Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2005 o 07:49, pienio1 napisał:

Nie chodzi mi o wejście pod cmentarz tylko o sarkofag samej Bohdi. Bo mi Rynn Lanthorn dla Elhana jest potrzebne. Ten grobowiec podobno wygląda jak statek czy coś. Pomóżcie!!!

Grobowiec Bohdi jest na niższym poziomie. Gdy już dostaniesz się na teren wampirów, po prawej stronie od największej komnaty będą schody na dół. Musisz zejść nimi i tam będzie Bohdi. Jej grobowiec jest w małym pokoju, wysuniętym najbardziej na północny-wschód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 08:09, Egan Wolf napisał:

> Nie chodzi mi o wejście pod cmentarz tylko o sarkofag samej Bohdi. Bo mi Rynn Lanthorn dla Elhana jest potrzebne. Ten
grobowiec podobno wygląda jak statek czy coś. Pomóżcie!!!
Grobowiec Bohdi jest na niższym poziomie. Gdy już dostaniesz
się na teren wampirów, po prawej stronie od największej komnaty będą schody na dół. Musisz zejść nimi i tam będzie Bohdi.
Jej grobowiec jest w małym pokoju, wysuniętym najbardziej na północny-wschód.


Naprawde WIELKIE dzięki! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 10:23, Hoplita napisał:

Gdzie jest ten towar, który mam zdobyć dla Bohdi?

Domyślam się, że wykonujesz misje dla gildii wampirów. Z tego co pamiętam z opisu to towar jest w dokach, na południowym-zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 19:39, Don Lizak napisał:

Czy nie powinno być troszkę inaczej? To ja się mylę, czy tam jest błąd/


Hehehehe... Pomyliło im się z dodatkiem do Diablo 2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 10:23, Hoplita napisał:

Gdzie jest ten towar, który mam zdobyć dla Bohdi?


Jeśli to pierwsza misja dla Bodhi to Doki południowo-zachodnie tuż pod siedzibą Harfiarzy. Musisz zejść po schodkach na przystań, dalej będzie wiedział ;) Aha i o ile dobrze pamiętam możesz to zrobić tylko w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. W podziemiach pod Miedzianym Diademem należy w odpowiedniej kolejności do rur wrzucić - rękę, pierścień, krew i laskę. Mam to wszystko , staję przed rurami , mam kolejność i nie mogę sobie fizycznie poradzić aby te przedmioty "wrzucić" do rur. Co trzeba zrobić aby one tam się znalazły. Oposzczenie na ziemię nie pomaga.
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 15:06, salkim napisał:

Proszę o pomoc. W podziemiach pod Miedzianym Diademem należy w odpowiedniej kolejności do rur wrzucić - rękę, pierścień,
krew i laskę. Mam to wszystko , staję przed rurami , mam kolejność i nie mogę sobie fizycznie poradzić aby te przedmioty
"wrzucić" do rur. Co trzeba zrobić aby one tam się znalazły. Oposzczenie na ziemię nie pomaga.
Dzięki.


Wystarczy posiadać je w ekwipunku jednej z postaci i naciskać w odpowiedniej kolejności na te rury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 15:06, salkim napisał:

Proszę o pomoc. W podziemiach pod Miedzianym Diademem należy w odpowiedniej kolejności do rur wrzucić - rękę, pierścień,
krew i laskę. Mam to wszystko , staję przed rurami , mam kolejność i nie mogę sobie fizycznie poradzić aby te przedmioty
"wrzucić" do rur. Co trzeba zrobić aby one tam się znalazły. Oposzczenie na ziemię nie pomaga.
Dzięki.


Musisz umieścić kursor nad rurami tak aby pojawiły się charakterystyczne 2 strzałki tworzące okrąg. Kiedy klikniesz raz pojawi się opis rzeczy jaką trzeba wrzucić, gdy drugi raz - przedmiot zostaje umieszczony w rurze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm mam problem otóż badając kult jednookiego poszukuje 1 części różdżki dla tych co sie od kultu odłączyli. zszedłem na dół, odgadłem zagadki, ubiłem obserwatora z ekipą, dotarłem do świątyni a tu różdżki niema. Jest tylko takie latające nieśmiertelne coś i strażnicy, którzy twierdzą żebym robił co chce bo oni już i tak nie pamiętają po co tu stoją wiec im to wisi. i teraz pytanie co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że musisz zabić to "latające coś" za pomocą czarów leczących. Gdy to zrobisz pojawi się awatar jakiegoś boga i da ci pierwszą część różdzki. (chyba, nie grałem ostatnio...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 17:36, VBone napisał:

Wydaje mi się, że musisz zabić to "latające coś" za pomocą czarów leczących. Gdy to zrobisz pojawi się awatar jakiegoś boga
i da ci pierwszą część różdzki. (chyba, nie grałem ostatnio...)

no pieknie czyli ide szukać jakiegoś klechy, bo gram jedną osobą (war/mag/thief) i akurat tych zwojów nie moge używać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrzebujesz właściwie 2 osób tak czy siak.... chyba że coś uzytecznego przyzwiesz. Planetar rozwiązałby sprawę, ale pewnie nie masz takich czarów...
1 osoba stoi i się pozwala okładać temu ''demonowi'' a druga leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 17:46, sig. napisał:

no pieknie czyli ide szukać jakiegoś klechy,
bo gram jedną osobą (war/mag/thief) i akurat tych zwojów nie moge używać

A Twoja główna postać nie ma zdolności specjalnej leczenie? Bo z reguły dostajesz Leczenie lekkich ran na starcie (chyba, że jesteś w rozdziale 6, a nie 2, to już nie masz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 17:56, Vel Grozny napisał:

A Twoja główna postać nie ma zdolności specjalnej leczenie? Bo z reguły dostajesz Leczenie lekkich ran na starcie
(chyba, że jesteś w rozdziale 6, a nie 2, to już nie masz)

ale mnie się kojarzy, że trzeba go porządnie podleczyć...
kilka razy...
"zabić leczeniem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 17:58, TYHE napisał:

kilka
razy...
"zabić leczeniem" :)

U mnie wystarczyła zdolność specjalna Leczenie Lekkich Ran i od razu był koniec.
Chyba, że się wcześniej go parę razy uderzy - to może być ciężej, bo to go podleczy, a zaczyna Na Skraju Śmierci lub z Poważnymi Ranami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 17:56, Vel Grozny napisał:

> no pieknie czyli ide szukać jakiegoś klechy,
> bo gram jedną osobą (war/mag/thief) i akurat tych zwojów nie moge
używać
A Twoja główna postać nie ma zdolności specjalnej leczenie? Bo z reguły dostajesz Leczenie lekkich ran na starcie
(chyba, że jesteś w rozdziale 6, a nie 2, to już nie masz)

ma zwyczajnie o tym zapomniałem..... nic sprubuje jak będe grał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy jak przenosicie postać z BG:OZWM do BG2 to też wam ta złota zbroja z wieży niby pojawia się w ekwipunku ale nie ma do niej opisu??? Drugie pytanie słysałem że ma powstać 3 część BG ale jakoś nie wiem jak miłaby wyglądać fabuła w niej... no chyba że bohaterem byłby nasz syn....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować