Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2006 o 19:22, balduran2 napisał:

Elifickich adamentowych które są w podmroku, a jak się wyjdzie na światło to zamieniają się
w pył(ale są na to sposoby).


Jest jeszcze Elficka Kolczuga w Suldanesselarze i Elfia Kolczuga Aslyerferund, którą można znaleźć przy pokonanym smoku w Suldanesselarze. W obu z nich dwuklasowi i wieloklasowi magowie oraz bardowie, mogą rzucać czary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dzisiaj przy awansie Aerie na wyższy poziom mogłem wybrać dla niej umiejętność <do wyboru były m.in. przyzwanie Devy lub żywiołaków>, wybrałem dla niej chyba implozję. Ale nie mogę jej używać, znaczy sie gwaizdka umiejetnosci specjalnych jest "blada" i nie moge kliknąć. Probowałem sciagnać tarczę i hełm, ale to nic nie daje...

Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 20:51, Ian Ard napisał:

Co zrobić?


To, co wybrałeś, pojawi się w liście dostępnych czarów maga/kapłana na ostatnim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 20:51, Ian Ard napisał:

Mam pytanie. Dzisiaj przy awansie Aerie na wyższy poziom mogłem wybrać dla niej umiejętność
<do wyboru były m.in. przyzwanie Devy lub żywiołaków>, wybrałem dla niej chyba implozję.
Ale nie mogę jej używać, znaczy sie gwaizdka umiejetnosci specjalnych jest "blada" i nie moge
kliknąć. Probowałem sciagnać tarczę i hełm, ale to nic nie daje...

Co zrobić?

Cechy wybierane przez magów i kapłanów są dodawane dla nich jako czary odpowiednio 9 i 7 poziomu. Są traktowane jak normalne czary ostatniego poziomu. Przejrzyj księge czarów i zwój kapłański :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 20:53, Adham napisał:

> Co zrobić?

To, co wybrałeś, pojawi się w liście dostępnych czarów maga/kapłana na ostatnim poziomie.


Dzieki. Dlatego sie zmartwiłem, bo przy awansie Keldorna, wybrałem dla niego umiejętność i ona była w umiejetnosciach specjalnych, ale skoro jest git, to dobrze.

Dzieki. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 01:09, Icestalker napisał:

Tak, w pewnym miejscu (nie pamietam gdzie) stoi ze teraz jesli masz Tron Bhaala, to zli kaplani
moga zamienic sie w paladynow, ale nie pisze jak i dlaczego. Ktos podal juz podobnego screena
w Childen Of Bhaal.

Ale umiejętności ani charakter ani klasa się nie zmieniły, coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 23:03, walgierz napisał:

Niech mnie ręka boska broni od przemieniania Viki w jakiegoś zapyziałego paladyna...
Toż to profanacja :[

Przecież nikt Ci nie każe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 23:03, walgierz napisał:

Niech mnie ręka boska broni od przemieniania Viki w jakiegoś zapyziałego paladyna...
Toż to profanacja :[


To nie gadaj ze mna, tylko z Helmem i Shaar, ja sie do spraw "boskich" za bardzo nie mieszam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2006 o 19:50, Sarafan_Knight napisał:


Jest jeszcze Elficka Kolczuga w Suldanesselarze i Elfia Kolczuga Aslyerferund, którą można
znaleźć przy pokonanym smoku w Suldanesselarze. W obu z nich dwuklasowi i wieloklasowi magowie
oraz bardowie, mogą rzucać czary.


Plus jedna w Targowie (Lord ktorejs z rodzin, mezczyzna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 01:42, Icestalker napisał:


>
> Jest jeszcze Elficka Kolczuga w Suldanesselarze i Elfia Kolczuga Aslyerferund, którą można

> znaleźć przy pokonanym smoku w Suldanesselarze. W obu z nich dwuklasowi i wieloklasowi
magowie
> oraz bardowie, mogą rzucać czary.

Plus jedna w Targowie (Lord ktorejs z rodzin, mezczyzna).

równie dobrze kazdego napotkanego elfa od podmroku do konca wszystkich rozdailow jak zaj**** to tez mozesz miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 19:55, Budo napisał:


No i Kolczuga Pieśniarza Klingi jeszcze- w Więzieniu Sfer.

Gdzie jest ta zbroja?? nie znalazłem jej, chodzi o więzienie sfer Heardalisa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 14:24, Tanaathos napisał:

> > > No i Kolczuga Pieśniarza Klingi jeszcze- w Więzieniu Sfer.
Gdzie jest ta zbroja?? nie znalazłem jej, chodzi o więzienie sfer Heardalisa??


Dokładnie- po uwolnieniu Haerdalisa z niewoli u Mekratha idziesz do szefowej trupy aktorów i dostajesz questa- na początku jeeden z łowców ma na sobie tą zbroję- kolczuga +3 warta uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 14:30, Budo napisał:

Dokładnie- po uwolnieniu Haerdalisa z niewoli u Mekratha idziesz do szefowej trupy aktorów
i dostajesz questa- na początku jeeden z łowców ma na sobie tą zbroję- kolczuga +3 warta uwagi
:)

A nie przypakiem zbroja dla barda?? tylko taką tam znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 23:30, Mumin napisał:

> Niech mnie ręka boska broni od przemieniania Viki w jakiegoś zapyziałego paladyna...
> Toż to profanacja :[
Przecież nikt Ci nie każe ;-)


Ale jak to się dzieje że może się zmienić?W którym momencie gry?Trzeba coś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 14:57, balduran2 napisał:

> > Niech mnie ręka boska broni od przemieniania Viki w jakiegoś zapyziałego paladyna...

> > Toż to profanacja :[
> Przecież nikt Ci nie każe ;-)

Ale jak to się dzieje że może się zmienić?W którym momencie gry?Trzeba coś zrobić?

w moim przypadku odpędzałem nieumarłych no i została paladynem(tak tylko pisało nic się nie zmieniło) w drugim tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować