Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Might & Magic Heroes VI: Cienie Mroku zalicza obsuwę

10 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2013 o 20:20, gorginator napisał:

Dawać [m] Akademie :D


Degrad -1 za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złamanego grosza za to nie dam. Wielu użytkowników kart nvidia doświadcza "freezów" w podstawce, które uniemożliwiają granie. Rozwiązania na to nie ma, gracze radzą sobie jak mogą używając dziwacznych sposobów (ja na przykład wgrałem sterowniki z maja), a Ubisoft udaje, że nie widzi setek skarg i nie raczy z łaski swojej wydać nawet najprostszego oświadczenia w tej sprawie. O patcha to ja się nawet nie łudzę.
Nigdy więcej Ubi, nigdy więcej.
Szkoda mi tylko deweloperów, bo Heroes VI to naprawdę dobra gra i bawię się przy niej znakomicie. Nowości w serii bardzo przypadły mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat Ubi jest znane z tego że pogania twórców do szybkiego wypuszczania gier, co się zazwyczaj kończy ogromną ilością bugów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się Wam przyznam, że za każdym razem kiedy widzę jakikolwiek z newsów dotyczących Might & Magic Heroes, to nim doczytam do końca mam nagły atak nadziei że "robią kolejną część Might & Magic!". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Dobrze wiedzieć, byłem tuż-tuż kupna Hirołsów z dwoma dodatkami. Teraz sobie poczekam i kupię całość.
2) Skoro gra jest sprzedawana na Steamie, naprawdę nie widzę problemu, by móc ją do tej platformy przypisać i korzystać z różnych wersji językowych... Widziałem H6 w wersji polskiej w akcji (jak również angielskie demo) i chyba jednak wolę oryginalną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować