Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2007 o 22:58, arekskate napisał:

A ja mam problem! Spotkałem na zachód od Beregostu jakże sympatycznego kurczaczka Melicampa
^^. Mówi mi on, żebym go do jego magicznej wieży doniósł (hop do plecaka wskoczył), gdzie go
jego uczeń odczaruje. Pytanie jedno: gdzie jest ta wieża?! Podobno na zachód od Beregostu ...
przeszukałem cały zachód włączając tereny wokół latarni morskiej i nie znalazłem. Pomocy! Nie
wiem, ile jeszcze Khalid będzie musiał nosić kurczaka w plecaku! :P

Lokacja nazywa się bodajże Wysoki Żywopłot i jest na zachód od Beregostu - na środku lokacji jest jakaś "wieża".
Natomiast lokacja jest na wschód od Latarni morskiej...

A na przyszłość, to pytanie pasowało do tematu
Baldur''s Gate
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=188#u_2150

A tutaj masz
instrukcje korzystania z wyszukiwarki forum
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 23:01, balduran2 napisał:

> A ja mam problem! Spotkałem na zachód od Beregostu jakże sympatycznego kurczaczka Melicampa

> ^^. Mówi mi on, żebym go do jego magicznej wieży doniósł (hop do plecaka wskoczył), gdzie
go
> jego uczeń odczaruje. Pytanie jedno: gdzie jest ta wieża?! Podobno na zachód od Beregostu
...
> przeszukałem cały zachód włączając tereny wokół latarni morskiej i nie znalazłem. Pomocy!
Nie
> wiem, ile jeszcze Khalid będzie musiał nosić kurczaka w plecaku! :P
Lokacja nazywa się bodajże Wysoki Żywopłot i jest na zachód od Beregostu - na środku
lokacji jest jakaś "wieża".
Natomiast lokacja jest na wschód od Latarni morskiej...

A na przyszłość, to pytanie pasowało do tematu
Baldur''s Gate
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=188#u_2150

A tutaj masz
instrukcje korzystania z wyszukiwarki forum
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&pid=27



Przepraszam najmocniej! Mam kilka przypiętych tematów o Baldurze i nie kliknąłem w ten co trzeba :P A i dzięki za informacje, będę szukał dalej tej wieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 18:48, lawenda napisał:

Jeśli zainstalowałem BG1 i BG2 z sagi, to czy instalują się od razu dodatki????

Jeśli chodzi o Tron Bhaala i Opowieści z Wybrzeża Mieczy to sie instalują razem z grą a jeśli o mody to sam musisz je instalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 18:51, wdowiakm napisał:

> Jeśli zainstalowałem BG1 i BG2 z sagi, to czy instalują się od razu dodatki????
>
Jeśli chodzi o Tron Bhaala i Opowieści z Wybrzeża Mieczy to sie instalują razem z grą a jeśli
o mody to sam musisz je instalować.


Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok powróciłem do BG2. Pytanko co i jak zainstalowac. Mam bg2 pełna instalacje i teraz. Chce zainstalowac TActicsa , TDD , CHloe , Solaufiena , Valen , Gorena , Items Upgrade i ToB. W jakiej kolejnosci je zainstalowac by niczego nie zepsuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 19:47, Solstheim napisał:

Ok powróciłem do BG2. Pytanko co i jak zainstalowac. Mam bg2 pełna instalacje i teraz. Chce
zainstalowac TActicsa , TDD , CHloe , Solaufiena , Valen , Gorena , Items Upgrade i ToB. W
jakiej kolejnosci je zainstalowac by niczego nie zepsuc


tob
tdd
tactics
item upgrade
chloe
sol
valen
goren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zmienic imie postaci larsha w modzie..przereinstalowalem gre i jej imie zmienilo sie na jakis losowy tekst z gry i jest bardzo dlugi :/ prubowalem wShadowKeeper zmienic ale niema na liscie jej imieniai niewiem jak je tam dodac..przezto niemoge grac a jestem w podmroku juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 21:48, Noirr napisał:

> Ok powróciłem do BG2. Pytanko co i jak zainstalowac. Mam bg2 pełna instalacje i teraz.
Chce
> zainstalowac TActicsa , TDD , CHloe , Solaufiena , Valen , Gorena , Items Upgrade i ToB.
W
> jakiej kolejnosci je zainstalowac by niczego nie zepsuc

tob
tdd
tactics
item upgrade
chloe
sol
valen
goren


Solstheim, polecam lekturę BG Trillogy Mega instalation autorstwa K4thos''a:

http://hrothgar.webd.pl/tawerna/topics16/69.htm

Po za tym, niektóre mody, takie jak Solaufein, Valen, Chloe, Tactics, ToB są w pełni ze sobą kompatybilne, także większego problemu nie powinno być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na podłodze komnat przylegających do do tej komnaty w której jest machina Luma Szalonego znajdują się symbole w kolorach odpowiadających właściwej kombinacji zapalania zniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 13:04, Karharot napisał:

Na podłodze komnat przylegających do do tej komnaty w której jest machina Luma Szalonego znajdują
się symbole w kolorach odpowiadających właściwej kombinacji zapalania zniczy.

dzieki i pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich....
ostatnio kupiłem oryginalną grę "Saga Baldur''s Gate", otóż, mój problem polega na tym iż jak wrzucam dvd z grą do czytnika, ładuję się tapeta startowa z "zainstaluj Bg i BG2". Otóż i tu pojawia się problem, jak naciskam "zainstaluj" albo bg albo bg2 płyta mi czyta "pokazuję się lampeczka na czytniku" ale nic pozatym.... Nie wiecie może co jest nie tak? Bardzo bym prosił o pomoc. Z góry dzieki wielkie za odpowiedź.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz drugi napęd, to sprawdź, czy z nim występuje ten sam problem. Ewentualnie zobacz na jakimś innym komputerze. Jeżeli płyta będzie sprawiała zawsze ten sam problem, to skontaktuj się z pomocą techniczną CDP. Możliwe, że płyta jest uszkodzona. A pozostałe elementy (dodatki, poradniki itp.) działają normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dadatki działają, tylko przy instalacji płyta się zwiesza, a jak anuluję to pakazują mi się błędy, może chodzi o to że drugi napęd odpiąć na czas instalacji, czasami to pomagało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, próbuj wszystkiego. Jeśli będziesz już na 100% pewny, że to nie wina sprzętu, poproś o pomoc dział techniczny. Powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli napęd masz sprawny, to raczej wina płyty (zdarza się rzadko wadliwe płyty, nawet pomimo braku rys). W tym wypadku jak najbardziej powinieneś zareklamować produkt w pomocy technicznej CDP (tyle, że niestety musisz grę wysłać na własny koszt, bez zwrotu), ale pierwsze co zrób to spróbuj ręcznie kopiować pojedyńcze pliki z płyty - najlepiej korzystając z różnych napędów. Ja miałem podobny problem z wadliwą płytą z IWD, udało mi się część plików skopiować na jednym napędzie, potem pozostałe na drugim (żaden z napędów nie potrafił przeczytać całej płyty) i nagrać w ten sposób kopię zapasową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować