Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pojedź z gram.pl na finał Mistrzostw Świata Call of Duty w Los Angeles!

29 postów w tym temacie

Jaka jest opcja z wizą... bo przypuszczam, że tej gram.pl nie załatwi, a trzeba by zacząć się starać z odpowiednim wyprzedzeniem (nie wykluczone, że przed ogłoszeniem wyników konkursu) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jaka jest opcja z wizą... bo przypuszczam, że tej gram.pl nie załatwi, a trzeba by zacząć
> się starać z odpowiednim wyprzedzeniem (nie wykluczone, że przed ogłoszeniem wyników
> konkursu) ;-)

Pierwsze moje skojarznie jak przeczytałem tytuł, "ciekawe jak z wizą" :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 17:52, LESZ3u napisał:

Miiiiiiiliooooooooon! JA CHCĘ! JA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cieszę się że ogarnia Cię taki entuzjazm ale staraj się nie robić z tego powodu spamu ok ;)
(Nie odpowiadaj na tego posta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 17:51, Kajmal napisał:

[Microsoft] robi sobie naprawdę jaja.Nie dość, że tylko na xboksie, to jeszcze w coda.Really?

Skoro to oni wspólnie z Activision wykładają kasę na nagrody i zorganizowanie imprezy to mają prawo wybrać do nich swoją konsolę i swoją grę.
Przy okazji - proszę o nie stosowanie naumyślnego przekręcania nazw firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się robi na takich mistrzostwach? Siedzi na trybunach i patrzy na ekran, na którym widać, jak ludzie grają w grę? Niesamowite. Ciekawe czy są gdzieś e-kibole z szalikami swoich ulubionych teamów. Urządzają zamieszki po meczach, tłuką się bejsbolami po mordach i niszczą monitory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2013 o 03:01, Graszcz napisał:

Co się robi na takich mistrzostwach? Siedzi na trybunach i patrzy na ekran, na którym
widać, jak ludzie grają w grę?


coz za intelekt. ktos Ci chyba podpowiedzial, ale mniejsza z tym - i tak zasluzyles na dyplom. przyjdzie poczta z moim podpisem. wlasnie dla takich ludzi jak Ty powstala mensa!

-

co z wizami ? z ciekawosci pytam, bo akurat ten turniej nic a nic mnie interesuje. oragnizator jakos zalatwia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer konkursu, nieźle.
O ile CoD przestał mnie interesować gdzieś tak na etapie World at War, o tyle do LA to bym sobie bardzo chętnie poleciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie 5 dni obecnie starczy jeżeli ktoś jest ,,czysty" + 2-3 dni na umówienie się z konsulem.

Czyli trzeba liczyć na 10 dni ( 2 tygodnie ) roboczych jeżeli chodzi o wizę.

Prościej mówiąc, albo konkurs potrwa 2-3 dni i osoba która wygrała tego samego dnia zacznie starać się o wizę, albo nie pojedzie.

Wypadałoby, żeby ktoś z redakcji wypowiedział się dokładnie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to ty zasłużyłeś na tytuł Gimnazjalnego Mistrza Ciętej Riposty, gratulacje. Nie będę mógł się pozbierać przez najbliższy miesiąc po tej druzgoczącej porażce. Brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować