Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aktualizacja 8.4 do World of Tanks przyniesie nowe niszczyciele czołgów, zobacz screeny

15 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Już wkrótce World of Tanks doczeka się kolejnej aktualizacji. Po jej wprowadzeniu Brytyjczycy i Rosjanie będą dysponowali nowymi niszczycielami czołgów, w drzewku Niemiec pojawią się nowe tanki, ale to nie wszystko.

Przeczytaj cały tekst "Aktualizacja 8.4 do World of Tanks przyniesie nowe niszczyciele czołgów, zobacz screeny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny artykuł. Jeżeli chodzi o brytyjskie czołgi to przydałby się "lekki" buff do średnich. Ani to pancerza nie ma, ani penetracji, obrażenia też znikome. No ale Wargaming nigdy nie buffuje, najwyżej tylko nerfy i nerfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fajny artykuł. Jeżeli chodzi o brytyjskie czołgi to przydałby się "lekki" buff do średnich.
> Ani to pancerza nie ma, ani penetracji, obrażenia też znikome. No ale Wargaming nigdy
> nie buffuje, najwyżej tylko nerfy i nerfy.
Brytyjskie medy mają jedne z najsilniejszych dział na topowych tierach posiadające pociski penetrująco burzące/odłamkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy do tego bezsensowne pociski premium z tragiczną penetracją, zadające maks. obrażenia może raz na 10 strzałów, które nadawałyby się może do czołgu flankującego, którym FV4202 ewidentnie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dodajmy do tego bezsensowne pociski premium z tragiczną penetracją, zadające maks. obrażenia
> może raz na 10 strzałów, które nadawałyby się może do czołgu flankującego, którym FV4202
> ewidentnie nie jest.

Dla mnie pociski premium same w sobie są poronionym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 12:06, RamboPL napisał:

Te kloce na pewno będą niesamowicie popularne wśród graczy.

Obstawiam że najpopularniejszy będzie Churchill Gun Carrier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brytolami nie gram ale z tego co słyszałem to te czołgi są takie sobie. Ciężkie to już ponoć udręka. Taki FV215b np. wieża w tyle, słaby pancerz, działo przyzwoite i to w zasadzie jego jedyna zaleta. A teraz widzę że na X tierze będziemy mieli takie same pojazdy tylko z różnymi działami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowych map będzie w 2013 "aż" 11 dodanych.
Przy dobrych wiatrach nowych pojazdów dojdzie gdzieś setka...

No ale co bardziej zmusza graczy do dalszego grania i wydawania pieniędzy na grę?
Nowe pojazdy do odkrycia czy nowe mapy?

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, to news, czy wykupiona reklama? Bo ja rozumiem, ze nie każdy musi się znać, ale zdanie takie jak "Gracze otrzymają dostęp do 10 słynnych maszyn służących do polowania na czołgi, wśród których znajdą się Carrier QF 2 oraz A39 Tortoise," to już co najmniej nadużycie. Po prawdzie, wyróżniony carrier i tortoise to JEDYNE szerzej znane brytyjskie TD, a to i tak ledwo, bo prawdziwych znanych brytyjskich TD jak archer, achilles, Firefly (''tank hunter'') czy chariooter to zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prawdzie, wyróżniony carrier i tortoise to JEDYNE szerzej
> znane brytyjskie TD, a to i tak ledwo, bo prawdziwych znanych brytyjskich TD jak archer,
> achilles, Firefly (''tank hunter'') czy chariooter to zabrakło.

Lepiej zrobić kilka wersji tego samego pojazdu i wrzucić do drzewka. Po co się wysilać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno Achillesa czy Firefly nazwać czymś "unikatowym", skoro to licencyjne , egzystujące już w grze M10 i M4...

Na poczatek dostalismy takie, a nie inne pojazdy.
Kolejne zwyczajne będa na drugie drzewko, które na pewno znajdzie się w grze, gdyż Brytyjczycy mają wystarczającą ilość pojazdów i prototypów, by drzewko ilościa pojazdów w grze nie ustepowało Sowietom czy Niemcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do autora tekstu:
Co to są "tanki"? Bo ja nie wiem? Bo o ile mi wiadomo World Of Tanks jest grą traktującą o pojazdach wojskowych, które w języku polskim nazywają się czołgami.

Sorry, ale nienawidzę takich kombinacji. W Polsce żyjemy po polsku piszemy. Chyba, że nie umiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować