Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2006 o 15:12, Tanaathos napisał:

> > > Niech mnie ręka boska broni od przemieniania Viki w jakiegoś zapyziałego paladyna...

>
> > > Toż to profanacja :[
> > Przecież nikt Ci nie każe ;-)
>
> Ale jak to się dzieje że może się zmienić?W którym momencie gry?Trzeba coś zrobić?
>
w moim przypadku odpędzałem nieumarłych no i została paladynem(tak tylko pisało nic się nie
zmieniło) w drugim tak samo


Po,prostu?Odpędziłeś niumrałych i zmieniło się?W karcie postaci też?A chrakter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 15:22, balduran2 napisał:

Po,prostu?Odpędziłeś niumrałych i zmieniło się?W karcie postaci też?A chrakter?

no raczej tak ale właśnie żadne cechy mi się nie zmieniły ani charakter (neutralny zły nie??) ani klasa nie wiem może to było niepełne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 15:27, Tanaathos napisał:

no raczej tak ale właśnie żadne cechy mi się nie zmieniły ani charakter (neutralny zły nie??)
ani klasa nie wiem może to było niepełne


Jeżeli by się zamieniła naprawdę w paladyna, to zmieniłby się też charakter oraz oczywiście klasa. Przynajmniej mi się tak wydaje, bo z czymś takim jeszcze się nie spotkałem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 15:31, angelo2295 napisał:

gdzie stoi ten maher w promenadzie ktory ulepsza rog valhali?


Na południowy zachód od Targu przygody jest taki drewniany podest. Maheer stoi w jego wschodzniej częsci. To taki grubasek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 15:28, Sarafan_Knight napisał:

Jeżeli by się zamieniła naprawdę w paladyna, to zmieniłby się też charakter oraz oczywiście
klasa. Przynajmniej mi się tak wydaje, bo z czymś takim jeszcze się nie spotkałem... :)

wiem ale patrz parę stron wcześniej zamieściłem screena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 15:58, Tanaathos napisał:

wiem ale patrz parę stron wcześniej zamieściłem screena


Widziałem i o tym też mówię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2006 o 12:52, Monsstas napisał:

Kto nie nawidzi Imoen niech pisze. Ja jej nie nawidze. Jak nieraz zacznie nudzić to mnie głowa
boli ! :)


Wogóle nie wiem po co ona jest w grze,przyłączasz sobie ją potem zabierają, a potem możesz znowu ją wziąć do drużyny ale ma niższy poziom od pozostałych członków druzyny i wogóle jest taka słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 16:43, balduran2 napisał:

Wogóle nie wiem po co ona jest w grze,przyłączasz sobie ją potem zabierają, a potem możesz
znowu ją wziąć do drużyny ale ma niższy poziom od pozostałych członków druzyny i wogóle jest
taka słaba.

Po pierwsze: grałeś w BG1?
Po drugie: wiesz co łączy Imoen i główną postać?
Jeśli na oba te pytania odpowiedziałeś twierdząco i nadal nie wiesz po co ona jest w BG2 to zastanów się jeszcze raz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 17:56, Mumin napisał:

> Wogóle nie wiem po co ona jest w grze,przyłączasz sobie ją potem zabierają, a potem możesz

> znowu ją wziąć do drużyny ale ma niższy poziom od pozostałych członków druzyny i wogóle
jest
> taka słaba.
Po pierwsze: grałeś w BG1?
Po drugie: wiesz co łączy Imoen i główną postać?
Jeśli na oba te pytania odpowiedziałeś twierdząco i nadal nie wiesz po co ona jest w BG2 to
zastanów się jeszcze raz ;-)


Oczywiście że grałem w BG 1,a także czytałem Tryogie Baldur''s Gate.Wiem co łączy głównego bohatera(który w książce ma na imię Abdel) z Imoen.Ale gdy grałem za pierwszym razem zaskoczyło mnie to:miałem Yoshimo(klepałem mu doświadczenie), który okazał się zdrajcą a tu do przyłączenia była Imoen z poziomem niższym niż pozostała cześć drużyny.Miała mało PŻ, oraz nie miała żadnego ekwipunku.Jak ty grać?Nie miałem wyboru przyłączyłem ją bo brakowało mi jednej postaci w drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książka to była tragedia!Ale do rzeczy...
Trudno by było żeby Irek porywając Imoen dawał jej jakieś rzeczy czyż nie;-)
O to chodziło- na dłuższą mete złodziej nie jest jakoś straszliwie potrzebny a Imoen jako mag radzi sobie nienajgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 19:10, Haerdalis napisał:

Książka to była tragedia!Ale do rzeczy...
Trudno by było żeby Irek porywając Imoen dawał jej jakieś rzeczy czyż nie;-)
O to chodziło- na dłuższą mete złodziej nie jest jakoś straszliwie potrzebny a Imoen jako mag
radzi sobie nienajgorzej.


No nie wiem czy nie jest potrzebny, w niektórych etapach gry aż roi się od pułapke i zamkniętych paczek(w których nie żadko są super przedmioty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ciekawostke fajna. Odkrylem to sam nudzac sie po przejsciu gry ;] wiec tak: potrzebujemy BG2 + mod kolekcjonerski. (moze byc tob tez). wiec w podziemiach irenikusa zaraz po wejsciu na poziom 2 (portalem) gdzies obok khalida lezy przeklety potion petryfikacji, zabieramy i idziemy po helm valhiri (ten co daje mamidło, jest na targu przygody). ustawiamy buteleczke do paska i robimy mamidlo, mamidlem wypijamy i zostaje ono zamienione w kamien. teraz macie swoj wlasny pomnik :D:D:D mozecie spac, chodzic, a dopuki ktos go nie rozwali to bedzie stal. dodatkowo mozna go ozywic przy pomocy zaklecia i tu ciekawe: bedzie go mozna dolaczyc do druzyny, tak jakby byl postacia z trybu multi player, jego przedmiotow nie bedzie sie dalo zdjac (beda takie same jak tworcy mamidla) fajna sprawa do zabijania np irenicusa w piekle :D ty + 5 twoich klonow, z najlepszymi przedmiotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 20:10, balduran2 napisał:

No nie wiem czy nie jest potrzebny, w niektórych etapach gry aż roi się od pułapke i zamkniętych
paczek(w których nie żadko są super przedmioty).


Imoen świetnie sobie radzi z pułapkami już po wypiciu dwóch mikstur złodziejskich i posiadając przedmioty podwyższające umiejętności złodziejskie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2006 o 23:15, Sarafan_Knight napisał:


Imoen świetnie sobie radzi z pułapkami już po wypiciu dwóch mikstur złodziejskich i posiadając
przedmioty podwyższające umiejętności złodziejskie. :)


Ja dalem rade w kazdej sytuacji, bez zadnych miksturek zlodziejskich (gralem Imoen). Nie bylo ani jednego miejsca, gdzie mialem problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 22:52, Lord Snajperov napisał:

Ja mam ciekawostke fajna. Odkrylem to sam nudzac sie po przejsciu gry ;] wiec tak: potrzebujemy
BG2 + mod kolekcjonerski. (moze byc tob tez). wiec w podziemiach irenikusa zaraz po wejsciu
na poziom 2 (portalem) gdzies obok khalida lezy przeklety potion petryfikacji, zabieramy i
idziemy po helm valhiri (ten co daje mamidło, jest na targu przygody). ustawiamy buteleczke
do paska i robimy mamidlo, mamidlem wypijamy i zostaje ono zamienione w kamien. teraz macie
swoj wlasny pomnik :D:D:D mozecie spac, chodzic, a dopuki ktos go nie rozwali to bedzie stal.
dodatkowo mozna go ozywic przy pomocy zaklecia i tu ciekawe: bedzie go mozna dolaczyc do druzyny,
tak jakby byl postacia z trybu multi player, jego przedmiotow nie bedzie sie dalo zdjac (beda
takie same jak tworcy mamidla) fajna sprawa do zabijania np irenicusa w piekle :D ty + 5 twoich
klonow, z najlepszymi przedmiotami



No, to nastepnym razem tak zrobie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 15:31, angelo2295 napisał:

gdzie stoi ten maher w promenadzie ktory ulepsza rog valhali?


Na tym "moscie", jest zaznaczony na mapie jako sprzedawca, albo cos takiego, a jak najedziesz na niego kursorem, to pisze-sprzedawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować