którym wiele devów może co najwyżej marzyć, ale to jest rewelacyjna gra i laureat niejednej nagrody, a w tym wielu "gier roku". Cóż, wszystko jeszcze przed nią - w sumie to dosyć świeży produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dziwi mnie trochę nie tak rewelacyjna sprzedaż Far Cry 3.
> Zdaję sobie sprawę, że 4,5 mln egzemplarzy to wynik, o którym wiele devów może co najwyżej
> marzyć, ale to jest rewelacyjna gra i laureat niejednej nagrody, a w tym wielu "gier
> roku". Cóż, wszystko jeszcze przed nią - w sumie to dosyć świeży produkt.

Świeży za bardzo nie jest, ale trzeba się liczyć z tym jak kiepską grą była część poprzednia. Ludzie po prostu byli sceptycznie nastawieni do kolejnej odsłony FC. Tak czy inaczej... 4,5mln egzemplarzy? Nie ma co narzekać.
Co do samego Ubi to fakt faktem, że kiedy rozpoczęli swoją chorą politykę związaną z DRM i ogólnie PCtami nie myślałem o nich zbyt ciepło, ale w ostatnim czasie jakby poszli po rozum do głowy i zaczęli troszczyć się o swoich klientów. Darmowe dodatki do gier (np do Anno 2070), świetne i grywalne produkcje, multiplatformowe tytuły dopracowane na każdej platformie itp. To naprawdę dużo znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 20:35, Harunia napisał:

Kiepska wiadomosc, bo t ooznacza ze beda doic te nedzne assassiny do usranej
smierci.

Toż to przecież zwyczajny biznes, pamiętaj o tym. Widać odgrzewane kotlety bardzo dobrze schodzą, czego przykładem jest "Trójka". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kiepska wiadomosc, bo t ooznacza ze beda doic te nedzne assassiny do usranej smierci.

Jeśli gra jest dobrze zrobiona i ciekawa to nie mam nic przeciwko. Bo na razie wszystkie assassiny (poza 1) mi się podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze się zawiodłem najnowszym Assassinem, fabuła była trochę nijaka, pomijam kwestię optymalizacji na pc. Jednakże Ubi zrehabilitowało się naprawdę świetnym Far Cry 3, który przeszedł moje najśmielsze oczekiwania - w takiego fpsa nie grałem chyba od czasów pierwszego Crysisa (choć i tak dzieło Francuzów je przebija).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie grałem ani w FC3 ani w AC3 - jak stanieją, to dołożę się do wyniku firmy ;) Cieszę się z dobrego wyniku Ubi, bo mam do tej firmy naprawdę duży sentyment :) Poza tym większość ich gier jest naprawdę udana, a takiego choćby AC2 umieściłbym w gronie najlepszych gier, w jakie kiedykolwiek grałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować