Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2007 o 15:12, hans olo napisał:

tylko TUTU i BGT, ale na dzień dzisiejszy TUTU to przeżytek.


W sumie spojrzałem sobie do dodatków i faktycznie takowe posiadam. Szkoda, że ich "instalacja" nie mogłaby przebiegać łatwiej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 15:29, MateoKiszlo napisał:

> tylko TUTU i BGT, ale na dzień dzisiejszy TUTU to przeżytek.

W sumie spojrzałem sobie do dodatków i faktycznie takowe posiadam. Szkoda, że ich "instalacja"
nie mogłaby przebiegać łatwiej ;]

W najnowszych wersjach i tak jest to pikuś
kiedyś instalatory miały dużo poważniejsze wady. Ścieżkę dostępu trzebabylo podać nie w linii komend lecz edytując odpowiedni plik, a katalogi nie mogły mieć spacji w nazwie :). Dzisiaj to jest piece of cake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W suldanessellar w pałacu powino się dać zerwać orzechy (czy inny kasztany) potrzebne na poziomie z pasorzytami na drzewie życia. Niestety z niewiadomej przyczyny nie mogę ich zerwać. Czy da się to jakoś obejść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z lokacją Wzgórz Wichrowych Włóczni. Mianowicie, kiedy próbuję wejść do podziemi Firkaaga za drugim razem(wykonując ostatnie zadanie dla Zakonu) nie ma nigdzie ikonki z drzwiami. Wejść do podziemi udaje mi się tylko za pierwszym razem, kiedy odkrywam mapę. czy jest jakiś sposób na naprawienie tego błędu? Proszę o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 10:22, TetraGramaton napisał:

Proszę o napisanie statystyk do możliwości dwuklasowania Z/W albo W/Z aby był dostępny przycisk
DWUKLASOWIEC.


wszystko = minimalnie 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 10:22, TetraGramaton napisał:

Proszę o napisanie statystyk do możliwości dwuklasowania Z/W albo W/Z aby był dostępny przycisk
DWUKLASOWIEC.

Przede wszystkim to musi być człowiek
A statystyki:
Z/W - 15 ZRC, 17 SIŁ
W/Z - 15 SIŁ, 17 ZRC
Musisz mieć co najmniej 15 dla statystyki głównej starej klasy i 17 dla nowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 12:35, Z2000Z napisał:

po instalacji tutu nie mam aktualizowanego dziennika w bg1, coś wam wiadomo na ten temat? korzystam
z instalatorów z pakietu bg saga.


A sprawdzałeś wszystkie sekcje dziennika? Dziennik w bg różni się znacznie od tego z dwójki, nie ma podziału na zadania otrzymane i wykonane, jest tylko jedna sekcja. I zdaje się że powinno się to aktualizować właśnie w sekcji "dziennik" czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 16:20, Arxel napisał:

> po instalacji tutu nie mam aktualizowanego dziennika w bg1, coś wam wiadomo na ten temat?
korzystam
> z instalatorów z pakietu bg saga.

A sprawdzałeś wszystkie sekcje dziennika? Dziennik w bg różni się znacznie od tego z dwójki,
nie ma podziału na zadania otrzymane i wykonane, jest tylko jedna sekcja. I zdaje się że powinno
się to aktualizować właśnie w sekcji "dziennik" czy jakoś tak.


dzieki za odp, sprawdzałem wszystko, przed instalacją tutu dziennik działa ok, po instalacji już nie. po deinstalacji też jest to samo, nie tylko w bg1 ale i w bg2.
ktos z was używał polskiej wersji tutu? macie może sprawdzoną instalację? jeśli tak to dajcie linka, ściągnę tą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 12:30, Z2000Z napisał:

dzieki za odp, sprawdzałem wszystko, przed instalacją tutu dziennik działa ok, po instalacji
już nie. po deinstalacji też jest to samo, nie tylko w bg1 ale i w bg2.
ktos z was używał polskiej wersji tutu? macie może sprawdzoną instalację? jeśli tak to dajcie
linka, ściągnę tą wersję.


lepiej sciagnij baldurs gate trilogy... jest duzo lepszy... poszperaj w google albo na wiezy ramazitha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Może mi pomożecie;)
Otóż od pewnego momentu ( coś od Wichrowych Wzgórz ) gra mi zaczęła strasznie ciąć. Obojętnie w jakim obszarze bym odtąd nie był. Normalnie grać się nie da.
Gram razem z BGT ( więc BG1 skończyłem bez problemu ). Wcześniej wszystko było ok. Jak wgrywam starsze save''y to wszystko działa ( ale trochę daleko je mam ). Jakieś pomysły?
( Windows Xp, GF6600 gt, Athlon 2500+ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O.O Edwina mi się nie wiedzieć kiedy transformowała z powrotem w faceta O.O
Dam sobie rękę uciąć, że ten Czerwony Mag na D rozmawiał z nami tylko raz, gdy namawiał mnie do wydania upierdliwego maga. Miał przyjść ponownie i jakoś nie przyszedł [wprawdzie ostatnio grywam po nocach, ale przez sen jeszcze nie gram]. A tymczasem Edwin znów ma brodę!

Nie mam pojęcia, co mogło się stać :/
Zdarzyło się Wam kiedyś coś takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz BGT instalowałeś jeszcze jakieś inne mody? Jeśli tak to czy zbiffowałeś pliki znajdujące się w "overide"?
Podobno znacząco poprawia płynność działania gry, ale wiąże się to z niemożnością ewentualnego odinstalowania modów (chyba, że wcześniej zrobisz kopię odpowiednich plików).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wczoraj zbiffowałem ( nie wiedziałem wcześniej nawet, że takie "coś" jest ). Ale wgrywając save''a i tak dalej mi tnie. Dobra, będę grał od wcześniejszego save''a i zobaczę jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować