Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aliens: Colonial Marines - recenzja

202 postów w tym temacie

Tak przeczuwalem ze bedzie. Same trailery, ktore zamiast zachecac byly bardzo slabe, nie spodziewalem sie wiele po tej grze. Fana filmu pewnie sie spodoba, ja pewnie sam sprobuje, ale jakos nigdy gry w tematyce 'Alien' mnie nie porwaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znakomite obrazkowe podsumowanie recenzji :) Nie miałem oczywiście jeszcze okazji zagrać, ale o ile przy pierwszych zapowiedziach wyglądało to jak spełnienie snów, to wraz z kolejnymi opóźnieniami i przeciekami, entuzjazm powoli opadał. Niestety Gearbox to strasznie nierówne studio. Z jednej strony znakomite Borderlands i wcale nie gorsze Brothers in Arms - z drugiej strony - takie potworki jak tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie krytyczna recenzja, po której spodziewałem się oceny 2 albo 3 na 10. W końcu recenzent pisze, że gra jest ZŁA, a wystawia jej ocenę jakby była grą średnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że to będzie kaszana xD Po każdym gameplayu było widać jak zacofana technicznie i w ogóle ta gra jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna tyle czekałem na tą grę ! No i po imprezie ale i tak pogram, jak mi ktoś pożyczy ze znajomych bo za taką marną ocenę na sto procent nie kupię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zastrzeżenia co do oceny - 4.5/10 to tak nieco słabo. Zakładając, że oceny zaczynają się nie od 0, a od 1 wychodzi jak nic, że średnia to 5.5, czyli powyższa gra jest nieco poniżej przeciętniaka. Sugerowałbym więc przejście z tej dziwnej skali, gdzie wszystko poniżej 8/10 jest uznawane za słabe na coś w miarę sensownego lub całkowitą rezygnację z takich ocen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całego serca współczuje osobom które zdecydowały się na pre-ordera.Gdyby nie genialne Borderlands to sam osobiście pofatygował bym się do panów z Gearbox i odpowiednio "wypłacil" za tego gniota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz po trailerach bylo widac, ze bedzie kaszana. Nawet takie szastajace na lewo i prawo dziewiatkami ign i gamespot dali 45/100, wiec to juz musi byc prawdziwa tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała recenzja to ostra jazda po grze, a ocena i tak 4,5, czyli całkiem średnia produkcja. Powiedzcie mi, jak bardzo spartolona musi być gra, aby wystawić jej 1 albo 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już po trailerach, zwłaszcza tych ostatnich widać było, że wyjdzie słaba gra. No nic, mam w co grać. Poza tym mi akurat AvP 2010 się podoba, może dlatego że nie oglądałem żadnego filmu AvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 11:04, Ziw napisał:

Cała recenzja to ostra jazda po grze, a ocena i tak 4,5, czyli całkiem średnia produkcja.
Powiedzcie mi, jak bardzo spartolona musi być gra, aby wystawić jej 1 albo 2?


Musi być jak pasjans i kosztować 50 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak widzę ocenę gry poniżej ósemki to recenzji nie czytam - szkoda czasu. Jeśli jednak oczekiwany tytuł dostaje zadziwiająco niską ocenę, to czytam żeby się pośmiać. Udało się Panie Serafin. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować