Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy zwiastun Crysis 3 - zaczyna się polowanie!

14 postów w tym temacie

Jak ktoś nienawidzi piratów to mam takie 2 szmaty do zbanowania

jasiox pl
x Shadow PL x

Tagi graczy xbox live konsole x360 przerobiona na RGH wiec zgłaszajcie raporty do MS a wyleca z banem z XBL

Co do crysis 3 nie spodzewam się więcej jak na dobrą grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby Ci coś przeszkadzało to że oni mają takie, a nie inne konsole. Jak mają to mają... może kiedyś MS się sam o nich upomni.

Co do samego Crysisa 3 to teraz właśnie powoli kończę dwójkę... i trochę mnie myli to, że będziemy grali Prorokiem. Ale może po prostu nie skończyłem jeszcze gry, nie wiem co było na końcu. Ale nawet sam początek dwójki dobitnie mi pokazał, że to raczej Prorok nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Twórcy zapowiadają, że gra będzie idealnym benchmarkiem przez kilka lat."

Mam nadzieję, że będzie "idealnym", bo na becie przy i7 980X, 12gb RAM i GF 690gtx, przy wszystkim na max i rozdzielczości 1920x1200, mam 30-45 fps...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nomad! Gdzie jest Nomad! -----> Zabili go!!! PO CO! Ja się pytam!

Crysis 1 fabuła - miodzio: dżungla, powolne odkrywanie świata obcych, zamieszanie związane z Prorokiem. I sama końcówka gry: Nomad i Prorok dokopią obcym. Super.... myślałem uaaaa ileż to czasu trzeba będzie poczekać na nową odsłonę. Pojawił się Warhead - również ciekawe ujęcie tych samych problemów. Crysis 1 - przechodziłem z 5 razy - dlaczego? dla przyjemności. Ocena 6+ /6

Crysis 2 - pierwsza zła wiadomość. Nie ma Nomada - co się z nim stało? Z gry nic nie wiadomo. Na necie piszą, że umarł poświęcając życie. Alcatraz jakiś taki niewyraźny. Grę przeszedłem tylko raz. Ocena 4. Tyle w temacie.

Crysis 3 - znowu mam nadzieję. Dobra filmowa akcja. To jest to. Zobaczymy jak w praktyce to wyjdzie. Aha a Psychol gdzie ma swojego nanosjuta? Może nie zauważyłem

Crysis 4 - Prorok znalazł za pomocą obcych sposób aby cofnąć się w czasie. I wracamy do Crysis 1 - w dzungli rozprawimy się z obcymi, a w USA z CELL.... czy jakoś tak. Dziękuję za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Cherubek - co do twoich rozważań, postaram się coś nieco wytłumaczyć :D

Dnia 08.02.2013 o 09:12, Cherubek napisał:

Nomad! Gdzie jest Nomad! -----> Zabili go!!! PO CO! Ja się pytam!


Spoiler

Tak niestety było w komiksach. Nomad poświęcił się by ocaleć Psychola, Proroka i bodajże jeszcze panią doktor (była w pierwszej części). Jednak przecież w trójce jest Psychol! Co za tym idzie - liczę, że dowiemy się smaczków fabularnych w niesamowicie dużych ilościach :)


Dnia 08.02.2013 o 09:12, Cherubek napisał:

Crysis 2 - pierwsza zła wiadomość. Nie ma Nomada - co się z nim stało? Z gry nic nie
wiadomo. Na necie piszą, że umarł poświęcając życie. Alcatraz jakiś taki niewyraźny.


Spoiler

Co do Nomada - j/w. Odnośnie Alcatraza - miał podziurawione płuca i serce (najbardziej ucierpiała prawa komora), wgniecioną klatkę piersiową, zapadnięte płuca i zniszczone kręgi mostka i lędźwiowe; tylko N2 trzymał go przy życiu, bo "wgryzał" się w rany i leczył. Najlepszym dowodem na to, że Alcatraz był trupem były fragmenty, w których trzeba było użyć defibrylatora.

cytat
"]Połamane żebra, przedziurawione płuca... On już powinien nie zyć!"

Dlatego był niewyraźny, on wgl przecież nie mówił, jeśli by nie patrzeć na końcówkę i czas w którym użytkował skafander.



Uprzedzę też to, dlaczego będziemy grać Prorokiem
Spoiler

"w ciele Alcatraza"



Spoiler

Podświadomość Proroka, została zapisana w N2. Dlatego też widzimy, na jednym z filmików podczas ładowania twarz Proroka oraz jego głos, motywujący nas do dalszej walki ...

Zresztą Prorok w wizji mówił, tu cytat
"Hargreave miał rację. To kombinezon zmienia zasady". (zasady oczywiście nie te chemiczne xD)

No i w Proroka weszli Cepidzi. Możliwe, że oni dodali nieco "konfiguracji" do organizmu Proroka, co przełożyło się potem w skafander.

Nanoskafander przyjął, jako iż ma świadomość Proroka, jest nim. Dlatego też Prorok zabija się na początku gry, aby jego dane genetyczne zapisane w skafandrze nie przeszkadzały kostiumowi w asymilacji DNA nowego użytkownika, Alcatraza.
To jest najbardziej możliwe z tego wszystkiego, bo N2 (Nanokombinezon v.2.0) przechowywał nagrania, WSPOMNIENIA (przecież usuwał zmęczenie, ból itp.)
Więc Prorok (który opanował N2 w 100%) mógł takie coś nagrać i wrzucić w pamięć N2, a jako "zapalnik" ustawić połączenie z tkanką Cepidów.


Dnia 08.02.2013 o 09:12, Cherubek napisał:

Aha a Psychol gdzie ma swojego nanosjuta? Może nie zauważyłem


Spoiler

Nie, dobrze patrzyłeś :P Psychol nie ma kombinezonu. Dlaczego? Może to w grze wyjaśni. Z teorii spiskowych uważam, że:
Zauważ, że Prorok (z tego co pamiętam po przybyciu do Nowego Jorku) Został schwytany przez korporację CELL i musiał z nimi przez jakiś czas współpracować. Nanoskafander w wersji 2.0 prawdopodobnie wykradł, choć nie jestem pewien, bo gdy była cut-scenka o tym jak przybył do Nowego Jorku (jak wychodził z wody) wydawało mi się, że skafander 2.0 już ma na sobie. Ale to tak na marginesie.
No a Psychol - miał nanoskafander 1.0 i zauważ co się stało z kombinezonem, gdy zginął Aztek - został po prostu żywcem spalonytak mi się zdaje

http://youtu.be/jdk_RJnIxn8

więc może Psychol wiedział, że Hargreave czy ktoś inny może jednym przyciskiem pozbawić go życia? Kto wie. Równie dobrze, to CELL mógł odebrać mu kombinezon - widać parę z nich w tej gablocie u Hargreava.


Dnia 08.02.2013 o 09:12, Cherubek napisał:

Crysis 4 - Prorok znalazł za pomocą obcych sposób aby cofnąć się w czasie. I wracamy
do Crysis 1 - w dzungli rozprawimy się z obcymi, a w USA z CELL.... czy jakoś tak. Dziękuję
za uwagę


Ciekawy motyw,

Spoiler

choć już w komiksach Prorok bodajże znalazł taki sposób, ale do znalezienia się w przyszłości.



Co do powrotu na Wyspę - ten wątek jest już raczej skończony, a Crysis 3 jest zakończeniem historii jaką zaoferował nam przez lata Crysis.

///
Co do zwiastuna - świetny :) Mnóstwo nowych smaczków. Dużo rzeczy z poprzednich części (Crysis, Crysis Warhead + Crysis 2 :D ). To tylko ukazuje, że Crysis 3 będzie grą bardzo solidną i jednym z najlepszych FPS-ów w tym roku :) Pre-order już dawno zamówiony, będzie się również grało przez neta. PO wszystkich materiałach i zwiastunach dt tej gry powiem tyle - warto, naprawdę warto było czekać :) I mam nadzieję, że gra również mnie nie zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w sumie jakoś mi rozjaśniłeś to, co chciałem wiedzieć... toć wszyscy wszędzie Alcatraza Prorokiem nazywali. Tak więc w sumie to jakoś powiązane jest. Tylko że chyba na trailerach "Prorok w Alcatraz" coś tam mówił... dlatego mnie to się lekko gryzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Twórcy zapowiadają, że gra będzie idealnym benchmarkiem przez kilka lat."
>
> Mam nadzieję, że będzie "idealnym", bo na becie przy i7 980X, 12gb RAM i GF 690gtx, przy
> wszystkim na max i rozdzielczości 1920x1200, mam 30-45 fps...


chwalisz się? czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jakby Ci coś przeszkadzało to że oni mają takie, a nie inne konsole. Jak mają to mają...
> może kiedyś MS się sam o nich upomni.
>
> Co do samego Crysisa 3 to teraz właśnie powoli kończę dwójkę... i trochę mnie myli to,
> że będziemy grali Prorokiem. Ale może po prostu nie skończyłem jeszcze gry, nie wiem
> co było na końcu. Ale nawet sam początek dwójki dobitnie mi pokazał, że to raczej Prorok
> nie będzie.

Gre zakupilem tuz po premierze ...do dzisiaj nie moge sie zabrac za jej ukonczenie - taka ciekawa ;/ ... gdzie podzialy sie czasy Quakea?? RaGE''a tez Carmack na konsolowke przerobil.... damn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 09:12, Cherubek napisał:

Aha a Psychol gdzie ma swojego nanosjuta? Może nie zauważyłem

Oj dowiesz się dowiesz... fragment oddany nam do grania sporo o tym mówił, ale... sza! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować