Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 17:36, Battlesuit napisał:

> Ribald:) Torbę na mikstury można kupić na dachu Twierdzy Strażnika.

Kupić, to słowo mnie przeraża. Nie lepiej kupić 3-4 mikstury złodziejstwa i wynieść to co potrzebne?
:P

na tym etapie gry ma się już tyle kasy że można cała krainę kupić, więc traci się ochotę na takie zabawy (zwłaszcza że okazji do jego wydania nie ma za dużo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 17:41, sig. napisał:

na tym etapie gry ma się już tyle kasy że można cała krainę kupić, więc traci się ochotę na
takie zabawy (zwłaszcza że okazji do jego wydania nie ma za dużo)


Ale jaka satysfakcja z kradzieży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w podmroku jest do zdobycia to ostrze do miecza wyrownywacz i zabilem tego obserwatora i bylo tam jescze oko tego obserwatora to oko jest do czegos potrzebne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:10, Piciulec napisał:

w podmroku jest do zdobycia to ostrze do miecza wyrownywacz i zabilem tego obserwatora i bylo
tam jescze oko tego obserwatora to oko jest do czegos potrzebne??


Nie pamiętam teraz dokładnie, ale lepiej je zachowaj - moze się przydać. Mało jest w BG rzeczy, które niczemu nie służą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oko jest potrzebne do wykonania questa dla domu Despana w mieście drowów (jest to quest związany z główną fabułą, masz przynieść jeden z 4 przedmiotów: krew ksęcia kuo-toa, oko starszej kuli, krew srebrnego smoka lub krew starszego mózgu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:51, Battlesuit napisał:

Ale jaka satysfakcja z kradzieży :D


Raczej strata mikstur, chyba że ktoś lubi sobie utrudniać życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:41, sig. napisał:

na tym etapie gry ma się już tyle kasy że można cała krainę kupić, więc traci się ochotę na
takie zabawy (zwłaszcza że okazji do jego wydania nie ma za dużo)


Kasy jednak warto nie marnować, żeby w ToB na świecuszka starczyło ;] Szczególnie jeśli człowiek od początku gry jest rozrzutny i po kolei wykupuje zabawki od Deidre na Targu Przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro już o kasie gadamy. to dobrze że autorzy nie uwzględnili jej masy. jak by tak np 100 monet 1 kg ważyło to by było nie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm może to głupie pytanie (nie wiem, nie znam się) ale znacie adres jakiegoś serwera, na którym można pograć w multi? przechodzenie po raz 11 bg2+tob byłoby ciekawsze w takiej wersji, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 21:25, u89 napisał:

hm może to głupie pytanie (nie wiem, nie znam się) ale znacie adres jakiegoś serwera, na którym
można pograć w multi? przechodzenie po raz 11 bg2+tob byłoby ciekawsze w takiej wersji, czyż
nie?

Faktycznie trochę głupie pytanie - bo żeby grać multi BGII, trzeba złożyć sobie paczkę osób do gry i jedna z osób robi tworzy serwer na swoim komputerze. Nie ma czegoś takiego jak "publiczne" serwery - gra nie na tym polega. Więcej informacji w tym temacie http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3095&u=68 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:51, Battlesuit napisał:

Ale jaka satysfakcja z kradzieży :D


A co na to paladyn w drużynie? ;) (o ile takowy jest, choć nie wyobrażam sobie.. bez Karsomira..? o_O).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:43, Arxel napisał:

A co na to paladyn w drużynie? ;) (o ile takowy jest, choć nie wyobrażam sobie.. bez Karsomira..?
o_O).

Staaary... Da się skompletować taki sprzęt, że z Karsomira można sobie wtedy zrobić pogrzebacz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:03, Karharot napisał:

Ribald:) Torbę na mikstury można kupić na dachu Twierdzy Strażnika.


Dzięki! Zwolniłeś mi kupę miejsca w plecaku. W sumie nie pamiętałem, że nie było torby na mikstury w SoA, pojawiły się dopiero w ToB.

A propo torby przechowywania o którą się pytałem... pierwsza (i jedyna w SoA) jest dopiero w czarowięzach :/
Mumin
Jeśli zdobywasz Karsomira w momencie gdy najlepsza twoja broń to jakieś miecze +2, to po prostu rządzisz ^^ Z drugiej strony, jeśli nie masz paladyna to po prostu masz zarobek 1990g (tyle mi zaoferował Ribald... :|) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:25, Astropath napisał:

Jeśli zdobywasz Karsomira w momencie gdy najlepsza twoja broń to jakieś miecze +2, to po prostu
rządzisz ^^ Z drugiej strony, jeśli nie masz paladyna to po prostu masz zarobek 1990g (tyle
mi zaoferował Ribald... :|) :/


Firkraaga można ubić stosunkowo łatwo, nawet słabą drużyną :] Co innego gdy się ma moda Tactics - wtedy trzeba trochę pogłówkować i wtedy to już jest wyzwanie, ale też można. No ale skoro mamy Tactics, to mamy też Kuroisana i jego Sanchuudoku, które razem z Furią Niebios tworzy duet nie do przebicia - Karsomir to przy tym zabawka dla dzieci :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 23:38, Mumin napisał:

...


Na poprzedniej stronie właśnie chwaliłem się (;]) jak to załatwiłem Firkraaga 2-osobową drużyną na ~10lvl (bez pułapek :]). Z tacticsem też kiedyś grałem, ale coś się spaskudziło i gry nie mogłem odpalić :/ Potem już nie chciało mi się kolejny raz z tym męczyć (w sumie najtrudniejsze dla mnie były lochy Irenicusa, potem było już w miarę sensownie). W tej chwili kończę kulę sfer... jak wyjdę, idę po furię a potem do twierdzy strażnika po tamtejszą katanę +3/4 :]
BTW. czy Cromwell łączy przedmioty z ToB (znaczy się, czy robi świecuszka jak Cespenar)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 01:00, Astropath napisał:

BTW. czy Cromwell łączy przedmioty z ToB (znaczy się, czy robi świecuszka jak Cespenar)?


Nie. Trzeba czekać z montowaniem itemów do Tronu Bhaala:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Ust''Natha i tam jest wiez Dierixta czy jak mu tam i chce do tej wiezy wejsc i to mi pisze ze jest jakas zapora i jak chcesz wejsc to musisz ja jakos usunac. Jak to zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Ust''Natha i tam jest wiez Dierixta czy jak mu tam i chce do tej wiezy wejsc i to mi pisze ze jest jakas zapora i jak chcesz wejsc to musisz ja jakos usunac. Jak to zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować