Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2006 o 00:17, Tanaathos napisał:

Mam pytanie, gdzie jest mag który ma klucz do więzienia córki gościa z wichrowych włóczni?
Jestem w twierdy firkragga i się męcze


Schodzisz na dół do samego Firkraaga i tam będzie ten mag. Mag teleportuje się do sali, gdzie jest uwięziona córka Garrena Wichrowej Włóczni i tam go zabijesz.
Chyba tak to było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 00:17, Tanaathos napisał:

Mam pytanie, gdzie jest mag który ma klucz do więzienia córki gościa z wichrowych włóczni?
Jestem w twierdy firkragga i się męcze


Mag jest tuż przed wejściem do lokacji, w której znajduje się Firkraag, czyli w pobliżu więzienia, gdzie jest przetrzymywana córka. Pojawia się jednak dopiero po rozmowie z Firkaagiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w wersji obecnie sprzedawanej jest ten bonus w postaci sprzedawcy, który ma bronie z gry Torment i Icewind Dale ? (był taki bonus w edycji premierowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 01:37, tolman19 napisał:

Czy w wersji obecnie sprzedawanej jest ten bonus w postaci sprzedawcy, który ma bronie z gry
Torment i Icewind Dale ? (był taki bonus w edycji premierowej)


Tak. W wersji z NXK jest on instalowany automatycznie razem z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 16:18, Budo napisał:


> Aha, jeszcze mi sie cos przypomnialo. Gram w ToB i moj glowny bohater (Bard) ma tylko
-3 Kp.
> jakies porady, zbroje?

Przede wszystkim zręczność na maxa i jakaś solidna zbroja, np elfickie kolczugi nie hamują
czarów, a dają niezła kp, to samo z Zbroja Pieśniarza Klingi. A co to ToB jak grałem w soa,
to miałem, bo instalowałem razem, mam wersję z NXK. Poza tym jak grasz jedna bronią, to możesz
dostac bonusik do kp, ale nie wiem czy Twój bard może sie specjalizować w stylach, chyba tylko
fechmistrz może.


Blazen tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 06:32, Harmegidon napisał:

Czy to się tak nagle stało??


Juz od jakiegos czasu to mam, tylko zawsze to olewalem i po prostu odinstalowywalem gre. Nie trzeba wylaczac calej gry, wystarczy, ze wejde w ekwipunek, a potem znowu do ekrany gry i mam spokoj na jakies 5 sekund =// Potem znowu sie wali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem rady Budo i zacząłem grę zawadiaką, jako że nie chciałem przyłaczac do dużyny żadnego NPC z lochów Irka, to postanowiołem przejśc je samotnie. Wiem dla was weteranów to żaden wyczyn ale ja się niżle namęczyłem. Po lochach udałem się do namiotu cyrkowego by przyłączyc Aerie. Jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się, że ma ona 1200000 EXP podczas gdy moja własna postac marne 400000. W Miedzianym diademie dołączyłem Korgana a on z kolei miał 800000 EXP słyszałem że ilośc doświadczenia u przyłaczalnych postaci jest mniej więcej równa ilosci EXPa głównej postaci, więc w takim razie skąd takie różnice w ilości doswiadczenia? Moja postac to teraz taki cieniasek przy Korganie i Aerie. Mam pytanie czy to jest jakiś błąd gry? I czy reszta NPC będzie miała podobny poziom doświadczenia co wyżej wymienieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie :
Jestem nowym graczem w Baldura.
Czy to prawda, że w drugiej cześci można do drużyny przyłaczyć Saveroka i jesli tak to gdzie :D
Dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 13:39, Bajuj napisał:

Ja mam pytanie :
Jestem nowym graczem w Baldura.
Czy to prawda, że w drugiej cześci można do drużyny przyłaczyć Saveroka i jesli tak to gdzie
:D
Dzieki za odp

Można na początku Tronu Bhaala, więcej nie powiem bo popsuję ci zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 13:39, Bajuj napisał:

Czy to prawda, że w drugiej cześci można do drużyny przyłaczyć Saveroka i jesli tak to gdzie

Ech miałem nadzieje że nikt nie zada tego pytania bo to niespodzianke psuje :-P Owszem można go przyłączyć, zaraz na samym początku Tronu Baala gdy zostajesz przeniesiony do swojej sfery kieszonkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja ponawiam pytanie sprzed parunastu stron...

mozna gdzies kupić cały komplet BG1 i BG2 z dodatkami razem? najlepiej na DVD :>

czy to była tylko edycja limitowana :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 13:37, boogie85 napisał:

Posłuchałem rady Budo i zacząłem grę zawadiaką, jako że nie chciałem przyłaczac do dużyny żadnego
NPC z lochów Irka, to postanowiołem przejśc je samotnie. Wiem dla was weteranów to żaden wyczyn
ale ja się niżle namęczyłem.

Postanawiam też tak spróbować ale mnichem, radzicie mi iść samemu czy wziąść na pomoc Jaheire?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha. Twierdza strażnika skończona! =] było ciężko, szczególnie na trzech ostatnich walkach... ale w koncu sie udało. =]

Teraz jestem tak przypakowany że moge bez najmniejszych obaw ruszac na Brynlaw, a pozniej do Podmroku. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 14:34, Tanaathos napisał:

Może być mnich z charyzmą 6 a siłą kondychą zręcznością mądrością na 18 i inteligencja 10?


z tak nizka inteligencja i charyma mozes miec problemy w dialogach, chociac gdzies na poczatku gry znajduje sie pierscien ktory zwieksza charyzme do 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 14:16, Tanaathos napisał:

Postanawiam też tak spróbować ale mnichem, radzicie mi iść samemu czy wziąść na pomoc Jaheire?

Mnich to potężna postac ale chyba każdą postacia solo jest na początku ciezko i trzeba kombinowac. Mimo wszystko powineneś sobie poradzic bez wiekszych problemów, w lochach można znależc dużo miksturek leczenia :). Zawadiaka tez robi sie potęzny dopiero na wyższych poziomach. Ja osobiście po lochach zacząłem kompletowac drużynę i mój łotrzyk nawet na bodajże 14 poziomie nadal bardziej przyglada się walce niż w niej uczestniczy (ma za wysokie trako i rzadko trafia we wroga). Mnichem nigdy nie grałem, bo postac wydaje mi sie nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować