Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 3 - już graliśmy!

40 postów w tym temacie

Optymalizacja, optymalizacja i jeszcze raz optymalizacja! Na jakim sprzęcie graliście, jaką mieliście rozdziałkę i ile wyciągnęliście fpsów?

Droga redakcjo, czy jak będziecie mieć już wersję recenzencką (a pewnie stanie się to jeszcze przed premierą), to napiszecie coś o tej nieszczęsnej optymalizacji? Ewnetualnie może dacie jakiś własny filmik? Z góry dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tej prapremierze. Niestety komputery, które udostępniło EA są znacznie potężniejsze od tego, którym dysponuję w domu, więc nie mam nawet jak porównać maksymalnych detali z dwójki i trójki. Tam nie było możliwości zmiany ustawień graficznych, przez co gra trochę cięła, ale wyglądała obłędnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Byłem na tej prapremierze. Niestety komputery, które udostępniło EA są znacznie potężniejsze
> od tego, którym dysponuję w domu, więc nie mam nawet jak porównać maksymalnych detali
> z dwójki i trójki. Tam nie było możliwości zmiany ustawień graficznych, przez co gra
> trochę cięła, ale wyglądała obłędnie.

Czyli wydac na sprzet 10 tys pln i trzymac kompa z mini reaktorem jadrowym w lodowce;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 17:32, Shinigami napisał:

http://pclab.pl/art52349.html

Dla zainteresowanych którzy jakimś cudem jeszcze nie trafili na podobne testy. Generalnie
wszystko może się jeszcze na naszą korzyść zmienić, ale już widać faktyczne wymagania
;)


Czyli nawet przy I7 i GTX 680 gra na maxa nie daje rady, a co dopiero na moim I5 i GTX 570 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 17:03, Janek_Izdebski napisał:

Optymalizacja, optymalizacja i jeszcze raz optymalizacja! Na jakim sprzęcie graliście,
jaką mieliście rozdziałkę i ile wyciągnęliście fpsów?

Zacznijmy od tego że graliśmy na wersji standalone, nie zainstalowanej w systemie, technicznym buildzie z jednym levelem. Tak więc na bazie funkcjonowania tego nie da sie nic wywróżyć.

Jak tylko będziemy mieli wersję PC finalnego produktu, posprawdzamy jak z optymalizacją, bo przy tech-demach Cryteka jest to wazna sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 17:38, lis_23 napisał:

Czyli nawet przy I7 i GTX 680 gra na maxa nie daje rady, a co dopiero na moim
I5 i GTX 570 ...

Ja byłbym zadowolony, gdyby mi przywoicie chodziło na średnich w rozdziałce 1680x1050 lub 1440x900. Myślicie, że da radę?

Konfig: laptop Dell Studio 1749 i7 620M (2x2.66-3.33 4MB) 8GB RAM 17.3 RGBLED 1920x1080 1000 GB HDD kartą graf. ATI HD 5650 1 GB RAM BLUERAY JBL 9-CELL WIN7PROF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 18:35, Sanders-sama napisał:

Szkoda że nic na temat grafiki nie napisaliście... Ciekawi mnie czy rzeczywiście
wygląda gorzej od C2.

Pewnie napiszą po otrzymaniu wersji recenzenckiej. Jest obietnica Lucasa. :)

Off-top: Wejdziesz teraz na Steam, Sanders-sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Janek
Mi daje radę wyciągnąć na GT630m(lekko podkręcona) + i7 2670qm na minimum na 1280x720 30+ fps na becie multi. 620m może mieć 25fps moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 18:40, AXX0 napisał:

@Janek
Mi daje radę wyciągnąć na GT630m(lekko podkręcona) + i7 2670qm na minimum na 1280x720
30+ fps na becie multi. 620m może mieć 25fps moim zdaniem.

Rozumiem, że to karta mobilna, tak? A jaką masz rozdziałkę? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 18:41, Janek_Izdebski napisał:

Rozumiem, że to karta mobilna, tak? A jaką masz rozdziałkę? Dzięki. :)

Sorki, skończyła już się edycja. Sprawdziłem już co to za karta, a rozdziałki nie zauważyłem od razu w Twoim poście. Jeszcze raz przepraszam.

A tak w ogóle, to troszkę to niezaciekawie wychodzi niestety. :( Niska rozdziałka, minimalne detale, pewnie brak AA. Ciekawe co jeszcze... :( Miejmy tylko nadzieję, że w finalnej wersji będzie lepiej i będzie można zagrać na medium w 1440x900/1680x1050 w 30-tu fps-ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Optymalizacja, optymalizacja i jeszcze raz optymalizacja! Na jakim sprzęcie graliście,
> jaką mieliście rozdziałkę i ile wyciągnęliście fpsów?
>
> Droga redakcjo, czy jak będziecie mieć już wersję recenzencką (a pewnie stanie się to
> jeszcze przed premierą), to napiszecie coś o tej nieszczęsnej optymalizacji? Ewnetualnie
> może dacie jakiś własny filmik? Z góry dziękuję. :)
>

Jakiej optymalizacji lol? ZApowiadali, ze "stopi nam komputery". Nie liczylbym na zadna optymalizacje. Dla nich zylowanie kompa i 10fps jest wazniejsze od grywalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam beta multiplayera pływa przy maksymalnym ustawieniu w rozdzielczości 1920x1080
8GB Ram
GTX 680 Jetstream
Core i5 2500k
Więc podejrzewam, że na słabszym sprzęcie spokojnie będzie można na medium pośmigać to w końcu nadal nie jest gra nowej generacji bo nie ma jeszcze konsol także skoku technologicznego wielkiego być nie może. Poczekacie pół roku to wtedy zacznie się bieda jak co druga gra next genowa będzie mieliła naszymi kompami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 00:15, Danon666 napisał:

Mi tam beta multiplayera pływa przy maksymalnym ustawieniu w rozdzielczości 1920x1080

8GB Ram
GTX 680 Jetstream
Core i5 2500k
Więc podejrzewam, że na słabszym sprzęcie spokojnie będzie można na medium pośmigać to
w końcu nadal nie jest gra nowej generacji bo nie ma jeszcze konsol także skoku technologicznego
wielkiego być nie może. Poczekacie pół roku to wtedy zacznie się bieda jak co druga gra
next genowa będzie mieliła naszymi kompami:)


Heh, Masz tylko mocniejszą kartę ode mnie, a procek podkręcony?
wnioskuję z tego, że na maxa nie pogram, oby dało się chociaż na średnich w FHD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować