Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera Dead Space 3 już za nami - zobacz zwiastun fabularny

18 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Po długich i burzliwych dyskusjach z fanami, czy Dead Space 3 przestało straszyć, i czy więcej akcji szkodzi marce, tytuł ten wreszcie trafił w ręce graczy. Z okazji premiery EA Polska udostępniło nowy zwiastun fabularny.

Przeczytaj cały tekst "Premiera Dead Space 3 już za nami - zobacz zwiastun fabularny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trójka jest dobra, nie jest straszna już jak 1 ale jest o wiele lepsza od 2 i porównywalna do 1 chociaż w małym stopniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzecia część Dead Space budzi u mnie mieszane uczucia. Jest to dobra gra i osobiście mógłbym ja polecić, jednak wydaje mi się, że ma też znacznie większe szanse trafić do nowych graczy, niż "horrorowych wyjadaczy". Sporo mieszanki gatunkowej, wszystko serwowane dobrze, ale nic nowego, nic zachwycającego. Dużo ciekawych pomysłów, jednak pozostaje wrażenie niedokończenia. Gra się przyjemnie, spor strzelania, tworzenia przedmiotów i eksploracji. Pomimo tego walka bardzo przewidywalna i jak na takie hordy przeciwników, bohater zbyt powolny. Dla zainteresowanych polska recenzja:
http://sthenno.blogspot.com/2013/02/dead-space-3-recenzja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez znajomości fabuły poprzednich części oraz całej polityki jaką rządzi tamtejszy świat jest bezsensownym granie w 3 część, gra jest skierowana po części dla niedzielnych graczy, ale dla tych graczy, którzy przeszli poprzednie 2 części. NIE wyobrażam sobie, żeby ktoś zaczął grać w 3 część nie przechodząc poprzednich. To tak jakby zaczynać od dupy strony konkretnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba ten fajnie błyszczący hełm... tak się piknie mieni jak się lata w tej próżni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bez znajomości fabuły poprzednich części oraz całej polityki jaką rządzi tamtejszy świat
> jest bezsensownym granie w 3 część, gra jest skierowana po części dla niedzielnych graczy,
> ale dla tych graczy, którzy przeszli poprzednie 2 części. NIE wyobrażam sobie, żeby ktoś
> zaczął grać w 3 część nie przechodząc poprzednich. To tak jakby zaczynać od dupy strony
> konkretnie!
O to chodzi, że DS 3 jest głównie skierowany dla niedzielnych graczy. Ta gra ma za zadanie przyciągnąć większy target.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam tą grę, 19 rozdziałów, około 16 godzin zajęło mi przejście na najłatwiejszym poziomie trudności, żeby pozbierać znajdźki. Horroru jest mniej, akcji więcej, ale to ciągle stary dobry Dead Space.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O to chodzi, że DS 3 jest głównie skierowany dla niedzielnych graczy. Ta gra ma za zadanie
> przyciągnąć większy target.
W myśl zasady spłyćmy wszystko do zwykłego shootera, bo lepiej się sprzeda jupiii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam. Gra w kazdym aspekcie gorsza od poprzedniczek, strata czasu i pieniedzy.

Przy okazji- metacritic ssie. Kasuja uzasadnione, dlugie, negatywne recenzje tej gry napisane przez graczy, zostawiaja tylko te pozytywne. Proceder ten trwa juz od kilku dni, pare takich recenzji przeczytalem, sam tez jedna napisalem- wszystkie zostaly usuniete. Gdzie tu wolnosc wypowiedzi? MC to kolejne narzedzie manipulacji klientem, kolejny trybik majacy na celu wydrzec kase z graczy. Zalosne. Ciekawe ile EA im zaplacilo. Zaorac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 12:43, papryk napisał:

mnie na origin pisze ze gra dostepna bedzie dopiero 13-tego lutego oO czemu wy mozecie
juz grac ? .D

Dlatego że premiera już była.Gra jest już dostępna w sprzedaży w wersji pudełkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 12:49, prf napisał:

> mnie na origin pisze ze gra dostepna bedzie dopiero 13-tego lutego oO czemu wy mozecie

> juz grac ? .D
Dlatego że premiera już była.Gra jest już dostępna w sprzedaży w wersji pudełkowej.


ja wiem ze byla premiera...tylko ze ja nadal nie moge grac bo na origin mi pisze ze gra jeszcze jest niedostepna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 12:53, papryk napisał:

> > mnie na origin pisze ze gra dostepna bedzie dopiero 13-tego lutego oO czemu
wy mozecie
>
> > juz grac ? .D
> Dlatego że premiera już była.Gra jest już dostępna w sprzedaży w wersji pudełkowej.


ja wiem ze byla premiera...tylko ze ja nadal nie moge grac bo na origin mi pisze ze gra
jeszcze jest niedostepna...

Na PS3 I XBOXA 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie grałem w 1 i 2. Trójkę kupię.
>
> Grałem w DS 1 i 2. Trójkę nie kupię. :P
Ładnie się uzupełniacie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W myśl zasady spłyćmy wszystko do zwykłego shootera, bo lepiej się sprzeda jupiii.
Taka jest polityka ea. Po kolei: DA, ME i teraz DS. Z części na część coraz więcej akcji i coraz mniej całej reszty co była w pierwszych częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować