Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aliens: Colonial Marines - recenzja

202 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2013 o 11:04, Ziw napisał:

Cała recenzja to ostra jazda po grze, a ocena i tak 4,5, czyli całkiem średnia produkcja.
Powiedzcie mi, jak bardzo spartolona musi być gra, aby wystawić jej 1 albo 2?

Znajdź sobie stare CDA i wróć do kaszanka zone. Znajdź tutaj tekst o detektywie rutkowskim itp.
Możliwości jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie odpaliłem AvP z 2010 i po 2 misjach marine mam dość. To jest jeszcze gorsze? ;p

A tak przy okazji, to jak się ma Prometeusz (stworzenie aliena?) do AvP (istnieją od bardzo dawna)? Co tu jest kanoniczne a co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już ludzie z Gearboxa umywają ręce i zaczynają się wykręcać, że w zasadzie to oni tylko robili multiplayer. Haha!

A Dead Space 3 jest bardzo ok, na pewno w porównaniu do tego. Jak normalnie nie lubię recenzji przesyconych krytyką, tak tutaj serio inaczej się nie da, straszna klapa :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 10:55, Darkstar181 napisał:

Recenzja made by maruda Serafin Sławek. Nie kupuję jej. Poczekam na oceny IGN, Gametrailers
i CDA.


Skoro CDA dało Dead Space 3 ocenę ledwo 5,5 to tutaj nie należy się spodziewać oceny wyższej niż 3... Zresztą recenzje CDA to nie jest żaden dobry wyznacznik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 11:10, kesik93 napisał:

Zresztą recenzje CDA to nie jest żaden dobry wyznacznik...

Wyjąłeś mi to z ust ~Sasha Grey* xD

* - musiałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 11:10, kesik93 napisał:

Skoro CDA dało Dead Space 3 ocenę ledwo 5,5 to tutaj nie należy się spodziewać oceny
wyższej niż 3... Zresztą recenzje CDA to nie jest żaden dobry wyznacznik...


Jak dla kogo. W większości ich oceny pokrywają się z moimi... A nowe CDA już dziś w kioskach więc za chwilę pewnie ktoś napisze jaką ocenę wystawili oni A:CM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tyle lat czekania na takie badziewie heheh nie ma szans nie kupię a poza tym już z tego wyrosłem gdyby był jeszcze predzio i lepsza wersja od poprzedniczki która jest bardzo dobra to może bym się skusił ale tak haa zapomniałem że to coś istnieje......zresztą czekam na company of heroes i rzym2 to jest coś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię uniwersum Aliens , ale takim totalnym fanem nie jestem :D Duke Nukem było znośne , a ostatni AvP nawet mi się podobał . Po gameplay''u też nie wydawało się takie najgorsze więc może sprawdzę potem . Ostatnio mam właśnie bardziej ochote na średniaki niż na Uber promowane tytułu AAA , za taki Binary Domain zapłaciłem 25 zł a fabularnie stawiam go zaraz Obok KotOR''a i BioShock''a ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś to interesowało...

IGN – 4.5/10
Eurogamer – 3/10
Destructoid – 2.5/10
Polygon – 3/10
Games.TM – 4/10
GOL - 4,5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra oceny users na metacritic można sobie wsadzić wiadomo gdzie bo wszyscy narzekają że to nie jest film Alien(właściwie to jest jedyny argument w 85% negatywnych opiniach albo że nie ma predatora).

Druga sprawa recenzje inne oraz ta na gram.pl - nie jest to film aliens jako argument to ma być gra a nie film więc ocena poniżej 6/10 dobra to samo jak userzy metacritic do czterech liter z tą recenzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja sobie odpaliłem AvP z 2010 i po 2 misjach marine mam dość. To jest jeszcze gorsze?
> ;p

Jest tak samo słabe jak kampania marine z AvP 2010, tylko trzy razy brzydsze od strony graficznej. No i AvP miało jeszcze kampanię prezesa (lepszą od tej marine) i kampanię ksenomorfa (najlepszą z całej trójki) - a i tak było słabe w porównaniu do AvP2 na przykład

>Jakby kogoś to interesowało...

>IGN – 4.5/10
>Eurogamer – 3/10
>Destructoid – 2.5/10
>Polygon – 3/10
>Games.TM – 4/10
>GOL - 4,5/10

Psia mać, okazało się, że byłem zbyt łaskaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 10:55, Darkstar181 napisał:

Recenzja made by maruda Serafin Sławek. Nie kupuję jej.


trve, a jak ktos zaczyna recenzje od grafiki... a dalej jak dla mnie za duzo pisania ''jest zle'', glupich porownan nie zwiazanych z gra, a malo konkretow.

zobaczymy co inni napisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA zajmuje się tylko przedrukowywaniem newsów z zagranicznych serwisów, więc nimi bym się za bardzo nie sugerował. Ocena Dead Space 3, jest krzywdząca, bo pomimo tego, że gra nie jest już survival horrorem, a strzelanką TPS, to jednak jest zrealizowana na tym samym poziomie wizualnym i klimacie co poprzednie części.
Inna sprawa, że jakość Aliens i odarcie Dead Space 3 z nastroju zagrożenia powoduje, że liczba markowych interaktywnych horrorów, na które można liczyć maleje z dnia na dzień. Resident Evil jest praktycznie mordobiciem. W tym roku co zostało? Amnesia 2? Ma ktoś jakieś horrory na horyzoncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jaka wersja bo wersja PC ma takie
IGN - 50
Gamestar - 59
GT- 59
Eurogamer italy - 60
GameBeat - 60
Guardian - 80

Druga sprawa przeczytałem część recenzji tam niskie noty za błędy i samą oprawę graficzną a nie za gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Recenzja made by maruda Serafin Sławek. Nie kupuję jej.
>
> trve, a jak ktos zaczyna recenzje od grafiki...

a to nie powinno się zaczynać od grafiki? dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 10:55, Darkstar181 napisał:

Recenzja made by maruda Serafin Sławek. Nie kupuję jej. Poczekam na oceny IGN, Gametrailers
i CDA.


Spokojnie, pojawiają się już pierwsze recenzje i są równie "entuzjastyczne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie dodaliście iż poza GEARBOXE-m 3 inne studia się podpisują pod ta kupą. Z tą gra było jak z DNF zbyt długo robiona zawieszona w pewnym momencie za wielu developerów ect ect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat będzie chyba najgorętszym tematem dnia. :) Mnie się filmiki które obejrzałem podobały. Szkoda, że ta sztuczna inteligencja jest skopana, ale najważniejsze żeby na spokojnie zaczęli naprawiać te największe błędy. Szczególnie multi musi być dobrze opracowane, a przed ocenianiem grafiki się wstrzymam, aż sam pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 11:18, Numenpl napisał:

Druga sprawa recenzje inne oraz ta na gram.pl - nie jest to film aliens jako argument
to ma być gra a nie film więc ocena poniżej 6/10 dobra to samo jak userzy metacritic
do czterech liter z tą recenzją.


Twórcy chwalili się, że to będzie sequel do filmu Aliens, więc nie ma co się dziwić że ludzie są zawiedzeni. Sam też niecierpliwie gry wyczekiwałem, ale z tego co widać marny to sequel i marna gra. Jedyny plus z tego taki, że pieniądze mi się zwolniły, więc na pocieszenie kupię sobie Far Cry 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować