Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Witam witam kto wie gdzie moge sciagnac gre Baldurs Gate 2 i jakie to ma wymagania i najlepiej jak ktos poda linka z kad moge pobrac to najlepiej by ta wersja byla PL bo podobno gra wyrąbana w 4 boki a ja bym pogral :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 18:08, ZóL2 napisał:

Witam witam kto wie gdzie moge sciagnac gre Baldurs Gate 2

Nie możesz ściągnąć - to jest piractwo, a na tym forum jest ono zakazane.
Ale możesz kupić tutaj:
http://www.allegro.pl/item211536983_baldur_s_gate_ii_tron_bhaala.html
albo tutaj
http://www.allegro.pl/item211045476_baldur_s_gate_ii_tron_bhaala_pl_4_cd.html

Dnia 01.07.2007 o 18:08, ZóL2 napisał:

jakie to ma wymagania

Wymagania systemowe : P 233 MHz, 32 MB RAM, Windows 95/98/Me/2000/XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze wymagania nie duze a co do sciagania to taka chwila slabosci bo wlasnie dostalem taka chetke na tą gre ale lookne na alegro akurat mam cos kieszonkowego wiec moze nabęde...
thx za cynk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 17:39, korzenek napisał:

Jestem w Przytułku - poziom 2. Mam zabić wampira Dace''a, ale nigdzie nie mogę znaleźć tego
kołka. Wiecie może gdzie on jest ?


Miał go jeden z koboldów w tej samej lokacji, w korytarzach na północy (tam gdzie są takie jaskinie). Przeszukaj zwłoki, powinien gdzieś tam być (bywa, że trzeba się naszukać) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym coś uściślić, bo wcześniej poddawałem to w wątpliwość.
*Pomimo tego, że mam gildię złodziei, nie miałem problemu z robieniem zadań dla Bodhi. Rozbiłem Złodziei Cienia, ale moja gildia (przejęta po Mae Varze) nadal działa.
*Aerie nie ma obiekcji przeciw współpracy z wampirami.

I zapytanie... jak mogę napocząć mod SoS? Byłem w Targowie i zagadałem z NPC w tawernie, który opowiadał mi o spotkaniu z ludźmi, którzy szukali jakiegoś dziecka Bhaala. Potem włączył się "cinematic" w którym banda złotych "golemów" (?) zabija rangerów w lesie i na tym się skończyło. Wróciłem do Athkatli i ruszyłem do Czarowięzów. Po powrocie będę mógł jeszcze zapoznać się z SoS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wszedłem do czarowięzów Yoshimo mnie zdradził, więc wczytałem save w brynnlaw i wysłałem go do miedzianego diademu. Po wszystkim kiedy wróciłem po Yoshimo to zmarł. Czy można było tego jakoś uniknąć ? Szkoda go było, dobry z niego złodziej i do tego na 21 poziomie ! Kiedy walczyłem z Bodhi została zarażona wampiryzmem, wziołem jej ciało przeczytałem to vampirus omnibus i poszedłem do tego posążka amanatora. Nic się nie stało. Jak mam ją uleczyć ? Chyba mam z tym problem ponieważ nie do końca zrobiłem zadanie z tymi ruinami cienia. Ale nie wiem co tam jeszcze można zrobić, Smoka zabiłem. Aktualnie byłem już w tronie Bhaala, ale jak zobacyłem jak się tam sprawy mają to wróciłem do Cieni Amn. Musze uratować Viconie, i jeśli chodzi o te świecuszka Cespenara to niektóre rzeczy trzeba wziąć z podstawki ? Czy czaszke lisza i ręke Hindo znajde w Troinie Bhaala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Sposób uleczenia Aerie był wiele razy pisany wcześniej. A co do Yoshimo też był pisany wiele razy. Szukanie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 13:39, Battlesuit napisał:


Sposób uleczenia Aerie był wiele razy pisany wcześniej. A co do Yoshimo też był pisany wiele
razy. Szukanie nie boli


Jak wiesz to powiedz, zanim ja zdnajde w tych 289 stonach.... Poza tym ja chce uleczyć Viconie a nie Aerie.

Czy mozna jakoś zdobyć pierścień niewidzialności nie zabijając grupy Drizzta Do''Urdena ? Potrzebny mi do kaptura złodzieja. Apropo to mogli się twórcy bardziej postarać robiąc te naznamienitsze postacie :P Ale tekst Wulfgara "Byłem tam nic ciekawego" był świetny kiedy Bruenor powiedział że wyśle Regisa do Otchłanie jak jeszcze raz powie że jego topór jest rózowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 13:57, Grizzly. napisał:

Jak wiesz to powiedz, zanim ja zdnajde w tych 289 stonach....


Wpisanie ,,Yoshimo" w wyszukiwarce bardzo pomaga. Czasem sie cholerstwo zwiesi, ale jest szansa, że pokaże ci odpowiednie posty:)

Dnia 02.07.2007 o 13:57, Grizzly. napisał:

Poza tym ja chce uleczyć Viconie
a nie Aerie.


A serducho Bodhi włożyłeś razem z ciałem?

Dnia 02.07.2007 o 13:57, Grizzly. napisał:

Czy mozna jakoś zdobyć pierścień niewidzialności nie zabijając grupy Drizzta Do''Urdena ?


Chodzi o ten niebieski pierścień niewidzialności? Przecież tego jest od groma w różnych lokacjach. Np. złodziej w drużynie z gospody na Promenadzie Waukeen go ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 14:30, hito_kun napisał:

A serducho Bodhi włożyłeś razem z ciałem?


Gdzie ja mam je włożyć ? w Amaunatora ? W posąg nie moge. A co tam trzeba jeszcze zrobić w tych riunach cienia bo zabiłem smoka ale zadania nie mam zaliczonego, dziennik nic mi nowego nie mówi.

Dnia 02.07.2007 o 14:30, hito_kun napisał:

Chodzi o ten niebieski pierścień niewidzialności? Przecież tego jest od groma w różnych lokacjach.
Np. złodziej w drużynie z gospody na Promenadzie Waukeen go ma.


Thx, to go poszukam u sprzedawców bo pewnie go dawno temu sprzedałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 14:39, Grizzly. napisał:

Gdzie ja mam je włożyć ? w Amaunatora ? W posąg nie moge. A co tam trzeba jeszcze zrobić w
tych riunach cienia bo zabiłem smoka ale zadania nie mam zaliczonego, dziennik nic mi nowego
nie mówi.


Wykonanie zadań w tamtym miejscu nie ma nic do rzeczy. Ciało masz włożyć nie w posąg tylko (o ile dobrze pamiętam, bo dawno nie grałem z romansem) w ołtarz znajdujący się za tą podłogą z literami, gdzie trzeba przejść po słowie Amaunator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idę drugi raz tą samą postacią ale zgubiłem poprzednim razem to coś dzięki czemu można wejść do twierdzy strażnika i zgubiłem w czarowięzach a tam już nie można wrócić jak wejść do twierdzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 16:21, Garmaż napisał:

idę drugi raz tą samą postacią ale zgubiłem poprzednim razem to coś dzięki czemu można wejść
do twierdzy strażnika i zgubiłem w czarowięzach a tam już nie można wrócić jak wejść do twierdzy?


O ile mi wiadomo nie trzeba niczego... do wejścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę! Co ja takiego zrobiłem?!?
Mam kolejny problem z Baldurm. Gierka walnęła mi już potrójne combo. Najpierw nie dostawałem tyle doświadczenia co trzeba, potem nie mogłem rozmawiać z połową NPC''ów, a teraz z gry znikł mi Edwin.
O ile tamte problemy jakoś rozwiązałem to teraz nie wiem co zrobić. Po prostu po wykonaniu pierwszej misji dla Mae''Vara idę na górę żeby spotkać się z Edwinem a jego NIE MA. NIGDZIE. Ma ktoś jakiś pomysł? Może da się go jakoś "wyczarować" za pomocą konsoli, albo coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:39, Kosmitus napisał:

Kurczę! Co ja takiego zrobiłem?!? (...)


Grasz z jakimiś modami? Przeszedłem grę wiele razy, ale takie cuda nigdy mi się nie zdarzały :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, to najpierw trzeba było coś jeszcze zrobić - to była chyba jakaś misja związana z kupcem w karczmie :) Też raz tak miałem, nawkurzałem się, a okazało się że przeoczyłem jeden szczegół - Edwina tam po prostu nie ma dopóki nie wykona się jakiegoś określonego zadania w grze ;) No i oczywiście jeśli już, powinien być na ostatnim piętrze (nie na tym z drzwiami do treningu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować