Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aliens: Colonial Marines - recenzja

202 postów w tym temacie

Z jednej sporo recenzji, gdzie gra została całkowicie zmieszana z błotem. Z drugiej strony, niemało opinii ludzi, którym "A: CM" się podoba. Jutro zdecyduję, czy kupić tę gierkę. Teraz idę na spoczynek. Bye wszystkim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak... jestem naprawdę dużym fanem Obcego. Pamiętam jak grałem w AVP 2 (nawet nagrywałem co nieco...) i grałem w najnowsze AVP. Już to nowsze było dla mnie praktycznie średnie, starsza dwójka jest po prostu genialna. Jak obejrzałem gameplaye z Colonial Marines, poczytałem kilka recenzji z różnych miejsc to wydaje mi się, że mimo mojej naprawdę dużej miłości do Xenomorphów to sobie podziękuję, tym bardziej że są lepsze premiery na horyzoncie, potencjalne GOTY. Chyba A:CM będzie mogło być największym rozczarowaniem tego roku już na starcie. Ale to moje zdanie, jeszcze cały rok przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Singiel dno totalne.
Multi ponoć lepsze od tego AVP z 2010.
Technicznie wersja PC wygrywa bo idzie ponoć zmienić nawet na padzie sterowanie (konsolowe wersje nie mogą).
Graficznie PC wygrywa bo tylko tam grafika w miarę przyzwoita na konsolach R6V się przypomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale gra, to nie tylko grafika. Zawsze o tym mówię. Jakoś grając w AVP 2 to miałem poczucie, że nawet jak coś wyskoczy mi w całkiem luźnym miejscu to się nie pozbieram. Tutaj tego kurczę nie ma :/ Taka tam "strzelanka bardzo nawalanka" w obcych. Gdyby to była całkiem inna gra, z innymi obcymi zamiast Obcych to może bym powiedział że spoko... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz na youtube czekają na reckę angry joe na tweeter dał wpis będzie RAGE!!!!!!!!!!!!!!!!!! ROTFL normalnie marka Aliens przeżywa Ultima&Highlander syndrome!! LOL XD HAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Problem w tym że recenzent pomija istotne fakty byle dowodzić swego np. zmasakrowanie
>
> > DNF dowodzi że nie powinien się w ogóle brać za recenzję tej gry. Kołek nie wie,
> że na
> > DNF pracowało więcej niż jedno studio i to samo pierniczy przy okazji popełnia ten
> sam
> > błąd przy okazji samej gry.
>
> A co mnie to obchodzi? Koło dupy lata mi ile studiów robiło jedną grę. Faktem jest, że
> Gearbox poza Borderlands nie umie zrobić nic dobrego. Jeżeli zganiasz wine na inne studia
> to powinni tego CEO wypieprzyc na zbity pysk za decyzje ktore podejmuje w zwiazku z dokanczaniem
> ostatnich sortow ktore niszczą klasę Gearbox.
>
> Nie zamierzam wiecej kupowac czegokolwiek od tego studia. Wisi mi to ile ich wlasnego
> wkladu bylo w tego potwora ACM. Odpieprzyli fuszerke i tyle. Jeszcze bezczelnie wpieprzaja
> do Season Passa tryb hordy ktory w takiej grze powinien byc STANDARDEM w podstawce.
>
> Zycze zle Gearboxowi, moze nauczy sie jak zarzadzac markami i co przyjmowac pod swoje
> strzechy a co nie.
>
> Gry mi szkoda wielce, ale przynajmniej pieniazki w kieszeni zostana mi na Crysisa 3 ktory
> paradoksalnie w dniu premiery okaze sie najlepszą grą wydaną w 2013 r.

no tak ale Borderlands też genialne nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie czytajcie tego szmelcu ! Gra się typowi nie podoba bo grafiki nie ma ultra super zajebistej i tyle! Zeszliby z ceny jak im tak nie pasuje ten tytuł a nie za 120zł kupować tutaj. Takich "profesjonalistów" tutaj mają do oceniania i recenzowania ze pozal sie boze ! Nawet nie napisal na czym gral czy na konsoli czy na blaszaku a powinien obiektywnie wersje na rozne platformy ocenic. Tytul od wczoraj w sprzedazy a ten juz przeszedl i zdazyl kazda teksture z 5 stron obejrzec gdzie ja grajac 2 godziny na singlu na poziomie soldier nawet do polowy gry nie doszedlem a ten mi tu pieprzy o 5 godzinach singla. Kompetentnych ludzi zatrudniajcie a nie dzieci co ledwo srednie wyksztalcenie maja i swoja przygode z grami zaczynali od xboxa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos tu nie gra. Jedziesz po grze jak po burej su... Podajesz ogrom, OGROM bledow i rzeczy, ktore Ci sie nie podobaja i wystawiasz tej grze 4.5/10?!?! Nosz, fak - cos tu chyba nie gra. Gra, ktora okreslasz per ''dno'' powinna dostac 2-3pkt maks, a nie 4.5, ktora to ocena wskazuje, ze gra jest tylko troche slabsza od przecietniakow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 23:01, dante2685 napisał:

ciach


Serwisy o grach zazwyczaj dostają grę do recenzji wcześniej niż data premiery. Jedynie co ich obliguje to embargo na premierę tych, że materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 23:01, dante2685 napisał:

Ludzie nie czytajcie tego szmelcu ! Gra się typowi nie podoba bo grafiki nie ma ultra
super zajebistej i tyle!


Hmmm ... CDA - 6 / 10
Gry-online - 4,5
coś jednak musi być na rzeczy, nie sama grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 23:01, dante2685 napisał:

ja grajac 2 godziny na singlu na poziomie
soldier nawet do polowy gry nie doszedlem a ten mi tu pieprzy o 5 godzinach singla.

Bo 2 godziny to jeszcze nie połowa z 5, więc wszystko się zgadza. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 11:04, Ziw napisał:

Cała recenzja to ostra jazda po grze, a ocena i tak 4,5, czyli całkiem średnia produkcja.
Powiedzcie mi, jak bardzo spartolona musi być gra, aby wystawić jej 1 albo 2?

Jeśli chodzi o pana SS, to cokolwiek od Blizza :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 23:01, dante2685 napisał:

Ludzie nie czytajcie tego szmelcu !


Sprawdź recenzje w innych źródłach w takim razie, nawet nie przeszło mi przez myśl, żeby tą przeczytać.

Masz tutaj link zbiorczy, możesz już rozpalić pochodnię i rozpocząć krucjatę w innym miejscu ;)

http://www.metacritic.com/game/pc/aliens-colonial-marines/critic-reviews

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 23:01, dante2685 napisał:

Kompetentnych ludzi zatrudniajcie a nie dzieci co ledwo srednie wyksztalcenie maja

Ostrzeżenie. Masz pełne prawo do własnego zdania ale nie masz prawa do obrażania innej osoby za to że wyraża opinię inną od Twojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie jest totalny chłam. Jakby była dopracowana i miała trochę lepszą grafikę to mogłaby być na poziomie 7. Tak naprawdę czwórka jest dla osób, które tego Obcego wręcz ubóstwiają... Ale i oni mogą od gry odejść po prostu zniesmaczeni czy to dziwnostkami fabularnymi (Numenpl jak dobrze pamiętam wrzucał filmik, gdzie jest to wypunktowane) czy po prostu niedoróbkami w samej grze, których jest worek. Dlatego gra jest oceniona na cztery jako - no jakby była w naprawdę tańszej serii to można sobie zagrać jak nie ma w co się zagrać.

Swoją drogą jeżeli chodzi o temat złych produkcji... nigdy nie zapomnę Dragonsharda i tego jak z nim wtopiłem całe 20 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Strasznie krytyczna recenzja, po której spodziewałem się oceny 2 albo 3 na 10. W końcu
> recenzent pisze, że gra jest ZŁA, a wystawia jej ocenę jakby była grą średnią...

A ja miałem wrażenie, że recenzent chyba płakał podczas pisania recenzji, a ta gra zniszczyła mu życie :P Chyba powinien zostać fryzjerem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampanii jeszcze nie skonczylem ale .... MULTIPLAYER JEST MOIM ZDANIEM FAJNY!!! Tzn. marines sa za silni i powini to poprawic... ale samym obcym w 3ciej osobie gra sie bardzo fajnie bo mozna zrobic efektownie hop na sciane hops sciane OOPS!!! (zle sie przykleila postac...achh Ci projektanici poziomiow/animacji)...no wiec hop na sciane hop na druga i JEPS! w ziomka przy asyscie innych....innych bo 1 marine rozwali spokojnie 2 obcych a nie odwrotnie... ale coz O_o .. jestem fanem T_T i gram jakos na razie.

Minusy gry to naprawde miejscami kiespkie tekstury....postacie obcych sa ok ale te DEFERRED LIGHTNING co obiecali jest wadliwe....i jakims demem...POLECAM na steamie zobaczyc galeria zdjec - ludzie takie sytuacje w grze wychwycili ze ubaw po pachy + tekstury na poziomie very low z QUAKE 3...

Ogolnie w filmie obcy nie byli tacy szybcy! Wiec ok ale byli sprytniejsci...w grze oskryptowani do bolu w kampanii...

Dlaczego gearbox tak nas zrobil? (ponoc zdementowany ze zrobii outsorcing gry firmie co robila strzelanke sektor 8, lecz im jedynie pomogli). Spojrzcie na firmy motoryzacyjne.... produkt ma powstac szybko, tanim kosztem i przynosic zyski a dumny Kowaslki swoim ''''Passsatem'''' czy ''''Trumna z czterema kolkami'''' w serwisie zawita bardzo czesto. Ponadto mysli ze jezdzi niemieckim samochodem a tutaj 80% czesci sa z malych firm spoza niemiec. Takie realia i filozofie KORPORACJI MOTORYZACYJNYCH ..JAKIMI NIE SA PRZECIEZ firmy od gier..rzekomo.... ale na temat..ja wierze ze ktos zrobi moze taka gre jak ALIENS INFESTATION na NDSa (platformowka 2D) ale nie z obcymi tylo moze innymi potworkami....niech juz nie mecza gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam te komentarze pod newsami o tej grze "uu must have, uuu pre-order, uuu jaram się, uuu to będzie najlepszy alien ever" i tak dalej i tak dalej..
Pamiętam też fanbojskie reakcje co niektórych jak ludzie pisali, ze gra zapowiada się niezmiernie kiepsko.
Pozostaje dodać - a nie mówiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2013 o 23:04, Piotrek_K napisał:

Cos tu nie gra. Jedziesz po grze jak po burej su... Podajesz ogrom, OGROM bledow i rzeczy,
ktore Ci sie nie podobaja i wystawiasz tej grze 4.5/10?!?! Nosz, fak - cos tu chyba nie
gra. Gra, ktora okreslasz per ''dno'' powinna dostac 2-3pkt maks, a nie 4.5, ktora to
ocena wskazuje, ze gra jest tylko troche slabsza od przecietniakow...

strona nr 6 ci wszystko wyjaśni na niej jest link do recenzji o której Muradin_07 podał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować