Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2007 o 22:53, Hirhor napisał:

Wreszcie CDP wydaje sage BG na DVD i to za 25 zl!! Cieszmy sie i radujmy!!

Może jakieś większe info? Jaki pakiet, kiedy, jakieś dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 23:07, HiroshiTakubo napisał:

> Wreszcie CDP wydaje sage BG na DVD i to za 25 zl!! Cieszmy sie i radujmy!!
Może jakieś większe info? Jaki pakiet, kiedy, jakieś dodatki?


Podobno jutro mają dokładnie ogłosić co i jak. W sumie nie spodziewałbym się wodotrysków. To już chyba będzie czwarte wydanie, więc pewnie niewiele bedzie się różniło od XKN. Dla mnie ważne jest, że w końcu będę miał BG na DVD i nie bedę musiał wachlować cedekami.

Btw. widzieliście po ile ostatnio chodził BG2 z ekstra klasyki na allegro? Gra wydana w cenie 20zł sprzedawała się po około 40zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 23:19, Astropath napisał:

Btw. widzieliście po ile ostatnio chodził BG2 z ekstra klasyki na allegro? Gra wydana w cenie 20zł sprzedawała się po około 40zł.

Ja nawet widziałem jak to leciało za ponad 70zł nowe w folii :D CDP się obudziło dopiero teraz jak już wszyscy to pokupowali ostatki z magazynów, żeby wydać ponownie i wszystkich powkur....zać :P a kupcie jeszcze raz a co :D marketing większą siłą niż kościół i radio i armia o. Rydzyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 23:19, deecom napisał:

> Może jakieś większe info? Jaki pakiet, kiedy, jakieś dodatki?
To nie czeski film ale może teraz się obudziłeś co? :P

http://www.gram.pl/news_9gvhJO4_eXtra_Klasyka_Gold.html

Byłem ostatnio mało na forum i w ogóle rzadko korzystałem z Peceta, mistrzu... :]
Trzeba będzie kupić. Niby BG mam, ale płytka , Tronem jest od kolegi, niby o niej zapomniał :P więc jak sobie przypomni to zostanę bez Trąbala. Poza tym, warto poczuć raz jeszcze zapach "nowego" BG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 23:34, HiroshiTakubo napisał:

(...)Poza tym, warto poczuć raz jeszcze zapach
"nowego" BG.


Bezcenny zapach :) sam pamiętam jaką radością było poczuć zakupionego BG1 a potem drugiego :)Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 23:34, HiroshiTakubo napisał:

Byłem ostatnio mało na forum i w ogóle rzadko korzystałem z Peceta, mistrzu... :]

Twoja strata ;D żartuję ale ten nius pojawił się dziś - ja w sumie też nie przeglądam tego gram.pl codziennie a w szczególności tych wiadomości - jakoś na to wpadłem po prostu - dobra nowina aż się doczekać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 23:40, deecom napisał:

> Byłem ostatnio mało na forum i w ogóle rzadko korzystałem z Peceta, mistrzu... :]
Twoja strata ;D żartuję ale ten nius pojawił się dziś - ja w sumie też nie przeglądam tego
gram.pl codziennie a w szczególności tych wiadomości - jakoś na to wpadłem po prostu - dobra
nowina aż się doczekać nie mogę.

Nom. Nawet nazwałbym to swego rodzaju wielkim powrotem i świętem starych Infinitowych gier RPG. Ciekawe... Nie wiem, czy nie wstrzymać się z kupnem tej edycji Klasyki ''Gold'' z BG i poczekać na ew. Sagę ''Infinity''. To by było cacko...
Oprócz tego chętnie przyjąłbym w swe łapki kolekcję Heroesów [1-4 + dodaty], ale to już spekulacje do innego tematu... Zobaczymy co z tego wszystkiego się wykrystalizuje... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie!
Tyle czekałem, żeby poczuć piękny zapach, i dotknąć kolekcji BG :D Pierwsze miejsce na liście wydatków zajmuje teraz baldur :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 23:46, HiroshiTakubo napisał:

Nie wiem, czy nie wstrzymać się z kupnem tej edycji Klasyki ''Gold'' z BG i
poczekać na ew. Sagę ''Infinity''. To by było cacko...


Na twoim miejscu bym się nie wstrzymywał, bo "Saga Infinity" to jedynie plotka puszczona na forum przez marzycieli. Skoro CDP wydaje teraz BG i ID za 25zł każda, to raczej mało prawdopodobne żeby w ciągu najbliższego roku, czy nawet dwóch wydało to w jednym pakiecie + torment. Tym bardziej, że z tego co wiem w pudełku mają być też porządne instrukcje i poradniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 11:24, Astropath napisał:

Na twoim miejscu bym się nie wstrzymywał, bo "Saga Infinity" to jedynie plotka puszczona na
forum przez marzycieli. Skoro CDP wydaje teraz BG i ID za 25zł każda, to raczej mało prawdopodobne
żeby w ciągu najbliższego roku, czy nawet dwóch wydało to w jednym pakiecie + torment.

Rzeczywiście to nierealne. Zresztą, akurat na Tormencie najmniej mi by zależało z całej serii ''I Engine'', mam go od jakiegoś czasu, a płytki są w dobrym stanie, poza tym oprócz fabuły bardzo mnie nie powalił. Zagrać było warto i pewnie wrócę jeszcze do tego świata, ale na razie ochoty brak. Nie to co BG. Płytka w stanie średnim, a niektóre w kiepskim i te dodatki... nie ukrywam, że to drugi i chyba ostatni powód zakupu tej boskiej sagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tylko wyjątkowe, legendarne tytuły". :) Fajnie to brzmi, no ale ciężko się z tym nie zgodzić, a i pozycja obowiązkowa dla każdego szanującego się gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 16:00, Arxel napisał:

"Tylko wyjątkowe, legendarne tytuły". :) Fajnie to brzmi, no ale ciężko się z tym nie
zgodzić, a i pozycja obowiązkowa dla każdego szanującego się gracza.


Jak będzie Chaos Gate i Shadow of the Hornet rat to będzie cud, miód i poezja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 17:27, Battlesuit napisał:

> "Tylko wyjątkowe, legendarne tytuły". :) Fajnie to brzmi, no ale ciężko się z tym
nie
> zgodzić, a i pozycja obowiązkowa dla każdego szanującego się gracza.

Jak będzie Chaos Gate i Shadow of the Hornet rat to będzie cud, miód i poezja :D


W sumie musze przyznać, że saga Warhammer/WH40k (Shadow of the Horned Rat, Final Liberation, Chaos Gate, Rites of War) byłaby niezła.

Wracając do BG... ciekawi mnie jedno. Piszą o dodatkach na płycie... te dodatki to "Dodatki z edycji kolekcjonerskiej", czy może mody TDD, SOS, BGT itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2007 o 01:49, Astropath napisał:

Wracając do BG... ciekawi mnie jedno. Piszą o dodatkach na płycie... te dodatki to "Dodatki
z edycji kolekcjonerskiej", czy może mody TDD, SOS, BGT itp?


Mi się wydaje, że to takie rzeczy jak muzyka z gry, może portrety i grafiki. A może nawet mody które zrobili gracze, a które spodobały się CDP. Aha, i na pewno będą dodatkowi sprzedawcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli i tak wszystko co można ściągnąć z netu (mody) i odblokować kodem (sprzedawcy z EK). Raczej żadnych hiperniespodzianek nie będzie.Chociaż muszę przyznać, że możliwość posiadania wszystkiego na 1 płytce DVD kusi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnych rewelacji, o których nikt nie słyszał raczej się nie spodziewajcie. Bedzie raptem kilka modów, może ost, może mini plakat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować