Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hitman: Wyznanie - obejrzyj pełny film za darmo na gram.pl!

28 postów w tym temacie

Film raczej przeciętny, ale zakończenie mi się spodobało. Ogólnie ogląda się to całkiem przyjemnie - jak za darmo to pokusiłbym się nawet na rekomendację :P Warto spróbować. Ale nazwa filmu może być myląca - z agentem 47 nie ma to nic wspólnego, poza oczywistymi inspiracjami twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 18:34, Sandro napisał:

Film raczej przeciętny, ale zakończenie mi się spodobało. Ogólnie ogląda się to całkiem
przyjemnie - jak za darmo to pokusiłbym się nawet na rekomendację :P Warto spróbować.
Ale nazwa filmu może być myląca - z agentem 47 nie ma to nic wspólnego, poza oczywistymi
inspiracjami twórców.


Czekaj, czekaj. Chcesz powiedzieć, że film z "Hitman" w tytule nie ma nic z Hitmanem wspólnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 20:09, cedricek napisał:

Czekaj, czekaj. Chcesz powiedzieć, że film z "Hitman" w tytule nie ma nic z Hitmanem
wspólnego?

"Nic" to może zbyt mocne słowo, bo film ewidentnie czerpie z gier całymi garściami lecz są to raczej ukryte smaczki typu łysy zabójca w garniaku, rumuńskie korzenie, ciche zabójstwa etc. Ale samo słowo "hitman" to po angielsku nic innego jak płatny zabójca. Tak więc przymykając oko na wspomniane smaczki, film rzeczywiście nie ma nic wspólnego z grami o 47.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Odtwarzacz z filmem działa na bazie technologii Silverlight i do uruchomienia nagrania może być potrzebna instalacja dodatkowych wtyczek. Problemy z playerem mogą również powodować dodatki do przeglądarek typu AdBlock – sugerujemy ich chwilowe wyłączenie na czas seansu."

Słowem: Walcie Się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie pięknie ale tak jak w kinie na 3 reklamie od końca zasnąłem i obudziłem się na napisach końcowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, darmowy ze hej ;) Placisz ogladajac reklamy i tyle.. zaden wyjatek. Ot, napedzaniu ruchu dla nowego portalu ;) A film.. obejrze bo jakims cudem mnie ominal choc czy tu to nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku... Dopiero w połowie filmu zauważyłem że moźna napisy włączyć. Przydają się bo niekiedy aktorzy cicho mówią.
Film jak na razie (jestem w połowie) nudny, mam nadzieję że akcja się rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Podróbka" bardziej hitmanowata od samego filmowego Hitmana. Tytuł może być mylący, ale to sprawka głównie polskich tłumaczy, którzy zapewne świadomie wysunęli słowo "Hitman" z dłuższego podtytułu na pierwsze miejsce. Oryginalne "Interview with a Hitman" nie wprowadza w błąd aż w takim stopniu.

Niemniej - mimo niskiej oceny na FW, film godny polecenia.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wiele bardzo dobrych filmów ma chimerycznie niskie oceny na filmwebie czy jego oryginale tj. imdb. Dlatego warto czytać komentarze i oceny użytkowników - na Rotten Tomatoes ten Hitman ma 83%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować