Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa wersja filmu o Hitmanie z Paulem Walkerem w roli głównej

15 postów w tym temacie

Filmowy Hitman był całkiem dobry, mogliby to jakoś sensownie kontynuować, a nie robić reboot. Szklanej Pułapki 5 z oczywistych powodów jeszcze nie widziałem, ale wiadomo czego się można po tym spodziewać, więc jeśli scenariusz Agenta 47 miałby być podobny do Die Hard, to wyszłoby coś podobnego do Hitmana z Olyphantem (który co ciekawe grał głównego złego w Szklanej Pułapce 4), więc nadal nie widzę sensu do robienia reboota. Na dodatek Walker nie bardzo pasuje mi do tej roli... No ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No az jestem ciekaw jak Paul bedzie wygladal bez kudlow. Fanem Hitmana nie jestem, wiec duzych wymagan do filmu raczej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi Walker pasuje do roli Hitmana o wiele bardziej niż Olyphant. Bardzo lubię serię o Hitmanie, ale film był dla mnie trudny do przełknięcia. Paul Walker może się sprawdzić w tej roli. Bardziej obawiam się o scenariusz i reżyserię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny aktor ktory pasuje a nawet caly film ktoremu wystarczy zmienic nazwe aby uchodzil za Hitmana to Jason Statham z Transportera dlatego nie rozumiem czemu daja taka role innym gosciom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 10:29, Yachieku napisał:

Gdyby Hitmana kręcili w Polsce, główną rolę grałby Adamczyk :P

Ja raczej obstawiałbym Szyca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 11:06, Berkel napisał:

No co wy, Małaszyński jak nic. On sam uwielbia postać Agenta 47 i podkładał mu głos w
piątce.


Nie wspominając o tym że grał w Codename 47 20 lat temu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować