Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aliens: Colonial Marines - recenzja

202 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2013 o 11:21, Styxu napisał:

Resident Evil jest praktycznie mordobiciem. W tym roku co zostało? Amnesia 2? Ma ktoś
jakieś horrory na horyzoncie?


http://www.omnigamer.com/10-horror-games-to-look-forward-to-in-2013/

trochę tego jest a na liście nie ma żadnych przygodówek - w 2013 mają być wydane nowe projekty chłopaków od Lost Crown i Scratches

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > a to nie powinno się zaczynać od grafiki? dlaczego?
> jak dla mnie to tak. ale widocznie mamy rozne priorety w ocenie gier
Przecież to nie ma absolutnie żadnego wpływu na treść artykułu więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że recenzent pomija istotne fakty byle dowodzić swego np. zmasakrowanie DNF dowodzi że nie powinien się w ogóle brać za recenzję tej gry. Kołek nie wie, że na DNF pracowało więcej niż jedno studio i to samo pierniczy przy okazji popełnia ten sam błąd przy okazji samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 11:46, Numenpl napisał:

DNF pracowało więcej niż jedno studio

Ale to akurat Gearbox postanowiło wydać to w takim kształcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Problem w tym że recenzent pomija istotne fakty byle dowodzić swego np. zmasakrowanie
> DNF dowodzi że nie powinien się w ogóle brać za recenzję tej gry. Kołek nie wie, że na
> DNF pracowało więcej niż jedno studio i to samo pierniczy przy okazji popełnia ten sam
> błąd przy okazji samej gry.

A co mnie, jako gracza, powinno obchodzić ile firm przy tym pracowało? Rezultat jest żenujący i o to mi chodzi, a odpowiedzialnością obarczam głównego wykonawcę, który swoją marką firmuje tego knota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Problem w tym że recenzent pomija istotne fakty byle dowodzić swego np. zmasakrowanie
> DNF dowodzi że nie powinien się w ogóle brać za recenzję tej gry. Kołek nie wie, że na
> DNF pracowało więcej niż jedno studio i to samo pierniczy przy okazji popełnia ten sam
> błąd przy okazji samej gry.

Czyli jak robiło tę grę więcej niż jedno studio, to pomimo tego, że jest słaba, trzeba napisać, że jest dobra? Wydali kupsko i tyle, nie ma nad czym płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 11:46, Numenpl napisał:

Kołek nie wie, że na DNF pracowało więcej niż jedno studio

I co z tego? DNF było firmowane przez Gearbox, na okładce jest tylko logo Gearbox, więc dlaczego Gearbox miałby być łaskawie potraktowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Problem w tym że recenzent pomija istotne fakty byle dowodzić swego np. zmasakrowanie
> DNF dowodzi że nie powinien się w ogóle brać za recenzję tej gry. Kołek nie wie, że na
> DNF pracowało więcej niż jedno studio i to samo pierniczy przy okazji popełnia ten sam
> błąd przy okazji samej gry.

A co mnie to obchodzi? Koło dupy lata mi ile studiów robiło jedną grę. Faktem jest, że Gearbox poza Borderlands nie umie zrobić nic dobrego. Jeżeli zganiasz wine na inne studia to powinni tego CEO wypieprzyc na zbity pysk za decyzje ktore podejmuje w zwiazku z dokanczaniem ostatnich sortow ktore niszczą klasę Gearbox.

Nie zamierzam wiecej kupowac czegokolwiek od tego studia. Wisi mi to ile ich wlasnego wkladu bylo w tego potwora ACM. Odpieprzyli fuszerke i tyle. Jeszcze bezczelnie wpieprzaja do Season Passa tryb hordy ktory w takiej grze powinien byc STANDARDEM w podstawce.

Zycze zle Gearboxowi, moze nauczy sie jak zarzadzac markami i co przyjmowac pod swoje strzechy a co nie.

Gry mi szkoda wielce, ale przynajmniej pieniazki w kieszeni zostana mi na Crysisa 3 ktory paradoksalnie w dniu premiery okaze sie najlepszą grą wydaną w 2013 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Resident Evil jest praktycznie mordobiciem. W tym roku co zostało? Amnesia 2? Ma
> ktoś
> > jakieś horrory na horyzoncie?
>
> http://www.omnigamer.com/10-horror-games-to-look-forward-to-in-2013/
>
> trochę tego jest a na liście nie ma żadnych przygodówek - w 2013 mają być wydane nowe
> projekty chłopaków od Lost Crown i Scratches

Routine, Among the Sleep i Outlast rzeczywiście zapowiadają się nieźle. Oby nie było mordobicia.
Liczę przede wszystkim na Routine. Może w końcu uda się komuś złapać klimat Event Horizon.
Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khm... technicznie rzecz biorac recenzent przezyl prawdziwy horror grajac w ta gre;D Czyli oczekiwania co do gatunku spelnione;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 11:10, kesik93 napisał:

> Recenzja made by maruda Serafin Sławek. Nie kupuję jej. Poczekam na oceny IGN, Gametrailers

> i CDA.

Skoro CDA dało Dead Space 3 ocenę ledwo 5,5 to tutaj nie należy się spodziewać oceny
wyższej niż 3... Zresztą recenzje CDA to nie jest żaden dobry wyznacznik...

Nowemu alienowi dało 7+. I zależy który redaktor ocenia. Bo smugg w takim ME3 to faktycznie przesadził. A i Oblivion z Gothicem3 swojego czasu miało za wysokie oceny. Za krótko grali.

P.S Cholera, IGN dał 4.5/10. Nie jest dobrze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem w kropce. Nie wiem czy jechać do sklepu Ultima.pl przy ul. Chłodnej i odbierać mój pre-order, czy machnąć ręką? A może wybrać się tylko do kiosku po samo najnowsze CDA. Doradźcie cś konstruktywnego, proszę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak AVP 2010 przy tej grze to jest majstersztyk, graficznie bije Colonial Marines na głowę, AI wrogow też o niebo lepsze, brak wskrzeszania zmarłych osób z filmu. Ludzi którzy spłodzili tego potworka jakim jest ALIEN COLONIAL MARINES ( 4 studia dłubały przy tym ) powinno się wsadzić na galerę i aby zapieprzali tam do końca życia. Powiem tak jak będzie gdzieś do wyrwania klucz za 15 zł to kupcie więcej ten crap nie jest wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 12:22, Janek_Izdebski napisał:

A ja jestem w kropce. Nie wiem czy jechać do sklepu Ultima.pl przy ul. Chłodnej i odbierać
mój pre-order, czy machnąć ręką? A może wybrać się tylko do kiosku po samo najnowsze
CDA. Doradźcie cś konstruktywnego, proszę... ;)


to ci chyba wystarczy -
i.minus.com/irLmdXQoHrwPa.gif
http://i.minus.com/i212wUcwcU0eE.gif
http://www.destructoid.com/review-aliens-colonial-marines-244276.phtml

oceny i tak są pewnie zawyżone z jednego względu, gra ma w tytule Aliens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 12:22, Janek_Izdebski napisał:

/ciach/


Ja nie mam wyboru :) Amazon już moją kopię wysłał a pieniądze z karty zdjął więc teraz pozostaje mi tylko czekać na przesyłkę.
Najwyżej, tak jak z AvP 2010, będę miał po prostu bardzo drogi gadżet z uniwersum. Tam facehugger, a tu Obcy i power loader :)
W grę pogram tak czy tak... Tylko boję się, że faktycznie będzie to straszna kaszana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 12:22, Janek_Izdebski napisał:

A ja jestem w kropce. Nie wiem czy jechać do sklepu Ultima.pl przy ul. Chłodnej i odbierać
mój pre-order, czy machnąć ręką? A może wybrać się tylko do kiosku po samo najnowsze
CDA. Doradźcie cś konstruktywnego, proszę... ;)

Zjedz drugie śniadanie, pomaga w samodzielnym myśleniu.
Masz problemy kurna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój egzemplarz do recenzji dopiero w drodze, ale po tym co już widziałem i czytałem stwierdzam, że mogłem przejść obojętnie obok gry.
No ale Aliens to Aliens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować