Zaloguj się, aby obserwować  
Fantomer

LCD problem wyboru

29 postów w tym temacie

ja wziąłem LCD... i teraz żałuję. ;( Nie dość że spod pewnego kątu źle widać, to jesce nie ma takich ładnych kolorów co na CRT. Mój brat ma CRT i mu zazdroszczę. :) (ale zazdroszczę monitora, bo PC-ta to ja mam ogólnie dobrego, a nawet b. dobrego [1 gb ramu, athlon 3000+ ati radeon 9800 128mb])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm aby nie zakładać nowego tematu, to odświerze ten temat..

Nie znam się zbytnio na monitorach LCD i te różne parametry to mi nic nie mówią, nie wiem jak lepiej. I co możecie mi powiedzieć o tych monitorach

http://sklep.gral.pl/preview/Belinea/Belinea17_cali_LCD1017278msDVIszary_70.php

http://sklep.gral.pl/preview/BenQ/Benq17_cali_LCDFP72E8msDVIsebrno-czarny_97.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assasin93 chyba cię głowa boli, najlepsze są lcd a nie jakieś szopy(crt) nie dość że dużo prądu żrą to jeszcze dużo miejsca zajmują. SirKamil weź sobie jakiegoś lg albo samsunga bo to sa dobre monitory(jak dla mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 20:40, Assasin93 napisał:

ja wziąłem LCD... i teraz żałuję. ;( Nie dość że spod pewnego kątu źle widać, to jesce nie
ma takich ładnych kolorów co na CRT. Mój brat ma CRT i mu zazdroszczę. :) (ale zazdroszczę
monitora, bo PC-ta to ja mam ogólnie dobrego, a nawet b. dobrego [1 gb ramu, athlon 3000+ ati
radeon 9800 128mb])



Nie napisałeś jaki monitor kupiłeś - a to bardzo ważne. Dlaczego? Ponieważ jeżeli kupujesz "imitację monitora", czyli np. Manta, BenQ, czy Acer za 500zł to nie spodziewaj się, że dostaniesz jakość obrazu, jak i monitora jak na 5 razy droższym monitorku firmy Eizo. Więc najpierw napisz jaki monitor kupiłeś, a później bluzgaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 13:01, gesio napisał:

Assasin93 chyba cię głowa boli, najlepsze są lcd a nie jakieś szopy(crt) nie dość że dużo prądu
żrą to jeszcze dużo miejsca zajmują. SirKamil weź sobie jakiegoś lg albo samsunga bo to sa
dobre monitory(jak dla mnie).



Hmmm jakościowo z teog co wiem to CTR są chyba lepsze..

No a co do LCD, problem w tym, że nie mam za dużo kasy, no i niestety miejsca... No więc musze kupić jeden z tańszych monitorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować