Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2005 o 18:35, Albatross napisał:

Podobno prace nad tłumaczeniem zblizają się ku końcowi.


Ta, ku końcowi to one już miały być rok temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 15:39, shinian napisał:

> hmmm... pierwszy raz gralem Paladynem lowca nieumarlych, nastepne 9 razy czarownikiem xD mam sentyment do tej postaci
:P
>
> i
> po co wam takie statsy? :/ tylko przyjemnosc grania sie traci jak sie chodzi takim czyms... jesli
chodzi o zlodzieji: Yoshimo
> wymiata ;] na ok 35 lvlu robi rzeczy nieprawdopodobne :P ale, moj czarownik jeszcze lepsze
:P

zaraz jak można było nabić 35 lvl Yoshimo skoro on dosyć szybko zdradzał postać gracza?



sa sposoby na ominiecie zdrady...

tlumaczenie nie jest takim duzym problemem, problemem sa te cholerne bugi ;/ gdyby autorzy moda troche bardziej sie postarali, to TDD dawno juz by byl w jezyku polskim... ale sa tez inne, fajne mody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 10:47, failsafe napisał:

mam pytanie. Powiedzcie mi proszę gdzie się da w Promenadzie Waukeen sprzedawać skradzione przedmioty >... Wiem że to nieładnie, ale... ;-)


Z tego co pamiętam to nie ma pasera na Promenadzie.
Na pewno jeden znajduje się w dzielnicy gdzie jest Miedziany Diadem ale tylko w nocy. Paser znajduje się po prawej stronie planszy przed domem Jana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 10:47, failsafe napisał:

hejka!

mam pytanie. Powiedzcie mi proszę gdzie się da w Promenadzie Waukeen sprzedawać skradzione przedmioty... Wiem że
to nieładnie, ale... ;-)

Choćby na Targu Przygód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 10:47, failsafe napisał:

gdzie się da w Promenadzie Waukeen sprzedawać skradzione przedmioty...

W nocy na promenadzie pojawia się pewien paser (chyba niziołek). Nie pamiętam, w którym dokładnie miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 10:49, Rzezim napisał:

> mam pytanie. Powiedzcie mi proszę gdzie się da w Promenadzie Waukeen sprzedawać skradzione przedmioty >... Wiem
że to nieładnie, ale... ;-)

Z tego co pamiętam to nie ma pasera na Promenadzie.
Na pewno jeden znajduje się w dzielnicy
gdzie jest Miedziany Diadem ale tylko w nocy. Paser znajduje się po prawej stronie planszy przed domem Jana.


dzięki, tam też poszukam. Nie przyszło mi na myśl aby szukać w nocy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swoja droga jak juz mowimy o paserach: idziesz do ktorego (ja zawsze chodze do takiego w dzielnicy mostow kolo pieciu dzbanow), dajesz swojemu zalodziejowi tyle mikstur zlodziejskiego mistrzostwa zeby kradziez kieszonkowa mial na poziomie ok 150 (nie wiecej niz 180), nastepnie sprzedajesz swoje najcenneijsze itemy, kradniesz je, sprzedajesz, kradniesz, sprzedajesz, i tak mozna bez konca przy okazji zarabiajac kuuuuupe kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 21:27, Piger napisał:

swoja droga jak juz mowimy o paserach: idziesz do ktorego (ja zawsze chodze do takiego w dzielnicy mostow kolo pieciu dzbanow),
dajesz swojemu zalodziejowi tyle mikstur zlodziejskiego mistrzostwa zeby kradziez kieszonkowa mial na poziomie ok 150 (nie
wiecej niz 180), nastepnie sprzedajesz swoje najcenneijsze itemy, kradniesz je, sprzedajesz, kradniesz, sprzedajesz, i tak
mozna bez konca przy okazji zarabiajac kuuuuupe kasy :P


no właśnie tak kombinowałem, ale jak kradłem coś paserowi i mu to chciałem wcisnąć to nie chciał skubaniec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wielbiciele Baldurowej Sagi. Mam problem z romansem z Jaheirą. Przez całe Cienie Amn toczył się on normalnie, ostatnie dialogi w Sandusselar były w poprawnej kolejności (tzn. Jaheira mówiła ostatnia). Mój paladyn z ekipą "nakładł" Irenicusowi w piekle, przeniosło mnie do "Tronu Bhala" i ...Jaheira się do mnie nie odzywa, natomiast Aerie mówi kwestie jakby mój paladyn z nią właśnie romansował. Jak to zmienić, chcę by romans z Jaheirą był kontynuwany. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 09:32, Tass napisał:

Mam takie pytanie:
Czy edycja z Nowej ExtraKlasyki zawiera dodatkową płytkę (tam gdzie są dodatkowe przedmioty na Promenadzie
m.in. szata Vekny)?


nie ale mozna znalesc w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2005 o 09:54, Piger napisał:


nie ale mozna znalesc w necie


A mogę prosić o jakieś bliższe dane :) Nie wiem nawet jak to nazwać . Na oficjalnej stronie CDP dotyczącej BG nie ma chyba tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2005 o 12:11, Tass napisał:

A mogę prosić o jakieś bliższe dane :) Nie wiem nawet jak to nazwać .
Na oficjalnej stronie CDP dotyczącej BG nie ma chyba tego :(


Szukaj na stronie "Gospoda Mroku". Jest tam w dziale Download: Dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 09:32, Tass napisał:

Mam takie pytanie:
Czy edycja z Nowej ExtraKlasyki zawiera dodatkową płytkę (tam gdzie są dodatkowe przedmioty na Promenadzie
m.in. szata Vekny)?

mam BG2 ekstra klasyke, i moge kupic na targu przygod szate vekny (o ile chodzi o taka co to skraca cas rzucania czarow). mam nadzieje, ze to ci pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 14:11, Miki Łoś napisał:

A jak by poszedł BG II Na 1,6 Ghz i Nvida 4 440 MX??


Wymagania BG2:
Pentium II 233 MHz
32 MB RAM
Karta graficzna 4 MB

tak więc problemów nie powinno być żadnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować